Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Вовк5Дата: Четвер, 25.09.2008, 16:43 | Повідомлення # 106
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не вірю в кохання з першого погляду!!!!!!!!!
 
ларисаДата: П'ятниця, 26.09.2008, 15:29 | Повідомлення # 107
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не знаю що таке коханя, воно таке ризне. мабудь в кожного по своєму. ax
 
AlinaДата: Вівторок, 07.10.2008, 13:38 | Повідомлення # 108
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я , наприклад , вірю в кохання з першого погляду...... Я вважаю , що воно існує... От побачиш людину, і хочеться відразу з нею познайомитись , поговорити , пізнати її.... Ось..))) Тому я вважаю . що в житті все можливе!!!! ))) dy

Посміхайся
 
rita1991Дата: Вівторок, 07.10.2008, 13:53 | Повідомлення # 109
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо , але зі мною такого не було dy
 
rigina2008Дата: Вівторок, 07.10.2008, 13:55 | Повідомлення # 110
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я думаю що кохання з першого погляду не існує dy
 
innnedДата: Вівторок, 07.10.2008, 14:02 | Повідомлення # 111
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я вірю в любов з першого погляду. Любов непередбачувана річ і може творити з людиною все, що побажає. Кохайте і будьте коханими. ax
 
aphroditaДата: Вівторок, 07.10.2008, 14:07 | Повідомлення # 112
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
щодо мене я також не вірю в кохання з першого погляду з людиною спочатку треба поспілкуватись
 
afroditadashynyaДата: Вівторок, 07.10.2008, 14:11 | Повідомлення # 113
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо я помиляюся,але я невірю в кохання з першого погляду,тому що ти незнаєш цю людину,її звичок!:yes:
 
PrettyGirlДата: Вівторок, 07.10.2008, 14:13 | Повідомлення # 114
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я не вірю в кохання з першого погляду. cy Хтось можливо думає, що таке трапляється,але мені здається,щоб покохати людину потрібно пізнати її.З першого погляду може бути тільки велика симпатія або ж зацікавленість,а кохання -- наврядче. Адже кохання -- це складне почуття,коли тобі більше нічого не потрібно, і перед очима стоїть "ВІН", в думках -- "ВіН", і в серці -- "ВІН", коли ти далеко від "НЬОГО" ти мучишся, сумуєш, і хочеш пошвидше з ним зустрітися....Оце я думаю -- справжнє кохання, яке не кожнму дано... ax
 
glamour106hannaДата: Середа, 08.10.2008, 12:18 | Повідомлення # 115
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що кохання з першого погляду існує.Можна закохатися раз і назавжди.
 
hatok1991Дата: Середа, 08.10.2008, 12:24 | Повідомлення # 116
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я віру в кохання з першого погляду.Але життя непередбачанна штука і іноді ми думаємо що це кохання,а насправді це так-інтрига.Але можливо те що люди один раз зустрілись,покохали один одного ,і прожили все своє житяя разом.Кохання з перщого погляду існє,але не завжди! db fn shy
 
ПровідникДата: Середа, 08.10.2008, 17:10 | Повідомлення # 117
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
hatok1991, щось я нерозумію ти твердищ що воно "є" і втой же час що "ні". Зрештою я бачу що ти віриш в нього і шукаєш його, але водночас тебе бісить те що ти його ще незнайшла досих пір говорячи що його неіснує. Якщо впустиш це почуття -- товоно існує, а якщо ні то сама знаєш...............

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
МаринаДата: Четвер, 09.10.2008, 10:06 | Повідомлення # 118
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я вірю,адже моє таке коханння триває близько року,чому я несказанно рада em em em em em em em em em em em em em em em em

Патріотизм - наше все!!!
 
hatok1991Дата: Четвер, 09.10.2008, 10:19 | Повідомлення # 119
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не вірю в кохання з першого погляду,багато хто думає, що воно існує, але це не так.Адже про людину ти зовсі нічого не знєш.Це оманливе почуття cy
 
anya_chernegaДата: Четвер, 09.10.2008, 10:20 | Повідомлення # 120
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що про таке почуття як кохання можуть говорити тільки люди, які прожили сімейним житттям років з 20, але це є припущення. Навіть вченим достеменно невідома відповідь. Можливо кохання це лише симпатія, що переростає в звичку. Моя думка дещо критична, але такі мої життєві позиції...... ct
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz