Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
dj-rayterДата: П'ятниця, 24.10.2008, 12:09 | Повідомлення # 136
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що кохання з першого погляду існує, тому, що жодна людина не знає де, коли і в який час вона зустріне свою другу половинку!!! Тому я вважаю, що зустріти своє кохання можна будь де і у будь який час!!! БЕРЕЖІТЬ КОХАНИХ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ax :ax: bi

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Вівторок, 11.11.2008, 11:58
 
chudohaДата: Четвер, 06.11.2008, 15:46 | Повідомлення # 137
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ct Правильно на це питання може відповісти тільки той,хто насправді це пережив і відчув. Особисто я ніколи не відчувала "кохання з першого погляду", але чомусь вірю, що воно існує. Вірю тому, що на це є маса прикладів із Світової історії і зокрема із досвіду моїх друзів.
 
ninakovaДата: Вівторок, 11.11.2008, 12:30 | Повідомлення # 138
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не вірю в кохання з першого погляду. Щоб покохати людину її потрібно узнати, відчувати її душевний стан.

Додано (11.11.2008, 12:30)
---------------------------------------------
Я не вірю в кохання з першого погляду. Щоб покохати людину її потрібно краще узнатию. Зрозуміти чи це дійсно твоя доля і для цього потрібен час.


Kovalchyk
 
Dywa2000Дата: Вівторок, 11.11.2008, 12:35 | Повідомлення # 139
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Любовь с первого взгляда существует fk fm
 
blackangelДата: Вівторок, 11.11.2008, 12:44 | Повідомлення # 140
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку,кохання з першого погляду не буває.Людину потрібно хоть трішки знати,щоб покохати

Привітик!
 
ДашенькаДата: Вівторок, 11.11.2008, 14:56 | Повідомлення # 141
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
dy Вір але перевіряй, бо завжди перший погляд обманий. Це усе що завгодно но не кохання, кохання на мою думку коли ти розумієш людини з пів-слова, коли можеш угадати її бажання. А так це захоплення.
ax cy
 
VeryniaДата: Четвер, 11.12.2008, 18:15 | Повідомлення # 142
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вважаю, що кохання з першого погляду не існує! Не знаючи людину, ми не можемо говорити про кохання! Потрібно мінімум рік, а то і більше часу щоб зрозуміти чи то було кохання!
 
Lena-ShamrayДата: П'ятниця, 12.12.2008, 12:02 | Повідомлення # 143
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку кохання з першого погляду не існує. Щоб посправжньому покохати треба досконало знати свою другу половинку - тоді гарантовані стосунки на все життя.
 
kotikДата: Середа, 18.03.2009, 14:36 | Повідомлення # 144
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання з першого погляду дійсно існує, а чи буде воно мати продовження залежить від вас. Якщо ти посправжньому закохався. то воно буде мати продовження не залежно від часу, якщо не зараз то через деякий час, і може тривати все життя.
 
oksanavolodimirovnaДата: Середа, 18.03.2009, 14:37 | Повідомлення # 145
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
я думаю що кохання з першого погляду існує,але не завжди. Дуже рідко трапляється так що кохання з першого погляду робить людей щасливими.
Quote (Вікуся)
Щодо мене, я чомусь не вірю в кохання з першого погляду! Тому, що для мене найголовніше це внутрішній світ людини, а не її зовнішність, так як вона часто виявляється фальшивою. Я не можу дізнатися про людину все при першій зустрічі, а відповідно і не зможу її покохати так швидко. Для мене важливо, якою вона є у спілкуванні, за характером, а не за гарним одягом та обличчям. В мене була ситуація, коли я покохала молодого юнака за його красу, потім він мене дуже образив і ранив моє серце. З того часу, найменше я звертаю свою увагу на зовнішність.
Я цілком з тобою згодна,томущо в моєму житті була така ситуація коли вмене була людина яка не мала зовнішньоі краси,а внутрішня була настільки чиста,щира але нажаль я іі не цінила і дуже швидко втратила,а коли схаменулася то було уже пізно.


Повідомлення відредагував oksanavolodimirovna - Середа, 18.03.2009, 14:38
 
ПровідникДата: Вівторок, 17.11.2009, 02:17 | Повідомлення # 146
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо взяти статистику то:
скажуть "так" --40%
скажуть "ні" --30%
скажуть "незнаю" --10%
і ті що так і невизначилися -- 20%

То скажіть хто ви??? Але задумайтесь, чи ви впевнені...
Що думки розійшлися..... да. Скажіть "так" своєму житті!!!!!!!!!!

Переглянте фільм "Всегда говори "Да"!!" ab ab ab


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
PrueДата: Вівторок, 17.11.2009, 10:55 | Повідомлення # 147
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Як на мене то це досить рідкісне явище. І в наш час воно зустрічається все рідше. yes

Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
savradimДата: Вівторок, 17.11.2009, 23:06 | Повідомлення # 148
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Зараз взагалі мало хто вірить у справжнє кохання. Серця людей поступово черствіють. Як би це не було прикро, але подивимось правді в вічі. Сучасна молодь, я не кажу за всіх, думає лише про секс і гроші, більше для нх нічого не існує, що там вже казати про кохання з першого погляду.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
ПровідникДата: Середа, 18.11.2009, 00:49 | Повідомлення # 149
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Це свідчить лиш про одне тебе це почуття розчарувало..... Не все виходить з першого разу.

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
PrueДата: Середа, 18.11.2009, 21:39 | Повідомлення # 150
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (savradim)
Серця людей поступово черствіють.

Черствіють бо вони не вірять в кохання з першого погляду? Я теж не вірю в таке кохання, але ніхто мені не говорив, що я маю черстве серце.


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz