Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Коли настає кінець коханню? (Опитування)
Коли настає кінець коханню?
Коли настає кінець коханню???
1. Це не моя половинка! [ 8 ] [25.81%]
2. Виникли суперечки! [ 6 ] [19.35%]
3. Ніколи! [ 17 ] [54.84%]
Усього відповідей: 31
Sokol85Дата: Субота, 24.05.2008, 21:41 | Повідомлення # 61
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
liyda, а если ты любиш по настоящему, как ты полюбиш другого или другую если ты любиш!!!!!!!!!!!!!

Пока живу - надеюсь
 
ПровідникДата: Неділя, 25.05.2008, 23:04 | Повідомлення # 62
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Так я згоден бувають же на світі люди однолюби.... Вони кохають одну людину навіки і продовжують її кохати навіть якщо кохання не двостороннє, і навіть тоді коли ця людина і недогадується про це....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Sokol85Дата: Понеділок, 26.05.2008, 21:28 | Повідомлення # 63
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Любовь не пропадает, не умирает, она живёт с тобой всю жизнь, даже если с тобой нет этого человека, зато любовь к нему или ней постоянно с тобой

Пока живу - надеюсь
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Вівторок, 27.05.2008, 20:40 | Повідомлення # 64
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Підтримувати це одне а відчувати це кожний божий день це зовсім інше....Це не просто слова а зла реальність....

Кожен день прокидатися з думкою про нього, відволікатися від усього і думати лише про нього, засинати з його іменем на губах і бачити його у снах, але прокидаючись у реальність знати, що разом Ви з ним ніколи не будете.
Ти віддала йому серце, віддала кохання, а серце мучиться і його стискає біль від того, що не захоче бути з тобою.
Він весь час щось таїть і нічого не каже.
Можливо і любить, проте ніколи цього не вимовить...
А ти чекаєш із біллю в грудях-серце обливається кров'ю і щемить від болі, а сама вже не в силах терпіти.
Не хочеш терпіти? - Відпусти.
Воно то так, але лише на словах.Сама прекрасно розумієш, що цього серце не зробить ніколи...
Ось так жити кожний день із біллю в серці, не маючи спокою ні на мить...


"Життя потрібно змінювати"
 
ПровідникДата: Середа, 28.05.2008, 01:34 | Повідомлення # 65
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
zagadkova_dysha_liruka, скажу тобі одне. Ніщо в цьому світі нічого нестоїть так дорого як кохання двох закоханий людей.... А як знайти до цього почуття дорогу я можу лише догадуватися, вона для кожного різна.

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
lutanusДата: Четвер, 09.10.2008, 11:57 | Повідомлення # 66
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання повино бути взаємним,але якщо його немає то виникають суперечності. Кохання вичерпується... as
 
araДата: Четвер, 09.10.2008, 12:08 | Повідомлення # 67
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Если любовь настоящая - она вечна!!! cy
 
ПровідникДата: Неділя, 12.10.2008, 10:53 | Повідомлення # 68
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ara)
Если любовь настоящая - она вечна!!!

Все приходить і уходить, ми відносні в цьому світі незабувай про це.....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ГОЛУБДата: Неділя, 12.10.2008, 18:42 | Повідомлення # 69
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Нічого собі! Якщо ти будеш мовчати, то як я узнаю, що ти мене кохаєш? bn blink
Хіба ти не чув вислову, що дівчата люблять вухами? Якщо хлопець перестає говорити ніжні і ласкаві слова, то він або не кохає, або такий тупий, що не може висловити своє кохання! От тоді і настає кінець коханню! bt

ойра! будь обережна, бо як будеш кохати вухами то тобою будуть користуватись всі у кого язичок підвішаний, вибач, я без образ, серцем кохати треба!


IN GOD WE TRUST!
 
chudohaДата: Четвер, 06.11.2008, 16:23 | Повідомлення # 70
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
[color=red][size=8]У фільмі "Пямятная прогулка" почула вислів: "Любовь как ветер,ее не видно но мы ее чуствуем." І я вважаю, що справжньому коханню ніколи не приходить кінець. Кінець приходить лише стосункам, в яких присутнє не кохання, а симпатія і просто звичка. Доречі часто чую від старшого покоління, що кохання взагалі не існує, а існує-звичка. І я із цим категорично не погоджуюся. Хоч і дуже часто на своєму досвіді переконувалася, що звичка підтримує стосунки і сім'ї, а кохання в лише в одиничних випадках. На своєму досвіді переконалась,Кохання закінчилося, але зі сторони протилежної. У нього пройшло кохання,а зосталась звичка, я з цим не погодилась, і хоч дуже сильно кохала-пішла сама. Адже бути в стсунках із людиною, яка тебе не кохає, а кохаєш ти ще гірше, ніж без неї взагалі.

P.S. Рекомендую подивитися цей фільм, дізнаєтесь для себе щось нове і можливо зрозумієте минувше!

 
boiarynaДата: Вівторок, 11.11.2008, 12:38 | Повідомлення # 71
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінець коханню настає тоді, коли виникають непорозуміння між парою.

Додано (11.11.2008, 12:38)
---------------------------------------------
Кохння нескінчене

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 07.03.2009, 13:42
 
Ljali4kaДата: Вівторок, 11.11.2008, 12:38 | Повідомлення # 72
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо кохання справжнє-воно не закінчиться ніколи!
 
rak12Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 11:46 | Повідомлення # 73
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Любовь - чувство, что приносити людям боль. Она играет с нами и шутит, а потом бросает нас на краю бездны... Это когда хорошым людям полохо, и они не знают куда от этого деться, что им делать, и как дальше жыть. Любовь - ето мука... cry

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 07.03.2009, 13:44
 
PrueДата: Середа, 18.11.2009, 22:07 | Повідомлення # 74
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
На свете есть конец всему всему: конец любви, конец страданьям,
Но нет конца лишь одному, нету конца воспоминаньям. bw


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
kergydyДата: Четвер, 26.11.2009, 12:41 | Повідомлення # 75
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
З настанням смерті і споминам теж кінець. Людина, скільки живе - стільки кохати повинна, інакше для чого житти, коли ти не кохаєш?

Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Коли настає кінець коханню? (Опитування)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz