П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Громадянський шлюб
ІрусяДата: Вівторок, 06.05.2008, 11:46 | Повідомлення # 61
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Думаю що чоловік і жінка обов'язково повинні оформити шлюб, тому що це є важливим значенням у їх відносинах.
 
ОйраДата: Вівторок, 06.05.2008, 14:37 | Повідомлення # 62
Група: Видалені





kuchma, я не можу знати, чи розділяє таку думку на громадянський шлюб твоя дівчина, бо я говорю за себе!
І якби мені мій хлопець запропонував жити в громадянському шлюбі, я б це сприйняла як зневагу до себе і образу!
Такий хлопець мені не потрібний! І хай би як я його любила, але я розірвала б з ним усякі стосунки! sad
 
ПровідникДата: Вівторок, 06.05.2008, 15:14 | Повідомлення # 63
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Ні громадянський шлюб це марна трата часу. Якщо разом то навіки!! yes yes

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
МенеджерДата: Середа, 07.05.2008, 16:58 | Повідомлення # 64
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Oleg)
На мою думку тільки сильні і впевненні в собі і в один в одному особистості можуть жити в громадському шлюбі не боячись, що інший знайде щось краще.

Я не впевнений! bf
Завжди є вірогідність того, що у житті одного або іншого з"явиться щось краще fq
 
морриДата: П'ятниця, 09.05.2008, 12:58 | Повідомлення # 65
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
ПО-МОЕМУ, ЛЮДИ САМИ РЕШАТ, ЧТО ИМ ДЕЛАТЬ! ЕСЛИ ОНИ НЕ ХОТЯТ ПЕЧАТИ В ПАСПОРТЕ, ЭТО ИХ ДЕЛО...ПОКА НЕ ДОШЛО ДЕЛО ДО ДЕТЕЙ! ПОТОМУ,ЧТО ПОТОМ, В СЛУЧАЕ ЧЕГО, РЕБЕНОК НЕ ИМЕЕТ ПРАВА НИ НА ЧТО, ПОСКОЛЬКУ РОДИТЕЛИ НЕ СОСТОЯТ В ЗАКОННОМ БРАКЕ...
 
ПровідникДата: П'ятниця, 23.05.2008, 01:04 | Повідомлення # 66
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
А как можна рожать детей без брака. Ето ... И зачем прекриватся детьми? Ето подло...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Sokol85Дата: Субота, 24.05.2008, 20:43 | Повідомлення # 67
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (морри)
А как можна рожать детей без брака. Ето ... И зачем прекриватся детьми? Ето подло...

насчёт этого я вполне согласен, но прожить некоторое время вместе просто вместе, хоть чуток, а не поодельности как сейчас я живу... я бы за это многое бы отдал...


Пока живу - надеюсь
 
ПровідникДата: Неділя, 25.05.2008, 23:20 | Повідомлення # 68
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
насчёт этого я вполне согласен, но прожить некоторое время вместе просто вместе, хоть чуток, а не поодельности как сейчас я живу... я бы за это многое бы отдал...

Я зтобою згодний гили люблячі люди разам це для них ( не передати словами). Громадянський шлюб чи звичайний яка різниця. Ця формальність для закоханих просто непотрібна, якщо у вас буде стоятьи печать у паспорті то це неозначає що кохання буде на все життя. Тому навіщо спорити якей вид шлюбу кращий. Любіть один одного і все у вас буде.


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Sokol85Дата: Понеділок, 26.05.2008, 21:15 | Повідомлення # 69
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Интерестно когда мечты начнут сбыватся?????

Пока живу - надеюсь
 
ПровідникДата: Середа, 28.05.2008, 01:42 | Повідомлення # 70
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
А от мрії Sokol85, самі незбуваються, вони ліниві самі пособі їх потрібно підштовхувати (в крайньому випадку дати вирізано цензурою) і тоді мрія може перерости в реальність....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Sokol85Дата: Середа, 28.05.2008, 21:34 | Повідомлення # 71
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Провідник, ого це скільки їм пеньків треба дати ого цікаво, легше самого себе заставити їх спробувати досягти)))

Пока живу - надеюсь
 
ПровідникДата: Четвер, 29.05.2008, 03:10 | Повідомлення # 72
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
Провідник, ого це скільки їм пеньків треба дати ого цікаво, легше самого себе заставити їх спробувати досягти)))

Цікавий роздум, хіба нетак? прокручуєш цю відповідь в голові і приходиш до висновку:, що потрібно брати себе в руки і втілювати свої мрії якомога швидше поки в нас є час....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Четвер, 29.05.2008, 03:31 | Повідомлення # 73
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Я за громадянські шлюби, тому що з людиною потрібно пожити деякий час, пізнати її з усіх сторін і тільки потім вирішувати чи дійсно потрібно одружуватися.

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Четвер, 29.05.2008, 03:53 | Повідомлення # 74
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Да Ойра задвину досить для некого болючу тему. Я вважаю що не шлюб головне, а відношення та почуття між закоханими...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Sokol85Дата: П'ятниця, 30.05.2008, 21:55 | Повідомлення # 75
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
старостиха, я тоже за но у некоторых иное понимание гражданского брака

Пока живу - надеюсь
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz