Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
ВікусяДата: Четвер, 06.03.2008, 14:03 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо мене, я чомусь не вірю в кохання з першого погляду! Тому, що для мене найголовніше це внутрішній світ людини, а не її зовнішність, так як вона часто виявляється фальшивою. Я не можу дізнатися про людину все при першій зустрічі, а відповідно і не зможу її покохати так швидко. Для мене важливо, якою вона є у спілкуванні, за характером, а не за гарним одягом та обличчям. В мене була ситуація, коли я покохала молодого юнака за його красу, потім він мене дуже образив і ранив моє серце. З того часу, найменше я звертаю свою увагу на зовнішність. cy

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 15.03.2008, 13:09
 
ДРОТИКДата: Четвер, 06.03.2008, 14:07 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: -1
Статус: Offline
Як я тебе розумію! В мене була аналогічна ситуація. І я повністю підтримую тебе.
 
ЛапочкаДата: Четвер, 06.03.2008, 14:08 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо мене, то я не вірю. Можливо це відбувається тільки в казках, які нам розповідали в дитинстві!!!!!!!!!!!!!!!!!! ec ec
 
ira_seryozhkinaДата: Четвер, 06.03.2008, 15:02 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Перша зустріч у житті багатьох людей дійсно стає визначальною. Саме вони придумали поняття "любов з першого погляду". Я як психолог люблю знаходити таким дещо невизначеним явищам певне наукове обгрунтування. Отже, в даному випадку у мене їх два.
1. "Щасливий випадок". Люди думають, що закохалися з першого погляду. Зовсім ні. Насправді в них відбулося емоційно забарвлене знайомство, після якого в процесі подальших зустрічей і спілкування вони зрозуміли, що знайшли свою "половинку". Слід зазначити, шанс зустріти саме такий "експонат" один до тисячі.
2. Можливе й інше пояснення. Перша зустріч з людиною є значущою для подальшого знайомства. Справа в тому, що коли ми бачимо людину вперше і вона нам подобається (одяг, зовнішність, риси обличчя, очі посмішка), ми здатні наділяти її позитивними рисами впродовж усього подальшого знайомства і не бачити негативних. Це явище відоме у психології як "ефект ореолу". Тому ще місяць-два після знайомства (у декого процес затягується на роки) ми перебуваємо у ілюзорному світі, який самі створили, й думаємо, що ніхто у світі ніколи так не кохав, як ми свого єдиного.
Висновок: обєктивно оцінюймо людей, не приписуймо їм зайвого шляхетства й благородності і дбаймо про свій зовнішній вигляд... Хто-зна, можливо, і у нас над головою хтось побачить німб.
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 15:02 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Лапочка)
Щодо мене, то я не вірю. Можливо це відбувається тільки в казках, які нам розповідали в дитинстві!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Абсолютно згоден, як можна покохати людину якщо ти не знаєш хто вона, і що з себе представляє! Коли ти дізнаєшся про людину більше тоді то є справжнім коханням!!! bi


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
OleksandrДата: Четвер, 06.03.2008, 16:20 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Особисто я в кохання з першого погляду не вiрю,його з першого погляду не буває,це може бути лиш захоплення!!!

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 15.03.2008, 13:13
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 16:48 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Oleksandr)
спершого погляду

Oleksandr, я розумію, що навчаєтесь на фізматі, але все таки на такі вже грубі помилки треба зважати!!! ah ap


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
Inspektor007Дата: Четвер, 06.03.2008, 18:15 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 3
Статус: Offline
На даний час краще казати "кохання з першого звуку", тому що зараз люди часто знайомляться по мобільному телефоні. Я теж так познайомився і ні секунди не жалію про це.

0_o

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 15.03.2008, 13:19
 
ІнусікДата: П'ятниця, 07.03.2008, 09:03 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо хтось і вважає,що кохання існує з першого погляду, але я майже впевнена, що ті, хто так вважає відчуває
лише симпатію з першого погляду.А кохання виникає з часом ah


мяу
 
neprostaДата: П'ятниця, 07.03.2008, 12:21 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо мене, то я також не вірила у кохання з першого погляду, але зараз я майже впевнена що воно існує. Адже я кохаю і це взаємно. Не можна ж бути такими категоричними. Просто живіть, радійте життю і кохання обов'зково знайде вас. Усім бажаю любові. КОХАЙТЕ І БУДЬТЕ КОХАНИМИ!!!

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 15.03.2008, 13:27
 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 19:35 | Повідомлення # 11
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
У кохання з першого погляду можна повірити тоді, коли другий, третій, четвертий і всі наступні погляди не переконають у зворотньому ))) yes dy

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
galanetДата: П'ятниця, 07.03.2008, 21:16 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
А в мене завжди кохання з першого погляду!!!!!!!!! Проте, іноді, з першого слова воно проходить ei
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: П'ятниця, 07.03.2008, 21:49 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Кохання з першого погляду існує. Проте життя - це така невпевнена річ, в якій не знаєш, чи дійсно те кохання залишиться ним чи стане захопленням на все життя.

"Життя потрібно змінювати"
 
VladykaДата: Неділя, 09.03.2008, 01:36 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Нема кохання з першого погляду! Це все байки заядлих романтикiв!

Життя прекрасне!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 01:50 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Не можна судити про те, чого не пережив на власному досвіді.

Якщо я скажу тобі, що квітка жива - ти не повіриш, допоки не побачиш як при розцвіті її пелюстки розкриваються самі.


"Життя потрібно змінювати"
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz