Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Проблема «справжнього» кохання.
Проблема «справжнього» кохання.
zagadkova_dysha_lirukaДата: П'ятниця, 29.02.2008, 13:03 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
«Віддавна людство вживає словосполучення «ідеальне кохання». А якщо воно говорить про це, значить воно говорить про його існування. Тоді я задам питання: «Як може існувати ідеальне кохання, якщо не існує ідеальних людей?»».
Питання відвідувачам: «Чим відрізняються чи не відрізняються справжнє кохання від ідеального?»

Мої роздуми: Справжнє кохання зустрічається досить рідко, а навіть якщо воно і існує, то це почуття завжди «заборонене». Кажуть, що любити потрібно того, без кого не можеш прожити; ким ти дихаєш і ким наповнене твоє серце; того, про кого думаєш щоразу, як лягаєш спати; того, ким зайняті постійно твої думки.

Питання відвідувачам: «Як, на вашу думку, з ким потрібно провести своє життя: з тим, що любить тебе і ви з ним разом чи з тим, з яким у тебе немає майбутнього, але ти не можеш без нього прожити і розлука з ним найгірше для тебе?»


"Життя потрібно змінювати"
 
adminДата: П'ятниця, 29.02.2008, 18:52 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Питання відвідувачам: «Як, на вашу думку, з ким потрібно провести своє життя: з тим, що любить тебе і ви з ним разом чи з тим, з яким у тебе немає майбутнього, але ти не можеш без нього прожити і розлука з ним найгірше для тебе?»

Кожний сам для себе вибирає, як йому краще, але завжди, на мій погляд, потрібно вибирати людину надійну і відповідальну в усіх відношеннях...
Я часто керуюся у життєвому виборі притчами, тому що в них відображена вікова мудрість, і ось ще одна з них:

Східна притча

По дорозі йшла дівчина, прекрасна, як фея. Раптом вона помітила, що слідом за нею йде хлопець. Вона обернулася і запитала:
- Скажи, навіщо ти йдеш за мною?
Хлопець відповів:
- О повелителько мого серця, твої чари такі манливі, що повелівають мені слідувати за тобою. Про мене говорять, що я чудово граю на лютні, що посвячений в таємниці мистецтва поезії і що умію в серцях жінок будити муки любові. А тобі я хочу освідчитися в коханні, тому що ти полонила моє серце!
Красуня мовчки дивилася якийсь час на нього, потім сказала:
- Як ти міг закохатися в мене? Моя молодша сестра набагато красивіша і привабливіша за мене. Вона йде за мною, подивися на неї.
Хлопець зупинився, потім обернувся, але побачив тільки потворну стару бабу в залатаній накидці. Тоді він прискорив кроки, щоб наздогнати дівчину. Опустивши очі, він запитав голосом, що виражає покірність:
- Скажи мені, як брехня могла зірватися з твоїх прекрасних вуст?
Дівчина посміхнулася і відповіла:
- Друже мій, адже ти теж не сказав мені правду, коли присягався в коханні. Ти знаєш досконало всі правила любові і вдаєш, що твоє серце палає від кохання до мене. Як же ти міг обернутися, щоб подивитися на іншу дівчину?
huh mellow blink


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
galanetДата: Неділя, 02.03.2008, 00:46 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
З притчі можна сказати лише те, що хлопець засумнівався у своїх почуттях і обернувся, щоб поглянути на іншу дівчину, авось друга буде кращою. Дії хлопця, звісно ж, засуджуються. Адже говорив, що кохає, а сам подивився на іншу, щоб порівняти.
Звідси, виходить, що перш ніж говорити про справжнє кохання, подумай, чи дійсно воно справжнє.
І ще запитання до користувачів форуму: якщо хлопець зустрічається з дівчиною і дивиться на інших, оцінюючи зі своєю, значить то не справжнє кохання? І чи, взагалі, кохання?

Крім того, назріває нова тема, якщо є справжнє кохання, то є і несправжнє? Яке воно? blink

 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Середа, 05.03.2008, 14:26 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Даю відповідь на запитання.
Якщо хлопець зустрічається з дівчиною і дивиться на інших, то це не означає, що маючи дівчину він повинен "лишитися зору".
Але, якщо він дивиться на інших з причини "авось інша краща", то тоді про кохання говорити не можна, це захоплення якимось якостями іншої особи, а не почуття, що містяться у серці і "ридають".


"Життя потрібно змінювати"
 
galanetДата: Середа, 05.03.2008, 21:25 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Даю відповідь на запитання.Якщо хлопець зустрічається з дівчиною і дивиться на інших, то це не означає, що маючи дівчину він повинен "лишитися зору".Але, якщо він дивиться на інших з причини "авось інша краща", то тоді про кохання говорити не можна, це захоплення якимось якостями іншої особи, а не почуття, що містяться у серці і "ридають"

Дякую за відповідь, zagadkova_dysha_liruka! Отже, якщо хлопець порівнює свою дівчину з іншими, то це є несправжнє кохання, а захоплення. Чи правильним буде це твердження?

 
filosofДата: Середа, 05.03.2008, 22:47 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Любовь - это пройти мимо ста лучших и не оглянуться...

Добавлено (05.03.2008, 23:47)
---------------------------------------------
Идеальная любовь... Все ее ищут, но находят только единицы. Это дар, который дается только избранным...


Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
ЛапочкаДата: Четвер, 06.03.2008, 13:36 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
глупенький ты yes yes
 
ПантерочкаДата: Четвер, 06.03.2008, 14:12 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що краще бути з тим, хто тебе цінує і кохає, ніж кожного дня ждати свого милого, коли він вернеться від компанії друзів, чи ждати якогось свята, щоб він подарував тобі квіти.
А справжнє кохання від ідеального, на мою думку, відрізняється тим, що справжнє кохання тоді, коли існує взаємне кохання між двома особами, але можуть існувати невеликі сварки і т.д., а ідеальне - це коли існує взаємне кохання без всяких, навіть малих сварок і розбіжностей.


Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 22.03.2008, 00:31
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 14:57 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Пантерочка)
Я вважаю, що краще бути з тим, хто тебе цінує і кохає. Чим кожного дня ждати свого милого, коли він вернеться від компанії друзів, чи ждати якогось свята, щоб він подарував тобі квіти.

Гарна думка, але завжди потрібно бути оптимістом, і прагнути до кращого!!! cy


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
filosofДата: Четвер, 06.03.2008, 17:32 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Ответ Лапочке:
Глупость - это слепая вера в идеальную любовь, и, вообще, вера во что - либо.


Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
Sokol85Дата: Четвер, 06.03.2008, 20:57 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Кохання - це почуття, яке заставляє тебе робити незбагненні речі, які ти ніколи не зміг би зробити. І не важливо безглузді вони чи ні. Ти їх робиш .... Якщо ти кохаєш - ти щасливий, насолоджуєшся цим почуттям і даруєш його своїй Коханній. ax

Пока живу - надеюсь

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 22.03.2008, 00:33
 
adminДата: Четвер, 06.03.2008, 22:22 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Коли ми говоримо про кохання, то завжди орієнтуємося на те, що НАС хтось повинен покохати. Покохати на все життя, причому саме так, як би нам хотілося: виконувати всі наші бажання, бути уважним, чуйним, витриманим. Добре, щоб це була людина з гарною зовнішністю (навряд, щоб якась дівчина захотіла, щоб її покохав Квазімодо), матеріально забезпечена, мужня (тендітна, якщо це жінка або дівчина)... І мало хто задумується, чи гідний (гідна) він(а) того, щоб ЙОГО (ЇЇ) саме ТАКА людина покохала?
А у прекрасне кохання вірять, на мою думку, ті, хто сам здатний на таке кохання, навіть, якщо воно не взаємне...
Я кохаю...отже, кохання існує...


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
adminДата: Четвер, 06.03.2008, 23:01 | Повідомлення # 13
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (filosof)
Глупость - это слепая вера в идеальную любовь, и, вообще, вера во что либо.

Не вірю, що Ви вірите в те, що написали...))) ec ap


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Inspektor007Дата: П'ятниця, 07.03.2008, 07:05 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (galanet)
І ще запитання до користувачів форуму: якщо хлопець зустрічається з дівчиною і дивиться на інших, оцінюючи зі своєю, значить то не справжнє кохання?

На це запитання є один вислів
"Любить - значит перестать сравнивать"


0_o
 
galanetДата: П'ятниця, 07.03.2008, 09:48 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Inspektor007)
На це запитання е один вислів"Любить - значит перестать сравнивать"

Звідси вислів, любов сліпа? biggrin
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Проблема «справжнього» кохання.
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz