Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Громадянський шлюб
ОйраДата: Середа, 19.03.2008, 19:04 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





У першому семестрі ми вчили предмет "Соціальна політика молоді", де піднімалося багато питань, актуальних для сучасних молодих людей і, в тому числі, сімейне законодавство, а мені згадалася така історія...
Одного разу я прийшла в гості до своєї подруги. На мій стукіт з сусідньої квартири виглянув молодий хлопець, я його запитала, чи не бачив він господарів сусідньої квартири і малу-помалу ми з ним розговорилися, він сказав, що неодружений і недавно переїхав у цю квартиру. Коли ж прийшла моя подруга, то здивувалася і сказала, щоб я зачекала за дверима, а потім подзвонила в двері тієї самої квартири. На цей раз двері відкрила молода дівчина і моя подруга її запитала: "Ви вже одружилися?". На що вона відповіла, що вона перебуває в шлюбі, вони й насправді проживали в громадянському шлюбі...
От така історія... У мене склалося враження, що традиційно у громадянському шлюбі чоловік вважає себе неодруженим або одруженим наполовину, а жінка - одруженою завжди...
Мені хотілося б почути думку форумчан щодо громадянських шлюбів; чи значить щось печатка в паспорті; чи погодилися б Ви перебувати в такому шлюбі; чи на принижує такий шлюб, в першу чергу, дівчину?
 
Sokol85Дата: Середа, 19.03.2008, 20:24 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Печать в паспорте ничего не значит

Пока живу - надеюсь
 
galanetДата: Середа, 19.03.2008, 20:30 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Печатка в паспорті дуже багато чого значить! biggrin
 
Sokol85Дата: Середа, 19.03.2008, 20:40 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
И что же она значит

Пока живу - надеюсь
 
ОйраДата: Середа, 19.03.2008, 20:55 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (Sokol85)
Печать в паспорте ничего не значит

Якщо нічого не значить, то чого ж тоді так усі хлопці бояться її ставити? ah
А хай би там постояла, адже вона нічого не значить? yes
 
Sokol85Дата: Середа, 19.03.2008, 20:57 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Я не боюсь, но это очень важный шаг в жизни каждого человека

Пока живу - надеюсь
 
galanetДата: Середа, 19.03.2008, 21:12 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
Я не боюсь, но это очень важный шаг в жизни каждого человека

Отже, печатка в паспорті все ж таки має значення. Чому це такий важливий крок в житті людини? Адже це нічого не значить за Вашими словами? el
 
Sokol85Дата: Середа, 19.03.2008, 21:23 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
я не хочу говорить на эту тему извините

Пока живу - надеюсь
 
Одна_вчителькаДата: Середа, 19.03.2008, 22:21 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
Коли дітей немає, то і проблем немає. Поспали, разом погуляли і розійшлись як в морі кораблі. Інша справа коли доходить справа до дітей. Адже не хлопець буде їх народжувати. Ось тоді дівчина в "нокауті". То як? Круто Sokol85 ?

Працювала з Макаренком!
 
Sokol85Дата: Четвер, 20.03.2008, 08:59 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Одна_вчителька, да ну ты сказала. Какая разница есть печать или нету. Если ты любиш человека, тогда не важно в каком ты шлюбе официальном или гражданском. По поводу детей - это важным шаг для каждого человека. Опять повторюсь, если ты любиш человека и живёш с ним, ты его никогда не бросиш. А по поводу нокаута как ты выразился, я б такого не сделал. Не стоит всех ставить в одну линию или считать что все такие как ты сказала. Вот мой тебе ответ.

Пока живу - надеюсь
 
MASKДата: Четвер, 20.03.2008, 09:04 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Стосовно цієї теми можу сказати лише одне, хоча штамп в паспорті є не важливий, проте саме він дає трохи більше відповідальності!!! ca Особисто я ніколи б не жив у громадянському шлюбі, тоді я б ніколи себе насправді не вважав одруженим!!! ca

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
Sokol85Дата: Четвер, 20.03.2008, 09:06 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
MASK, согласен на все 100%

Пока живу - надеюсь
 
ОйраДата: Четвер, 20.03.2008, 13:05 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Quote (Sokol85)
А по поводу нокаута как ты выразился, я б такого не сделал. Не стоит всех ставить в одну линию или считать что все такие как ты сказала. Вот мой тебе ответ.

Щодо цього вислову, маю дуже великі сумніви! Скільки хлопців клянуться дівчатам, що кохати будуть усе життя і дівчата їм вірять! А ще вони кажуть, що печатка у паспорті не є важливою і дівчата знову їм вірять, починають жити у громадянському шлюбі, виконуючи обов"язки щодо сім"ї, виступаючи в ролі прислуги! Аякже! стараються, щоб громадянський шлюб переріс у законний! Та я купу маю прикладів, коли такі "шлюби" розпадаються, але зовсім не з вини дівчат! Скільки сліз і горя! Тільки деякі з таких шлюбів стають законними, але, як правило, тоді, коли вже має народитися дитина! От так от!
 
lenaДата: Четвер, 20.03.2008, 14:02 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Я категорично проти!!! ec ec ec
 
galanetДата: Четвер, 20.03.2008, 14:17 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Стосунки повинні бути узаконені. Коли двоє оберігають своє кохання - це добре, але коли ним опікується закон - це ще краще. bv Якщо ви покохали один одного, то чому не одружитись? Чому більшість молодих людей (і це дісно факт, саме чоловічу половину) так лякає шлюб і печатка в паспорті? Можливо через те, що вони мають надію зустріти кращу? Тоді чи має місце справжнє кохання в громадянському шлюбі? bn
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz