П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
vikaK16Дата: Четвер, 21.04.2011, 13:02 | Повідомлення # 181
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вірю в кохання з першого погляду ax
 
inna94kДата: Четвер, 21.04.2011, 13:08 | Повідомлення # 182
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
щодо мене, то я в кохання з першого погляду не вірю!
 
jasminДата: Вівторок, 20.09.2011, 15:09 | Повідомлення # 183
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
так я вірю в кохання з першого погляду,але воно не завжди буває взаємним!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
КорабликДата: Вівторок, 20.09.2011, 23:31 | Повідомлення # 184
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
В кого воно було, то той вірить, а в кого не було з першого погляду, то той не вірить. Я не вірю, бо на перший погляд, коли шукаєш ідеал, то може здатися, що от він, знайшовся, а насправді, коли роздивитися, cf то багато чого можна побачити далекого від ідеалу.
 
evhenДата: Вівторок, 27.09.2011, 08:58 | Повідомлення # 185
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
вірю!!!!!!!!!!!!!!!!!!сам закохувався
 
anosinskaДата: Вівторок, 27.09.2011, 11:57 | Повідомлення # 186
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо при зустрічі двох людей виникає «любов з першого погляду», це стає ясно вже в перші 30 секунд. Про це говорять дослідження, проведені американськими психологами. ax
 
КорабликДата: П'ятниця, 14.10.2011, 15:54 | Повідомлення # 187
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Людина може закохатися менше, ніж за секунду


Відомо, що закоханість і любов – це дещо різні речі, але вони пов’язані однаковими проявами: близькість, емоції, пристрасть. Вчені вже давно намагаються науково пояснити закоханість, тобто перший етап справжньої любові.
Так, група дослідників із Університету Сірак’юс (Syracuse University) вирішила розгадати таємницю закоханості, а саме проміжок часу, за який людина здатна закохатися, а також чим вона закохується: серцем чи мозком?
Після проведених експериментів вчені прийшли до висновку, що людина може закохатися всього за одну п’яту секунди і в цьому процесі приймає участь, і головний мозок, і серце. Але все ж таки людина закохується мозком, стверджує керівник дослідження Стефані Ортіг.
За її словами, любов формується надзвичайно складними процесами, які проходять з мозку в серце і назад.
В результаті закоханості у головному мозку одночасно активуються декілька зон і в організмі починають вироблятися різні гормони (адреналін, вазопресин, допамін, та інші), які викликають відчуття великого задоволення та безмежної радості. Більш того, у людини покращується мислення та когнітивні здібності.
Коли активуються зони головного мозку, то людина починає відчувати хвилювання в серці. Саме тому, ми часто думаємо, що любов відбувається в серці.

Джерело
 
vova19941010Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 17:35 | Повідомлення # 188
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Да

Pasieka Vova
 
ОболванчикДата: П'ятниця, 14.10.2011, 19:13 | Повідомлення # 189
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (vova19941010)
Да

Глибокий зміст... ну що тут ще можна додати? cs
 
StepanenkoДата: Понеділок, 17.10.2011, 10:08 | Повідомлення # 190
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім , я новенький в ці темі,я теж як і більшість всіх людей не віру в коханя з першого погляду.

Я студент Уманського Педагогічного Універсетету Імені Павла Тичини,Бажаю нових знайомств.
 
NuricoДата: Понеділок, 17.10.2011, 10:17 | Повідомлення # 191
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім! На мою думку Любов з першого погляду існує,і з зімною це було,це приємне відчутя,але багато раз я помилявся в людях. ah

Я студент Уманського Педагогічного Універсетету Імені Павла Тичини , Хочу нових знайомств,та спілкуваня.

PARKOUR


Повідомлення відредагував Nurico - Понеділок, 17.10.2011, 10:18
 
olena2561Дата: Понеділок, 28.11.2011, 13:10 | Повідомлення # 192
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
для кожного поняття кохання різне і кожен по різному його оцінює, так що не потрібно вбивати віру інших людей. хто хоче той вірить,хто не хоче той не вірить. Наприклад я, вірю тому що я сама це пережила.

Повідомлення відредагував olena2561 - Понеділок, 28.11.2011, 13:13
 
Albina0430Дата: Понеділок, 28.11.2011, 13:17 | Повідомлення # 193
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я вірю у кохання з першого погляду, адже в житті буває так, що зовсім несподівано і випадково ти можеш зустріти людину, яка тобі сподобалась з першого погляду і одразу виникає якесь почуття.Можливо ця людина- це ваша доля!
 
anastasiyaДата: Середа, 30.11.2011, 11:34 | Повідомлення # 194
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
а я вірю)))) В мене таке нещодавно сталося))))) cy
 
sorokaДата: Середа, 30.11.2011, 11:41 | Повідомлення # 195
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання з першого погляду існує.І Я ВІРЮ В КОХАННЯ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz