Вівторок, 23.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Громадянський шлюб
старостихаДата: П'ятниця, 30.05.2008, 22:08 | Повідомлення # 76
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Мені здається, що існує єдине розуміння громадянського шлюбу( для мене) - це той самий шлюб, тільки без штампу в паспорті і в якому можна перейти на інший ступінь, з штампом в паспорті.

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ОйраДата: Субота, 31.05.2008, 23:40 | Повідомлення # 77
Група: Видалені





Quote (Провідник)
Да Ойра задвину досить для некого болючу тему. Я вважаю що не шлюб головне, а відношення та почуття між закоханими...

Ну от я ж про що? Якщо хлопець дійсно кохає дівчину, то йому совісті не вистачить запропонувати просто ТАК пожити разом!
І я ще раз повторюю, що якби мені МІЙ хлопець таку зробив пропозицію, він мені став би огидним! Я говорю тільки за себе і хай ніхто не ображається, це мої почуття і я дорожу своїм майбутнім і майбутніми стосунками, які будуть у моїй сім"ї. Думаю, що вони мають бути чистими і не заплямованими якимись там громадянськими шлюбами, тому що такі шлюби я вважаю прикритою розпустою. Соромно одягати фату і біле плаття як символ чистоти, і нехай це буде анахронізмом, але це мої переконання.
 
Sokol85Дата: Неділя, 01.06.2008, 09:07 | Повідомлення # 78
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Ойра, ну это твоё мнение у меня другое мнение, как говорится каждый думает по своему и у каждого свои приоритеты и понимания проблем

Пока живу - надеюсь
 
ОйраДата: Понеділок, 02.06.2008, 12:52 | Повідомлення # 79
Група: Видалені





Quote (Sokol85)
Ойра, ну это твоё мнение у меня другое мнение, как говорится каждый думает по своему и у каждого свои приоритеты и понимания проблем

Звісно, що у мене не така думка як у інших, особливо у такому питанні і в наш час, коли почуття сорому і совісті геть знищене! Кожний думає, в першу чергу, за себе і орієнтується на власні принципи. У мене вони є і я знаю, що заміж виходитиму тільки тоді, коли точно буду впевнена у своєму судженому, якого я вибиратиму на все життя, а не на випробувальний якийсь там термін!
 
Sokol85Дата: Середа, 04.06.2008, 19:16 | Повідомлення # 80
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Ойра, не буду спорить ты права)

Додано (04.06.2008, 19:16)
---------------------------------------------
куда все пропали?????


Пока живу - надеюсь
 
ПровідникДата: Понеділок, 09.06.2008, 01:13 | Повідомлення # 81
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
А я наприклад ще навіть незадумувався так глибоко дад ціяє проблемою, Ойра ти так грубо розсуждаєш, ну а як він тобі повинен освідчитись тоді я просто нерозумію. Що так і жити все життя неодруженими???....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.

Повідомлення відредагував Провідник - Понеділок, 09.06.2008, 11:16
 
Sokol85Дата: Понеділок, 09.06.2008, 08:02 | Повідомлення # 82
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Ойра, ты говориш так как будто все тут бестыдники и бессовестные, а лишь одна ты самая самая. Ты ниого не знаеш, даже из этого форума половину не знаешь и позволяеш себе такое говорить, это простое оскорбление личности,
Quote (Ойра)
Звісно, що у мене не така думка як у інших, особливо у такому питанні і в наш час, коли почуття сорому і совісті геть знищене!

с этих слов видно что ты только ты тут нормальная в этом форуме, а мы все так себе......


Пока живу - надеюсь
 
ОйраДата: Вівторок, 10.06.2008, 15:56 | Повідомлення # 83
Група: Видалені





Quote (Провідник)
як він тобі повинен освідчитись тоді я просто нерозумію. Що так і жити все життя неодруженими???....

Я ніколи не думала, що освідчуються тільки після того, як вступлять у громадянський шлюб. Це щось нове. blink blink blink
Quote (Sokol85)
Ты ниого не знаеш, даже из этого форума половину не знаешь и позволяеш себе такое говорить, это простое оскорбление личности,

Ясно, що не знаю, бо я ще не перебувала в громадянськлму шлюбі та і в будь-якому іншому. Крім того, я говорю за СЕБЕ і нікого не принижую! То справа кожного!
Для МЕНЕ було б соромно одягати білу сукню і фату, якщо я не буду чистою перед своєю СОВІСТЮ, НАРЕЧЕНИМ і ЗАКОНОМ БОЖИМ, але це МОЯ позиція!
Якщо когось ображають мої принципи, то при чому тут я? Хіба я комусь щось нав"язую?
А те, що в наш час почуття совісті і сорому притуплені у молоді, хіба це великий секрет чи неправда? Досить увечері вийти в "Софіївку", то такого надивишся, що від сорому провалитися хочеться! cry cry cry
 
ПровідникДата: Вівторок, 10.06.2008, 22:28 | Повідомлення # 84
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Я ніколи не думала, що освідчуються тільки після того, як вступлять у громадянський шлюб. Це щось нове.

Просто в мене громадянський шлю асоціується простими словами "життя разом" і небільше. Пожили і якщо все добре чомуб і неодружитися...


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ЗапорожецьДата: Середа, 11.06.2008, 08:13 | Повідомлення # 85
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ойра, хотів би я мати дівчину і майбутню жінку з такими поглядами. Те, що відстоюєш свої принципи, тільки підносить тебе в моїх очах, бо я давно вже спостерігаю за суперечками у цій темі. Якщо це не "гра на публіку", то у мене немає слів...ти просто чудо, я захолююся тобою fq
 
ПровідникДата: Середа, 11.06.2008, 22:11 | Повідомлення # 86
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Запорожець, щодо захоплень то я тобі скажу словами Ніцше "Нестоворюй для себе кумира"...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
LexxxДата: Четвер, 12.06.2008, 12:06 | Повідомлення # 87
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі-то, це- справа кожної людини...Але такий "шлюб"- наче постійне існування між"так" і "ні", щось напівживе, що може в будь-який собі момент зникнути. Уявляю, коли з'явиться дитина! Що, швидко аборт робити? Тікати? Одружуватись? Чи нехай дитина буде байстрючкою? Можна знайти сотні шикарних пояснень, щоб заспокоїти совість, але це-просто втеча від відповідальності.І ще таке питаннячко: хотіли б ви бачити свою дитину в такому "шлюбі"??? ec

Колесник-Гуліч

Повідомлення відредагував Lexxx - Четвер, 12.06.2008, 12:10
 
ЗапорожецьДата: Четвер, 12.06.2008, 14:09 | Повідомлення # 88
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Запорожець, щодо захоплень то я тобі скажу словами Ніцше "Нестоворюй для себе кумира"...

Для довідки: кумирові сліпо поклоняються, а не захоплюються. Думаю, що різниця очевидна.
 
ОйраДата: Четвер, 12.06.2008, 18:27 | Повідомлення # 89
Група: Видалені





Quote (Lexxx)
І ще таке питаннячко: хотіли б ви бачити свою дитину в такому "шлюбі"???

Особисто я, не хотіла б ніколи! av
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:17 | Повідомлення # 90
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Запорожець)
Для довідки: кумирові сліпо поклоняються

Ну взагаліто поклонялися раніше богам... А кумир це людина на яку ти хлчеш бути схожим, тобто захоплюєшся її вчинками та переконяннями...


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz