Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Кого можна назвати "Справжнім другом"?
Кого можна назвати "Справжнім другом"?
santaДата: Вівторок, 25.03.2008, 11:11 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
справжній друг-це та людина,яка не тільки підтримає тебе у скрутну хвилину,а й зуміє від всієї душі порадіти твоєму щастю cc

555
 
ДомінікаДата: Середа, 26.03.2008, 13:19 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Людину,якій довіряєш все. З якою можна поділитися радістю і горем. Яка ніколи не зрадить і завжди зрозуміє. dy
 
OleksandrДата: Середа, 26.03.2008, 15:26 | Повідомлення # 33
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Людину щиру,віддану тобі,яка завжди готова допомоготи тобі у ситуаціях,які ти сам вирішити не в силі,з якою ти можеш порадитись,яка разом з тобою радіє, а також і переживає!!! yes yes yes
 
AnanasikДата: Середа, 26.03.2008, 18:52 | Повідомлення # 34
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я вважаю що немає такого найкращого друга,як рідна матуся.Вона завжди порадить все те що потрібно,адже багато прожила чим ми

 
Tiagai_IvanДата: Середа, 26.03.2008, 20:40 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вважаю справжній друг, це та людина, яка розуміє тебе повністю, і ти її теж, готова підтримати тебе в любий момент. Справжніх друзів буває нажаль мало!!! Справжній друг пізнається в біді!!!!!!!!!!!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
ФортДата: Четвер, 27.03.2008, 00:41 | Повідомлення # 36
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
"Друг пізнається в біді". Тому можна сказати, що другом можна назвати того, хто прийде і допоможе в будь-який час, і в будь-якій ситуації!!!! ay

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!
 
svitlanaДата: Четвер, 27.03.2008, 13:51 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Справжнього друга зустріти дуже важко. Є тільки товариші, які у будь - яку хвилину можуть зрадити. Проте якщо ви справді зустріли ту людину, яку можете назвати справжнім другом - це чудово!!!!
 
ОйраДата: Четвер, 27.03.2008, 21:41 | Повідомлення # 38
Група: Видалені





Quote (Tiagai_Ivan)
Я вважаю справжній друг, це та людина, яка розуміє тебе повністю, і ти її теж, готова підтримати тебе в любий момент. Справжніх друзів буває нажаль мало!!! Справжній друг пізнається в біді!!!!!!!!!!!!!

Підтримую повністю! У мене багато зараз друзів, але дуже добре, що великої буди ще не було, та я і не хочу, щоб була біда, навіть з метою перевірки дружби! gq gj gj gj gc gc gc gc gc
 
старостихаДата: П'ятниця, 28.03.2008, 00:41 | Повідомлення # 39
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Ви всі говорите, що наприклад:
Quote (santa)
справжній друг-це та людина,яка не тільки підтримає тебе у скрутну хвилину,а й зуміє від всієї душі порадіти твоєму щастю

На мою думку, справжній друг - це ,все те, що ви всі писали вище і плюс, тоді коли ти можеш його вислухати, дати пораду в скрутному становищі і також порадіти його щастю.


Йди вперед, і не оглядайся!
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 15:39 | Повідомлення # 40
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Я згоден з Ananasik на всi 100!!!
Шукаючи когось вдалинi, там де його нема, ми не зверта€мо уваги на тих, хто поряд, i нехай це "поряд" не фiзичне, а духовне!..
Друг - це людина, котра не тiльки здатна, але й бажа€ пронести тягар твого життя, навiть, якщо результатом цього стане ïï погибель...
Не дарма спiва€ться у вiдомiй пiснi :" справжнiй друг не наполягатиме пити до дна...", йому тво€ здоров'я важливiше!..


Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Неділя, 30.03.2008, 15:45
 
Tiagai_IvanДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:38 | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Форт не кожен зустрічний може допомогти, і з а його допомогу одразу називати другом не можна. Можливо в зустрічнаї людини гарне виховання. А друг може "злинять" нічого не сказавши, це не друг, а товарищ! Друг буде до останнього!!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Вівторок, 15.04.2008, 12:17 | Повідомлення # 42
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Справжнім другом можна назвати того, хто являється ним в душі і є ним у житті.

"Життя потрібно змінювати"
 
ПровідникДата: П'ятниця, 18.04.2008, 00:08 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Справждній друг це твоя темна половина яка прагне вирватися на волю. І ти з нею дружеш щоб недати її цієї можливості.

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Субота, 19.04.2008, 00:23 | Повідомлення # 44
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Настоящий друг тот, кто может, как на духу, поведать вам о всех своих бедах, - но не делает этого.
NN


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Субота, 19.04.2008, 00:30 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
ДРУГ - ЭТО ТОТ С КЕМ ЛЕГКО МОЛЧАТЬ!!

Друг - это тот, кто знает песню твоего сердца и может напеть ее, если ты забудешь слова.


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Кого можна назвати "Справжнім другом"?
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz