Вівторок, 23.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Громадянський шлюб
ulianaДата: Понеділок, 07.04.2008, 18:14 | Повідомлення # 46
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Я теж виступаю проти громадянського шлюбу. Згодна з тими хто вважає його аморальним. Я б не змогла просто так жити з людиною, знаючи , що в будь-який момент вона може мене покинути, - адже обов"язку нема. Громадянський шлюб - це безглуздий експеримент над людьми . І випадки із "спільно нажитим майном" тому приклад.
А що до боязні хлопців штампу в паспорті , хочу сказати : для більшості дівчат заміжжя асоціюється із сімейним затишком , сталістю, дітьми - це для нас як свято, а для хлопця - це турботи , він має заробляти гроші, щоб кормимти сім"ю, він одразу ж відчуває відповідальність . Мабуть важливо надати своєму милому впевненості в тому , що він самостійний і як хороше в нього все виходить(в роботі , навчанні). db


"Человека сотворила любознательность."
 
LackiДата: Середа, 16.04.2008, 10:54 | Повідомлення # 47
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
Nellichka, погоджуюся з тобою!!!
bf bf
Адже справді, печатка є просто офіціальним представленням сім'ї перед державою, а не зміцненням сім'ї, як такої.
 
ulinkaДата: Середа, 16.04.2008, 19:28 | Повідомлення # 48
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
Я вважаю, що законні стосунки - це є кохання навіки, які оформляють двоє людей раз і назавжди, давши клятву перед Богом про свою любов!!! А що ж на рахунок громадянського шлюбу він може існувати лише для того, щоб люди змогли пізнати ближче свою половинку, а тоді і об"єднуватися в шлюбі. as cy cy
 
ОйраДата: Четвер, 17.04.2008, 14:38 | Повідомлення # 49
Група: Видалені





Quote (Lacki)
Адже справді, печатка є просто офіціальним представленням сім'ї перед державою, а не зміцненням сім'ї, як такої.

Тоді чому не поставити таку печатку? Щоб була чистою совість і перед собою і перед державою? Для мене громадський шлюб, це як зрада! Зрада тому хлопцеві, який потім стане твоїм чоловіком на все життя!
Адже, коли ти випробовувала його в громадянському шлюбі (підійде чи не підійде), то це є недовірою і до нього і своїм почуттям, а для чого тоді вступати в такі інтимні стосунки, коли вагаєшся?
 
LackiДата: П'ятниця, 18.04.2008, 12:39 | Повідомлення # 50
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
ulinka, а Ви, чесно кажучи, дуже багато зустрічали людей, які одружуються один раз і на завжди? Ви врахуйте наше сьогоднішнє покоління та її погляди!!! Але це не вся моя думка! ca
 
SAZДата: П'ятниця, 18.04.2008, 12:49 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Все залежить від того, яку ціль переслідує пара, яка проживає в цивільному шлюбі. Але, велику роль відіграє і товариство в якому існує пара. Сьогодні для багатьох є звичним, що чоловік або жінка зраджують. І можливо в цьому і є наша проблема.

lll
 
ОйраДата: П'ятниця, 25.04.2008, 13:48 | Повідомлення # 52
Група: Видалені





Quote (SAZ)
Сьогодні для багатьох є звичним, що чоловік або жінка зраджують.

От, нарешті, мені стало зрозуміло, для чого існує громадянський шлюб!
specool hooray
 
galanetДата: П'ятниця, 25.04.2008, 23:43 | Повідомлення # 53
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Lacki)
Ви врахуйте наше сьогоднішнє покоління та її погляди!!!

Чесно кажучи, покоління прогнило... Погляди змінились і не на краще (нічого особистого). Для сучасної молоді такі слова як "скромність", "сором'язливість", "цнотливість" нічого не значать, більше того, володіти такими якостями стало просто смішно!!! Чи варто орієнтуватись на таке суспільство і враховувати його погляди? Можливо, потрібно змінювати його??? Що поганого в тому, щоб люди одружувались один раз і назавжди?
 
ОйраДата: Неділя, 27.04.2008, 21:23 | Повідомлення # 54
Група: Видалені





Quote (galanet)
Чесно кажучи, покоління прогнило...

yes yes yes bi bi bi
 
DakotaДата: Понеділок, 28.04.2008, 21:11 | Повідомлення # 55
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (galanet)
Чесно кажучи, покоління прогнило...

А головне те, що це ще не кінець. Прогнило... трохи грубо, але кращого слова я б не підібрала, бо воно дійсно прогнило. Воно змінюється постійно, але головне те, що воно змінюється не на кращу сторону. Воно псується, а псується ким? - Нами. Громадянсьий шлюб - не підтрумую. Діти без батьків, або ж не народжені діти-ось звідки все береться


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
OlegДата: Четвер, 01.05.2008, 01:50 | Повідомлення # 56
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку тільки сильні і впевненні в собі і в один в одному особистості можуть жити в громадському шлюбі не боячись, що інший знайде щось краще.
 
PrueДата: Четвер, 01.05.2008, 03:34 | Повідомлення # 57
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
ulinka по твоєму громадянський шлюб нелегальний? А якщо у них на даний час немає можливості розписатись,
адже після розпису необхідно відмітити цю подію хоча б з близькими та друзями.
Я думаю, ти знаєш що в наш час говорять про людей які не "справляють весілля". ed


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.


Повідомлення відредагував Prue - Четвер, 01.05.2008, 03:35
 
kuchmaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 22:22 | Повідомлення # 58
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Ойра)
От така історія... У мене склалося враження, що традиційно у громадянському шлюбі чоловік вважає себе неодруженим або одруженим наполовину, а жінка - одруженою завжди...

Це погляд феміністки(прошу вибачення)
Якщо одружені,то одружені, якщо ні,то ні....
А в цьому випадку,то не чоловік, а .....(Надія Миколаївна забороняє такі слова писати)
 
ОйраДата: Понеділок, 05.05.2008, 15:41 | Повідомлення # 59
Група: Видалені





Quote (Oleg)
На мою думку тільки сильні і впевненні в собі і в один в одному особистості можуть жити в громадському шлюбі не боячись, що інший знайде щось краще.

А хто сказав, що я сильна? Якраз через те, що я слабка, я шукаю підтримки у сильнішого за себе і хочу, щоб поряд зі мною була людина, якій би я довірила своє життя, а якщо той "сильний" боїться поставити печатку, то для чого він мені і моїм майбутнім дітям? cry cry cry
Quote (Prue)
А якщо у них на даний час немає можливості розписатись,адже після розпису необхідно відмітити цю подію хоча б з близькими та друзями.

Так "подія" уже відбулася! Для чого ж те весілля, коли "печатка" нічого не значить? Можна відмітити весілля і після весілля, що ж тут такого?
Quote (kuchma)
Це погляд феміністки(прошу вибачення)

Ти вважаєш, що коли я не живу з хлопцем до весілля, то вже феміністка? cry Дуже цікавий погляд на дівочу честь і гідність! bh
 
kuchmaДата: Понеділок, 05.05.2008, 19:55 | Повідомлення # 60
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Ти вважаєш, що коли я не живу з хлопцем до весілля, то вже феміністка?Дуже цікавий погляд на дівочу честь і гідність!

якщо ти при цьому, вважаєш, що
Quote (kuchma)
шлюбі чоловік вважає себе неодруженим або одруженим наполовину, а жінка - одруженою завжди...

тоді вважаю

 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz