П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Проблема «справжнього» кохання.
Проблема «справжнього» кохання.
svitlanaДата: Субота, 15.03.2008, 21:32 | Повідомлення # 46
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Як зробити правильний вибір? Як обрати того, з ким життя буде здаватися казкою? Життя таке непередбачуване, тому можна чекати чого завгодно. Здавалося б, усе чудово, і тут доля підносить такий сюрприз: з'являється в житті кохана людина, проте ти розумієш, що в цієї людини своє життя в якому місця для тебе немає. Проте серцю не накажеш... Як потрібно поступити в такому випадку?
 
TonkisДата: Субота, 15.03.2008, 21:32 | Повідомлення # 47
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Що таке любов?
(вислови)

Любов... - є джерело всякого життя...
Любов - це серце всього. Якщо воно припинить роботу, все решта відмирає, стає зайвим, непотрібним.
Любов не встановиш жодним "повинен", жодним "не можна" - тільки вільним змаганням з усім світом.
Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю.
Кохати глибоко - це означає забути про себе.
Кохання поєднує в собі всі кращі якості людини.
Любов наділяє благородством навіть тих, кому природа відмовила в ньому.
Найбільше щастя в житті - впевненість, що тебе кохають.
Коханих втрачаєш так само, як на війні втрачаєш батальйон: через помилкове рішення, помилковий наказ, чи несприятливі умови. А також через грубість.
 
heavymetalman1Дата: Субота, 15.03.2008, 21:32 | Повідомлення # 48
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 1
Статус: Offline
Як бути, коли один раз обпікся, з"явився рубець, а рука тягнеться знову до полум"я, та серце не пускає?

Heavy metall will never die.
 
lenДата: Субота, 15.03.2008, 21:32 | Повідомлення # 49
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби зібрати з неба всі зірки
І всі сонця з усіх небес на світі,
Моя любов горітиме яркіш
За всі сонця, на тисячі століття.
dy

(В. Сосюра)

 
adminДата: Субота, 15.03.2008, 21:32 | Повідомлення # 50
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (svitlana)
з'являється в житті кохана людина, проте ти розумієш, що в цієї людини своє життя в якому місця для тебе немає. Проте серцю не накажеш... Як потрібно поступити в такому випадку?


Мудра бабуся

Одного разу внучка сказала бабусі:
- Бабусю, я боротимуся за свою любов. Я не віддам його просто так. Не опущу руки, не здамся без бою!
- Люба моя внучко, чи знаєш ти таку гру, коли треба бігати навколо стільців, яких явно на один менше, ніж тих, хто грає; а коли закінчиться музика, потрібно встигнути зайняти стілець першим? Внучко, адже ти граєш саме в цю гру, коли намагаєшся «боротися». Навіщо ж бігати удвох, а то і утрьох навколо одного стільця, намагаючись перехитрити суперниць і зайняти його першим, смішити оточуючих, злитися і нервувати? Озирнися навколо - біля стінки стоять багато інших незайнятих стільців. Ти ж вже доросла, внучко, пора перестати грати в дитячі ігри...

fd cf


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
ТанечкаДата: Субота, 15.03.2008, 21:32 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо тебе ніколи не охоплювало бажання обійняти всю землю, прилащити бродячого собаку, підняти із землі зірваний листок і цілувати його - значить Ти ще не ЛЮБИВ!
(Г. Тютюнник)
 
adminДата: Субота, 15.03.2008, 21:33 | Повідомлення # 52
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (heavymetalman1)
Як бути, коли один раз обпікся, з"явився рубець, а рука тягнеться знову до полум"я, та серце не пускає?

Насамперед, ніколи не треба жаліти про те, що сталося, а, тим більше, самого себе. Адже Ви були щасливим, коли кохали? От і потрібно зберегти в душі ті найкращі почуття, які пережили...А кохання ще прийде, тому що людина не може жити без кохання. Гарно з цього приводу сказав Е.М.Ремарк: "Без кохання людина - це всерівно, що покійник у відпустці"... yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
НезнайкаДата: Субота, 15.03.2008, 21:33 | Повідомлення # 53
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Що дає основу? - Любов. Що творить? - Любов. Що зберігає? - Любов, любов? Що дає насолоду? Любов, любов, початок,середина і кінець, альфа і омега. cy

(Г. Сковорода)

 
heavymetalman1Дата: Субота, 15.03.2008, 21:33 | Повідомлення # 54
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (admin)
Насамперед, ніколи не треба жаліти про те, що сталося, а, тим більше, самого себе. Адже Ви були щасливим, коли кохали? От і потрібно зберегти в душі ті найкращі почуття, які пережили...А кохання ще прийде, тому що людина не може жити без кохання. Гарно з цього приводу сказав Е.М.Ремарк: "Без кохання людина - це всерівно, що покійник у відпустці"...

Отже я покійник у відпустці.

Добавлено (06.03.2008, 12:47)
---------------------------------------------


Heavy metall will never die.
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 15.03.2008, 21:33 | Повідомлення # 55
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Любов і щастя

Один чоловік зачинився в квартирі і нікого туди не впускав.
Одного разу почувся дзвінок і чоловік запитав:
- Хто там?
- Я - Багатство. Я прийшло, щоб оселитися в твоїй квартирі, - прозвучала відповідь.
- Ти не вчасно. Давай, може, прийдеш іншим разом, - сказав чоловік.
Через деякий час дзвінок задзвенів знову.
- Хто там?
- Я - Щастя! Я йшло по дорозі і вирішило зайти до тебе! - була відповідь за дверима.
- Щось я невпевнений... Не знаю чи варто відчиняти тобі.., - не зважився відчинити чоловік.
На третій раз у двері подзвонила Любов і чоловік відчинив. А разом з Любов'ю прийшло справжнє Щастя. А згодом завітало і Багатство.


"Життя потрібно змінювати"
 
santaДата: Субота, 15.03.2008, 21:33 | Повідомлення # 56
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Всякая любовь счастливая, равно как и несчастная, настоящее бедствие, когда ей отдаешся весь
И.С.Тургенев


555
 
Inspektor007Дата: Субота, 15.03.2008, 21:33 | Повідомлення # 57
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 3
Статус: Offline
Дуже чудова притча і повчання бабусі.

Хочу лише допонити таким висловом "Пришла любовь - каникулы у разума"


0_o
 
adminДата: Субота, 15.03.2008, 21:34 | Повідомлення # 58
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (heavymetalman1)
Отже я покійник у відпустці.

Наговарювати на себе - ознака поганого виховання yes biggrin


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 15.03.2008, 21:34 | Повідомлення # 59
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Це неправда, що кохання в світі не існує. Якби його не було, то й люди не страждали і не раділи цьому почуттю.

Обгрунтовую висловом:
"Не можна говорити про те, що не відчув чи про те, чого у тебе не було. Це не означає, що цього не траплялось з іншими. У цьому світі живеш не тільки ти, а отже і закони пишуться і висловлюються не однією людиною"
М.Руденко


"Життя потрібно змінювати"
 
АврорушкаДата: Субота, 15.03.2008, 21:34 | Повідомлення # 60
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 3
Статус: Offline
Мудра бабуся №2
- Бабусю, як мені зрозуміти, що я закохалася?
- Дуже просто, онучко. Ти пам'ятаєш, як ви познайомилися?
- Звичайно, бабусю. Я пам'ятаю не тільки наше знайомство, але і кожну зустріч: як ми перший раз посміхнулися один одному, як перший раз узялися за руки, як поцілувалися. Знаєш, бабусю, я навіть пам'ятаю, все-все-все, про що йому розповідала; над якими його жартами сміялася; як готувалася до кожного побачення; у чому була одягнута, щоб йому сподобатись. Це кохання, бабусю?
- Ні, онучко. Кохання – це коли пам'ятаєш в чому він був одягнутий на побаченнях. А якщо пам'ятаєш себе – це закоханість.


Шанси є завжди, навіть коли їх дійсно немає.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Проблема «справжнього» кохання.
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz