П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Громадянський шлюб
ЖуравкаДата: Четвер, 08.10.2009, 11:41 | Повідомлення # 106
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (savradim)
якщо любиш то не надокучить.

Якщо любиш, то одружуйся!
Адже таким шлюбом ти ставиш під сумнів кохання, чи не так?

Додано (08.10.2009, 11:41)
---------------------------------------------

Quote (Ойра)
Я впевнена, що громадянський шлюб - це недовіра і зневага, а у справжньому коханні такого не повинно бути! Якщо створювати сім"ю, то треба кохати, а не пробувати: підходить чи не підходить. Це огидно! Наче у магазині вибирати якусь річ! Думаю, що справжнього кохання у громадянському шлюбі нема, а тільки задоволення фізіологічних потреб!

Повністю підтримую!


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
ОдинДата: Середа, 21.10.2009, 15:49 | Повідомлення # 107
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Журавка)
Адже таким шлюбом ти ставиш під сумнів кохання, чи не так?
Не так.
Кохання ніхто під сумнів не ставить, а під сумнів ставиться те, наскільки вистачить того кохання? Різні ж люди бувають. У декого кохання на все життя, а в декого на пару вечорів, то чи варто марати паспорт? Уявляєш, скільки б це штампів у паспорті стояло в дівчат і хлопців, які кохають?
 
PrueДата: Субота, 31.10.2009, 20:25 | Повідомлення # 108
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Журавка)
Quote (qnОйра/qn)uzqЯ впевнена, що громадянський шлюб - це недовіра і зневага, а у справжньому коханні такого не повинно бути! Якщо створювати сім"ю, то треба кохати, а не пробувати: підходить чи не підходить. Це огидно! Наче у магазині вибирати якусь річ! Думаю, що справжнього кохання у громадянському шлюбі нема, а тільки задоволення фізіологічних потреб!/uzq/uzquote Повністю підтримую!

Що поганого в тому, що люди живуть громадянським шлюбом. На це може бути маса причин. Наприклад, відсутність коштів на даний момент для весілля (а хочеться щоб все було як в інших). Зараз дуже багато шлюбів розпадається через те, що в період до шлюбу закохані жили окремо. Побут, як відому, не сильно сприяє гарячому коханню yes


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
ОдинДата: Понеділок, 16.11.2009, 13:37 | Повідомлення # 109
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Prue)
Наприклад, відсутність коштів на даний момент для весілля (а хочеться щоб все було як в інших).

Ну ти даєш! Весілля це вже наче День народження ag
Прожив 18 років, не відмічав, а тоді з"явилися гроші - відмітив ag
Нащо його, те весілля, взагалі відмічати? Можна інший варіант: розписатися і щороку одягати білу сукню і святкувати весілля ah
От дівчата пішли! Тепер не треба одружуватися, жити до смерті з різними в "громадянському" шлюбі cw
Постійно нові враження і відчуття, буде що на старість згадати tongue
 
ПровідникДата: Вівторок, 17.11.2009, 02:03 | Повідомлення # 110
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Весело!!!! от сиджу і читаю, ви ж вирізали всю суть... Ми піднімали цю тему ще з початку її створення, а ви нас, наші думки і переконання просто повикидали....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
kergydyДата: Вівторок, 17.11.2009, 10:51 | Повідомлення # 111
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Один, темна ти людина! el
Тут черевики купляєш, то пів базару переміряєш, а то жінку!
Не можна так безвідповідально ставитися до цього процесу. Треба пожити, перевірити, чи вміє вона борщ та галушки варити, чи швидко наводить порядок в квартирі, глянути на неї, коли вона вмиється вранці, (не кажучи вже про інші, більш інтимні вміння) та що тут говорити!
Особисто я за громадянські шлюби!


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
ПровідникДата: Середа, 18.11.2009, 01:07 | Повідомлення # 112
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Пролию світло.....

Я погоджуюсь з тобою і я згоден але головне щоб це не ввійшо в привичку, так жити можна і збагатьма. Шлюб потрібна стадія нашого життя.


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ОдинДата: Середа, 18.11.2009, 12:23 | Повідомлення # 113
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Провідник, kergydy, я теж з вами погоджуюся, якщо до вибору жінки підходити, як до покупки черевиків ag
Я не проти того, щоб жити в громадянському шлюбі, але одружуся на законних підставах тільки з тією, яка ніколи не жила в громадянському шлюбі. Мені б/у не треба el
 
kergydyДата: Четвер, 19.11.2009, 12:46 | Повідомлення # 114
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Один, не треба ображати дівчат, (тобто жінок у громадянському шлюбі) і називати їх секонд-хендом. видалено цензурою або ще іншими негарними словами!
Хоча я б теж на такій (б/у) не женився, але де ж їх тепер узяти? Поняття цнотливості і дівочої гордості зараз не в моді. Якщо хочеш знайти справжню дівчину, то починай її шукати в дитячому садочку.


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
adminДата: Четвер, 19.11.2009, 21:02 | Повідомлення # 115
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Один, kergydy, отримують попередження від адміністрації.
Підбирайте більш пристойні вирази!


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
savradimДата: Четвер, 19.11.2009, 22:10 | Повідомлення # 116
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Журавка)
Якщо любиш, то одружуйся! Адже таким шлюбом ти ставиш під сумнів кохання, чи не так?

Так, можливо в цьому плані я помилявся, адже ніколи не жив у шлюбі. Мушу визнати Вашу правоту. Я вражений Вашим інтелектом і здатністю відстоювати свою думку. em dy yes
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
ОдинДата: П'ятниця, 20.11.2009, 11:24 | Повідомлення # 117
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
admin, порушень не було, ці слова зустрічаються в літературній мові!
Що робити, коли не вистачає слів називати речі своїми іменами? Зараз багато дівчат хочуть трішки бути заміжніми і вперто відстоюють свою думку. Проте, коли дівчина була трішки заміжня, то її не можна уже називати дівчиною. Практично зараз дівчат немає, а є одні жінки al
 
kergydyДата: П'ятниця, 20.11.2009, 11:30 | Повідомлення # 118
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
admin, поняв dw , злякався eh ch
Quote (Один)
Проте, коли дівчина була трішки заміжня, то її не можна уже називати дівчиною. Практично зараз дівчат немає, а є одні жінки

Підтримую ay


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 17:31 | Повідомлення # 119
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Один)
admin, порушень не було, ці слова зустрічаються в літературній мові! Що робити, коли не вистачає слів називати речі своїми іменами?

Один, У Вас просто замалий словниковий запас. Моя Вам порада: побільше читайте книг українською і все буде гаразд.
Quote (admin)
Пункт 1. Аdmin завжди правий! Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!

А цими словами все сказано!!! ed gd gd gd gd gd gd gd gd gd gd
Quote (kergydy)
admin, поняв , злякався

Кого злякалася Васkergydy, ? ap ap ap
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
kergydyДата: Середа, 25.11.2009, 10:20 | Повідомлення # 120
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
savradim, громадянського шлюбу злакався! Хіба незрозуміло? І дівчат, тобто жінок,які виступають за громадянські шлюби. Хто ж його знає, що в неї на думці? Така аферистка може обкрутити справу так , що або я її веду в загс, або вона мене до прокурора! Как говорится, «Memento mori»!
Де тепер знайти "комсомолку, спортсменку, наконец, просто красавицу!" и подядочную девушку?


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz