Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Проблема «справжнього» кохання.
Проблема «справжнього» кохання.
КатюхаДата: Субота, 15.03.2008, 21:34 | Повідомлення # 61
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Люби если любишь,
Не слушай людей,
Ведь люди на свете,
Есть хуже зверей. cy


Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 22.03.2008, 00:48
 
Одна_вчителькаДата: Субота, 15.03.2008, 21:34 | Повідомлення # 62
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 2
Статус: Offline
Я теж боролася за своє кохання. Але ж він не звертав на мене уваги. Добивалась, добивалась, - глухо. Порадьте, що мені робити? Люблю його і все! bi

Працювала з Макаренком!
 
galanetДата: Субота, 15.03.2008, 21:34 | Повідомлення # 63
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Одна_вчителька)
Я теж боролася за своє кохання. Але ж він не звертав на мене уваги. Добивалась, добивалась, - глухо. Порадьте, що мені робити? Люблю його і все!

Для початку, бажано створити нову тему, адже тут йде обговорення проблеми "справжнього кохання".
Будьте уважними prof , не відхиляйтесь від тематики, створіть нову тему, в якій Ви хочете обговорити проблему боротьби за кохання, там з радістю дамо Вам слушні поради.

Нагадую всім, що будь-яке відхилення від тематики буде розцінене як флуд (пустослів'я). Намагайтесь писати згідно теми! ca

 
OleksandrДата: Понеділок, 17.03.2008, 09:11 | Повідомлення # 64
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо ти справдi кохаєш, тодi для тебе цей мiсяць не бачити свою половинку буде нестерпний, достатньо i одного дня щоб перевiрити дiйснiсть кохання! ab
 
ОйраДата: Понеділок, 17.03.2008, 17:42 | Повідомлення # 65
Група: Видалені





Quote (DEMON_JR)
Лучше всего уважать чем любить или пусть только тебя любят, так проще и не будет обидно если бросит.

Тоді нащо взагалі когось кохати? Живи собі, як бур"ян! Як це тільки можна собі уявити, що ти нікого не повинен любити??? А кидають тих, хто настільки самозакоханий, що кругом себе нікого не бачить! Врешті-решт це надокучає, як би ти не був закоханий, бо кохання повинне бути взаємним, а якщо навіть не взаємне, то можна бути уже тим щасливим, що кохаєш!
 
OlegДата: Четвер, 20.03.2008, 09:12 | Повідомлення # 66
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (heavymetalman1)
Як бути, коли один раз обпікся, з"явився рубець, а рука тягнеться знову до полум"я, та серце не пускає?

Любовь...Зачем она дана? Любить, страдать, а жить когда?...

 
ОйраДата: Четвер, 20.03.2008, 14:42 | Повідомлення # 67
Група: Видалені





Quote (Oleg)
Любовь...Зачем она дана? Любить, страдать, а жить когда?...

"Тільки закоханий має право називатися людиною!" - сказав Олександр Блок. Виходить, коли ти просто живеш і нікого не любиш, то ти не людина? То для чого тоді жити?
А от ще один вислів, тільки я не знаю, хто це сказав: "Уничтожьте любовь — и наша земля превратится в могилу".
 
laylayДата: Четвер, 27.03.2008, 13:41 | Повідомлення # 68
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Любовь - настолько ядерная субстанция, что, проникая в сердце, распространяется электрическим разрядом по всему организму и сопровождается определёнными симптомами. У любви, как и у каждой болезни, есть свои стадии, которые иногда протекают с обострениями, начиная от инкубационного периода и заканчивая всепоглощающим чувством. А потом обычно происходит одно из двух: либо любовь поглощает человека и сажает его в лифт, который везет его на седьмые небеса, либо берёт верх человеческое Эго, но тогда уже с летальным исходом для чувства.

Любовью невозможно заразиться воздушно-капельным путём и она не достигает масштабов эпидемии, но от неё ещё не придумали вакцины. Поэтому симптомы LOVE-болезни необходимо знать. Особенно симптомы мужской влюблённости, чтобы вовремя выявить и воспользоваться мужской слабостью.


Я маленька лапочка. А Ви?
 
Mary-Kate4Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 14:13 | Повідомлення # 69
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Люби!Любов неповторима! Люби! Ведь в этом нет стыда! Люби! Пусть каждый это видит и говорит "Вот это да!" cz
 
rarisaДата: П'ятниця, 28.03.2008, 16:08 | Повідомлення # 70
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Виходить, коли ти просто живеш і нікого не любиш, то ти не людина? То для чого тоді жити?

О.Блок теж людина, а тому він також може помилятися. yes На мою думку це висловлювання занадто песимістичне і не підходить для реального життя!!! Адже людина не може ще з пелюшок бути в когось закоханою. Вона, росте, розвивається, а вже потім знаходить кохання. Так само і доросла людина може в деякий період свого життя не бути закоханою, але ж це значить, що вона не живе. Вона ж теж розвивається, чимось цікавиться, дружить, хворіє, відпочиває...ОДНИМ СЛОВОМ-ЖИВЕ!!!!!! dy
 
Tiagai_IvanДата: П'ятниця, 28.03.2008, 16:24 | Повідомлення # 71
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Проблема «справжнього» кохання це наше взаємне спілкуваня, як ми один одого розуміємо. Взаємо не порозуміння це проблема кохання!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 29.03.2008, 12:47 | Повідомлення # 72
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (MASK)
Я трохи розгублений в цьому форумі скільки створено підтем на тему кохання!!!!

Шановний MASK! Прошу писати по темі!!!


"Життя потрібно змінювати"
 
empyrean-martyrДата: Субота, 29.03.2008, 15:15 | Повідомлення # 73
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Що таке справжн€ íдеальне кохання? Кожне кохання може бути íдеальним, за умови, коли кожен з його "учасникíв" нí на хвилину не сумнíва€ться в своïй половинцí, у вíдношеннíдо себе í мови нема вíдчувати щось подíбне до íншого когось, тобто не шукати замíни... Таке кохання íсну€, í ма€ всí права на íснування!.. Знаю одну з таких пар... Одне але: в наш час таке кохання не € частим явищем, í це сумно...
Така моя думка.
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Вівторок, 15.04.2008, 12:28 | Повідомлення # 74
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Справжнє кохання ніколи не описати словами.
На світі не створено ще такого словника, який би містив означення всього того, що містить у собі кохання.


"Життя потрібно змінювати"
 
allanedzaДата: Середа, 23.04.2008, 19:22 | Повідомлення # 75
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Cправжнє кохання - кохання, коли ти заради щастя коханої людини готова на все, навіть залишити його назавжди з іншою. Дуже важко поставити щастя, благополуччя коханого вище за себе, свої почуття, справжнє кохання залишається назавжди, хоча і з*являються нові симпатіїї, захоплення, але кохання було і буде тільки одне, воно так просто незникне... воно буду жити в твоєму серці завжди.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Проблема «справжнього» кохання.
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz