П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Коли настає кінець коханню? (Опитування)
Коли настає кінець коханню?
Коли настає кінець коханню???
1. Це не моя половинка! [ 8 ] [25.81%]
2. Виникли суперечки! [ 6 ] [19.35%]
3. Ніколи! [ 17 ] [54.84%]
Усього відповідей: 31
NautilusДата: Четвер, 13.03.2008, 13:12 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що справжнє кохання воно безкрає ,а тому йому і немає кінця.
І коли кохаєш звісно ж і кохають тебе-це назавжди! ab


Повідомлення відредагував Nautilus - Четвер, 13.03.2008, 13:14
 
FantomДата: Четвер, 13.03.2008, 13:55 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
dy Кохання -- яке велике слово? Лише одна біда, воно повинно бути двостороннім.

Повідомлення відредагував Fantom - Четвер, 13.03.2008, 14:05
 
OleksandrДата: Четвер, 13.03.2008, 23:32 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Кiнець кохання виникає тодi, коли мiж тобою та коханою для тебе людиною виникають суперечки, непорозумiння, ти намагаєшся цього уникнути, але тебе не хочуть зрозумiти, навiть i слухати!
 
lenДата: Вівторок, 18.03.2008, 13:09 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо виникає справжнє кохання, то це назавжди. Воно ніколи не може зникнути. А якщо ви розійшлися з близькою людиною назавжди, то ваші почуття не були справжнім коханням!!! aw ba
 
НезнайкаДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:23 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжнє кохання одне на все життя! Воно не має кінця, адже кохання безмежне!Часто говорять, що на заваді коханню стоять суперечки, непорозуміння. Нічого подібного, якщо молоді люди по-справжньому кохають одне одного, то вони знайдуть вихід із будь-якої ситуації! em

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 22.03.2008, 00:20
 
Sokol85Дата: Вівторок, 18.03.2008, 20:47 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Интересный вопрос.... О любви не пишут в форумах, её не обсуждают со всеми или в личном общение. Любовь надо чувствовать....

Пока живу - надеюсь
 
galanetДата: Вівторок, 18.03.2008, 21:10 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
Интересный вопрос.... О любви не пишут в форумах, её не обсуждают со всеми или в личном общение. Любовь надо чувствовать....

Про кохання пишуть у форумах, його обговорюють з усіма і навіть в особистому спілкуванні і його відчувають! Обговорення теми кохання завжди було актуальним і це його ніяк не заплямує. А навпаки, це дасть змогу ще раз проаналізувати свої почуття, можливо навіть відчути їх по-новому.
І ця тема справді є актуальною - "Коли настає кінець коханню?". Можливо обговорення цієї теми вбереже когось від чергової помилки у відносинах з коханою людиною.

 
ОйраДата: Вівторок, 18.03.2008, 21:17 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Quote (Sokol85)
Интересный вопрос.... О любви не пишут в форумах, её не обсуждают со всеми или в личном общение. Любовь надо чувствовать....

Нічого собі! Якщо ти будеш мовчати, то як я узнаю, що ти мене кохаєш? bn blink
Хіба ти не чув вислову, що дівчата люблять вухами? Якщо хлопець перестає говорити ніжні і ласкаві слова, то він або не кохає, або такий тупий, що не може висловити своє кохання! От тоді і настає кінець коханню! bt
 
Sokol85Дата: Вівторок, 18.03.2008, 21:45 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Ойра, интересно причем ты к моей любви? Видать высокого мнения о себе. Любовью надо жить, любить того человека, которого ты любишь. Да, про уши я знаю, но не всегда слова которые тебе говорят есть правда
Quote (Ойра)
Нічого собі! Якщо ти будеш мовчати, то як я узнаю, що ти мене кохаєш?
galanet, вот яркий пример.
Про личное общение я имел виду всяких разных знакомых и друзей. А про то, что я говорю со своей девушкой тем более не надо никому знать, особенно таким людям, которые занимаются поиском конца любви. Потому что у любви нету окончания, она длится вечно..............
О теме тупости, если кто - то любить тупого человека, он всёравно для него будет казатся лучше и умнее всех.
О нежных словах и ушах, любимая девушка любит не ушами ------- А СЕРДЦЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додано (18.03.2008, 21:45)
---------------------------------------------
Ойра, у тебя женское имя и мужской пол в информации о пользователе. Интересно =)


Пока живу - надеюсь

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 22.03.2008, 00:23
 
ОйраДата: Вівторок, 18.03.2008, 21:46 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Quote (Sokol85)
Ойра, интересно причом ты к моей любви, видать высокого мнения о себе.

Ти що, не збагнув, що це як приклад? ei
Quote (Sokol85)
Потому что у любви нету окончания, она длится вечно..............

Ха! А чого ж тоді люди розходяться? Якщо так, то всі, хто знайшов своє кохання залишалися б з ним вічно!
Quote (Sokol85)
О нежных словах и ушах, любимая девушка любит не ушами ------- А СЕРДЦЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Серце глибоко, а вуха зверху, так що до серця якраз через вуха і добратися можна! yes
 
Sokol85Дата: Вівторок, 18.03.2008, 21:53 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Люди уходят друг от друга от того, что у них нету любви или её не было, им казалось, что она по крайней мере есть - это очевидно.
В продолжение ушей - вот ты написала или написал сообщение любимому человеку, он чем прочитал их ушами???? Так что не только уши отвечают за получение информации сердцем, но и весь организм человека.


Пока живу - надеюсь
 
galanetДата: Вівторок, 18.03.2008, 21:59 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
А про то что я говорю со своей девушкой тем более не надо никому знать, особенно таким людям которые занимаются поиском конца любви. Потому что у любви нету окончания, она длится вечно..............

Так тут ніхто і не примушуює Вас розповідати про спілкування з своєю дівчиною. І я згодна з Вами, що про це нікому знати не варто. Та з цим кожен погодиться! Але ми тут обговорюємо не особисте життя конкретної людини, а загалом відносини між людьми і коли ці відносини загострюються, як запобігти цим загостренням і уникнути суперечок. І ніхто не займається пошуком кінця, всі займаються пошуком істини...
А кінець коханню все ж таки буває... Прикладів купа.

Quote (Sokol85)
О теме тупости, если кто то любить тупого человека, он всёравно для него будет казатся лучше и умнее всех.

Ну що ж Ви так... ec Тупих людей не буває, бувають недалекі люди. Якщо хтось кохає таку людину, то він теж недалекий, адже всім відомо "любов предпочитает равных". До речі, де ця тема обговорювалась?

Quote (Sokol85)
О нежных словах и ушах, любимая девушка любит не ушами ------- А СЕРДЦЕМ!!

Звісно, що серцем, але завдяки вухам biggrin

Quote (Sokol85)
О любви не пишут в форумах, её не обсуждают со всеми или в личном общение.

А Ви пишете, відступили від правил? yes
 
Sokol85Дата: Вівторок, 18.03.2008, 22:03 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Мне
Quote (galanet)
А Ви пишете, відступили від правил?

Мне просто топ понравился вот я и решил выразить свои мысли по этому поводу )))


Пока живу - надеюсь
 
galanetДата: Вівторок, 18.03.2008, 22:13 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
Мне просто топ понравился вот я и решил выразить свои мысли по этому поводу )))

Дякую, що заглянули, Ви дали мені зрозуміти багато істин. bv

 
Sokol85Дата: Вівторок, 18.03.2008, 22:21 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Завжди будь-ласка. em

Пока живу - надеюсь
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Коли настає кінець коханню? (Опитування)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz