Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Кого можна назвати "Справжнім другом"?
Кого можна назвати "Справжнім другом"?
MayorДата: Четвер, 28.02.2008, 14:11 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
"Справжнім другом" можна назвати ту людину, яка завжди тебе виручить, підтримає, допоможе в скрутному становищі, той який тебе розуміє.

Потрібно вміти жити

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - П'ятниця, 21.03.2008, 11:27
 
MASKДата: Четвер, 28.02.2008, 15:19 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Кожна людина трактує понояття дружба по своєму, так як їй більше до вподоби! Особисто для мене "Справжній друг" - це людина з якою я пройшов не одну трудність в житті! cool

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
VladykaДата: Четвер, 28.02.2008, 15:52 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Друг - це та людина, якій можна довірити все, навіть своє життя. Друг ніколи не заздрить і не говорить поза очі.
Написав би більше, та немає часу. smile


Життя прекрасне!
 
MASKДата: Четвер, 28.02.2008, 16:07 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
atinka5, мені цікаво на скільки ця людина матеріалістична і мені дуже її шкода!!! cry

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: П'ятниця, 29.02.2008, 18:31 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Зимова притча

Жили-були два сусіди. Прийшла зимонька-зима, випав сніг. Перший сусід рано вранці вийшов з лопатою розгрібати сніг перед будинком. Поки розчищав доріжку, подивився, як там справи у сусіда. А у сусіда - уже доріжка утоптана.
На наступний ранок знову випав сніг. Перший сусід устав на півгодини раніше, взявся за роботу, дивиться - а у сусіда вже доріжка прокладена.
На третій день снігу намело - по коліно. Встав ще раніше перший сусід, вийшов наводити лад... А у сусіда - доріжка вже рівна, пряма - просто чудо!
Того ж дня зустрілися вони на вулиці, поговорили про те, про се, тут перший сусід ненароком і питає:
- Послухай, сусіде, а коли ти встигаєш сніг перед будинком прибирати?
Другий сусід здивувався спочатку, а потім засміявся:
- Так я його ніколи не прибираю, це до мене друзі ходять!...
yes yes yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
galanetДата: Неділя, 02.03.2008, 00:28 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Гадаю, що atinka5 знайшла визначення "друг" в одному із тлумачних словників. Але не варто так буквально сприймате дане визначення. "Взаємовигідно" в даному випадку можна тлумачити як "добре", "зручно", "приємно", "легко", а це і є "вигідно" - але не в матеріальному плані, а в духовному. Кожного разу, коли ви згадуєте про друга, то можна почути: "мені приємно з цією людиною спілкуватись", або "ця людина поділяє мої погляди", "завжди виручить в біді", "вислухає", "порадить", "підтримає", "зрозуміє", "ніколи не зрадить", "не говорить поза очі" і т.д. Тобто, друг - це людина, яка робить щось приємне вам, а отже "вигідна" вам. Я навмисне беру слово "вигідна" в лапки, щоб воно не сприймалось в матеріальному плані, а в духовному.
Чи буде називатись другом людина, з якою Вам неприємно спілкуватись? Ні. Вам же неприємно, а значить не "вигідно" з нею спілкуватись.
Чекаю заперечень biggrin
 
VladykaДата: Понеділок, 03.03.2008, 15:29 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Ворог мого ворога - мiй друг cool

Життя прекрасне!
 
adminДата: Вівторок, 04.03.2008, 11:57 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Ворог мого ворога - мiй друг

тепер зрозуміло, чому внуки найкращі друзі дідусям і бабусям biggrin biggrin biggrin


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
adminДата: Середа, 05.03.2008, 22:24 | Повідомлення # 9
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Той, хто хвалиться, що придбав безліч друзів, ніколи не мав жодного друга (С. Колрідж).
Не так важко померти за друга, як знайти друга, який вартував би того, щоб померти за нього (Е. Бульвер).
Той, хто хвалиться, що придбав безліч друзів, ніколи не мав жодного друга (С. Колрідж).
Ціну майна узнають тоді, коли його придбали, а ціну друга - коли його втратили (Ж. Петі-Сан).

Без коментарів yes yes yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
santaДата: Четвер, 06.03.2008, 12:28 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам нужны такие друзья, которым не важен ваш титул и звание, а важно лишь то, что вы- такой человек, рядом с которым им хочется находиться.
Барбара Джордан


555
 
filosofДата: Четвер, 06.03.2008, 17:19 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Друг - это человек, который готов пожертвовать собой ради вас...

Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 19:56 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (filosof)
Друг - это человек, который готов пожертвовать собой ради вас...

А я гадаю, що друг - це не тільки той, хто готовий пожертвувати життям заради мене, а й той, заради якого я також готова пожертвувати своїм життям... yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 02:05 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Притча про справжню дружбу
Йосип Лазарев

У одній далекій країні жили двоє друзів.
Вони були справжнісінькими друзями! Разом працювали, відпочивали і разом святкували успіх.
Будь-які рішення вони ухвалювали спільно. А якщо не могли ухвалити ніякого рішення, то неприємні наслідки цього теж ділили порівну.
Ніхто ніколи не бачив, щоб вони сварилися або навіть просто були одне одним незадоволені. Але що найголовніше – друзі жодного разу не поставили б свої особисті відносини в залежність від думки тих, що оточують.

Чутки про їх унікальну дружбу докотилися до правителя тієї країни, в якій вони жили. А треба відмітити, правитель цей, вже вельми убілений сивиною, остаточно втратив віру в справжню дружбу.
І велів він привести до себе наших нерозлучних героїв.
– Ви дійсно справжні друзі або мені неправильно доповіли? Тоді я просто страчую інформаторів, та і справа з кінцем.
– Не треба нікого страчувати, владика. Ти отримав вірні відомості, ми дійсно справжні друзі.
– І ви готові це довести?
– Нам би не хотіло нічого доводити.
– Ваше бажання не має ніякого значення! Сьогодні ж я хочу переконатися, що ви не брешете. Можливо, щиро помиляєтеся. Але, у будь-якому випадку, мені приємно було б переконатися, що справжня дружба існує.

З цими словами правитель наказав схопити друзів і ув'язнити в холодне, сире підземелля: кожного – в своє. Повна ізоляція від світу, жоден промінець світла не повинен стосуватися їх осіб. Між в'язнями був виключений щонайменший контакт.
Стражники отримали вичерпну вказівку: «Не годувати, а воду хай із стенів злизують!».
Скаржитися на долю нещасні відтепер зможуть лише щурам, в товаристві яких і проведуть залишок своїх днів. Друзям висунули наступну умову: той, хто перший змолиться про пощаду, того негайно звільнять, а його друг помре болісною смертю.
Страшний експеримент тривав цілий місяць. Всюди тільки про це і пересуджували. Народ, обуянный пересудами і домислами, нервово потирав пітні долоньки в передчутті драматичної розв'язки.
Ось-ось, ще небагато – і можна буде нарешті лицемірно зітхнути або удавано посміхнутися, - залежно від того, яким буде фінал: трагедія або комедія.

Ніхто з друзів не попросив про поблажливість. Обидва винесли з темниці виснаженими і бездиханними. Довгий час їх приводили у відчуття кращі лікарі королівства.
А потім, коли вони опам'яталися настільки, що могли говорити, правитель знову запросив їх на аудієнцію.
– Герої! – вигукнув він, як тільки двоє колишніх увязнених переступили поріг величних спокоїв. – Я вдячний вам за викладений мені урок і хочу вибачитися за доставлені незручності. Зате тепер я абсолютно точно знаю, що справжня дружба існує.
– Ви не можете цього знати, – сказав один з друзів, незворушно дивлячись в очі правителеві.
– Чому не можу? – здивувався той. – Врешті-решт, є безліч свідків вашої стійкості і непохитної волі. Адже ви ж дійсно не зрадили один одного, хоча достатньо було єдиного слова, щоб припинити муки!
– Помиляєтеся, – відповідали друзі. – Ми зберегли вірність лише своїм принципам. А один одного ми б зрадили в перший же день випробувань. Сувора правда життя в тому, що тільки в ім'я власних принципів, але не ради друзів, чоловік в змозі витримати будь-які тортури.
– От як? – Ще більше здивувався правитель. – Проте, ви вважаєте себе друзями. У чому ж, по-вашому, полягає справжня дружба?
– У схожості принципів.

Добавлено (09.03.2008, 03:05)
---------------------------------------------
"Справжній друг, коли ти неправий, оскільки, коли ти правий - з тобою всі".

Я дякую долі, що у мене в житті є справжній друг - Світланка.


"Життя потрібно змінювати"
 
123Дата: Неділя, 09.03.2008, 19:52 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Що таке дружба? Я вважаю, що дружба – це коли дві людини довіряють одна одній, поважають одна одну. Дружба – це коли ти ладен віддати найголовніше в житті заради свого товариша.
Одна дуже розумна людина казала, що дружба – це найвища форма любові. Я згодна з цими словами, адже у дружбі виникають такі ж самі ніжні, світлі та чисті почуття, як і в коханні.
Є люди, які “товаришують” з ким-небудь лише заради вигоди для себе. Але я таких людей не поважаю, адже ці відносини “дружбою” назвати зовсім не можна!!! Якщо в тебе є друг, то ти ні в якому разі не повинен шукати будь-якої користі з вашого спілкування.
За моє досить коротке, але і досить цікаве життя траплялося дуже багато людей, яких я вважала своїми друзями. Але пізніше я розуміла, що вони видавали себе за зовсім інших людей. І я розуміла, що це не ті люди, з якими я б хотіла спілкуватися протягом мого життя.
Зараз є дуже багато людей, з якими я можу дуже весело проводити час. Але справжня подруга в мене тільки одна. І хоч я знаю її не так вже і довго, але можу бути на сто відсотків впевнена, що вона мене ніколи не зрадить, незалежно від того, що би я їй сказала. Ця людина ніколи не залишить мене коли мені буде погано, з нею я завжди поділюся своєю радістю або невдачею, з нею я так само весело можу картати свій вільний час.
Саме ця людина, після батьків, звичайно, надає мені впевненості в нашому зовсім нелегкому житті.
Саме тому я вважаю, що без друзів на світі було б дуже сумно!!! ak
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 21:39 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Дуже гарні слова. dy
Тільки той, хто має справжнього друга ніколи не скаже, що справжньої дружби не існує.


"Життя потрібно змінювати"
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Кого можна назвати "Справжнім другом"?
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz