П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
zagadkova_dysha_lirukaДата: П'ятниця, 21.03.2008, 12:47 | Повідомлення # 31
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Ойра)
От бачите, Ви аж на третій рік роздивилися, що то була любов з першого погляду! Через те Ви і вірите в любов з першого погляду, а кому вдалося роздивитися на свого обранця на третій день, то той і не вірить в любов з першого погляду!

Я погоджуюся з цією думкою.
Як на мене, то з першого погляду виникає велика симпатія і це почуття ви сприймаєте, як кохання.

"...Побачивши його, в мене ніби щось загорілося в серці, я не могла встоїти на ногах, а мій погляд не міг відірватися від його рухів; від його погляду, сповненого теплом; від його слів, що проходили крізь серце і залишались там...
Я розпочала писати вірші про кохання і присвячувала їх йому...Я кохала, знаючи, що можливо він про мої почуття ніколи не дізнається і це завдавало нестарпимого болю...Але дійсно кохати я почала не з першого погляду, а з першого речення, в якому відкрились його почуття..."

(з власного досвіду).


"Життя потрібно змінювати"
 
rarisaДата: П'ятниця, 21.03.2008, 14:11 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Є така думка, що в кожної людини є своя половинка, лише з якою вона може повноцінно і щасливо прожити все життя. То, можливо, кохання з першого погляду виникає саме між цими людьми, двома половинками одного цілого. Їм не потрібен час, щоб зрозуміти-це найкраще, що може бути в моєму житті!!! biggrin Яка ваша думка, відносно такої позиції?
 
ФортДата: П'ятниця, 21.03.2008, 23:17 | Повідомлення # 33
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу сказати,що існує лише захоплення з першого погляду,а кохання виникає після пізнання одне одного!!!!!!!

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: П'ятниця, 21.03.2008, 23:52 | Повідомлення # 34
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (rarisa)
Їм не потрібен час, щоб зрозуміти-це найкраще, що може бути в моєму житті!!!

Це прекрасно, як у казці. Я б могла сказати "як в романі", проте і події в романі частково беруться з життя.
Хочу висловити свою думку: "Ті, хто не зрозуміє людину до того, як зробити висновок про існування кохання до цієї людини, може потім на все життя зоставити глибоку рану в серці".


"Життя потрібно змінювати"
 
ТатьянаДата: Середа, 26.03.2008, 14:02 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто не вірю в кохання з першого погляду. Спершу людину потрібно пізнати краще, а потім уже говорити про якісь взаємні почуття, що виникли між людьми. ec ap bi
 
AnanasikДата: Середа, 26.03.2008, 19:24 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Не має кохання з першого погляду-це точно,не можна покохани якщо зовсім не знаєш людину yes

 
Tiagai_IvanДата: Середа, 26.03.2008, 19:57 | Повідомлення # 37
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Кохання з першого погляду є, але це буває дуже рідко, і закохуються так ті люди, які людину можуть бачить наскрізь. Просто потрібно, щоб в хлопець і дівчина відчивали такі почуття одночасно, і не вимушено!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
ФортДата: Четвер, 27.03.2008, 00:56 | Повідомлення # 38
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tiagai_Ivan)
які людину можуть бачить наскрізь

Я не розумію, навіщо бачити наскрізь, при такому коханні, не те, щоб бачити наскрізь, а взагалі не бачиш далі свого носа!


Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!
 
DakotaДата: Четвер, 27.03.2008, 12:01 | Повідомлення # 39
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Вот Вам мой ответ: бывает!

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
svitlanaДата: Четвер, 27.03.2008, 13:34 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Особисто я не вірю в кохання з першого погляду. Не можна закохатися не знаючи людину.
 
ОйраДата: Четвер, 27.03.2008, 21:49 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





Quote (Dakota)
Вот Вам мой ответ: бывает!

Ще і як буває! dy dy dy
 
empyrean-martyrДата: Субота, 29.03.2008, 22:02 | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Щодо позицiï про "свою половинку"...
Дуже ймовiрно. Проте маю власну думку стосовно цього:
Я вiрю, що кохання може зародитись не просто з першого погляду, а з першого погляду ввiчi. У схiднiй мудростi навiть розгляда€ться можливiсть розказати про фiзичний та душевний стан людини лише по очах... то чому людина сама не може "зчитати" потрiбну ïй iнформацiю з очей iншоï, тим паче вже давно вiдомо, що можливостi людини куди бiльшi вiд тоï частини, яку ми застосову€мо... Я й на собi пробував перевiряти таку теорiю. Вибравши одного разу людину з натовпу з добрими, як менi здалось очима, я познайомився з нею, при цьому розглядав до дрiбниць ïï очi, i опираючись звiсно на свою, пiдкреслюю, чоловiчу iнтуïцiю. далi попросив чесно вiдповiсти на пару запитань... дещо спiвпало з тим що я подумав подивившись в очi, навiть бiльше нiж просто дещо... Такi-то справи.

Додано (29.03.2008, 22:02)
---------------------------------------------
Не знаю!.. може то була й випадковiсть, але, мушу сказати, що дуже вдала... Тодi я був просто приголомшений.

 
ІнусікДата: П'ятниця, 04.04.2008, 09:05 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
З першого погляду закохуються в зовнішність, а вона оманлива!!!! ec ec

Додано (04.04.2008, 09:05)
---------------------------------------------
Олежка, який ти Негідник!!!


мяу
 
rarisaДата: Субота, 12.04.2008, 12:20 | Повідомлення # 44
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (empyrean-martyr)
Я вiрю, що кохання може зародитись не просто з першого погляду, а з першого погляду ввiчi.

Так я це й мала на увазі. По попі навряд чи можна відчути справжнє кохання javascript://
ag Хоча............... ah
А стосовно твого експерименту, то ти справжній відчайдух. Мало хто з хлопців на таке може наважитися. javascript://

Додано (12.04.2008, 12:20)
---------------------------------------------

Quote (empyrean-martyr)
Вибравши одного разу людину з натовпу з добрими, як менi здалось очима, я познайомився з нею,

Я б була не проти, якби наді мною провели такий експеримент. Прикольно em
 
allaseredaДата: Понеділок, 14.04.2008, 20:47 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 3
Статус: Offline
Інусік, Я з тобою згодна.Мені колись подобалась одна людина, і я вній розчарувалась. Я зробила для себе висновок, що кохання не існує. Але пройшов час і я закохалась і зрозуміла, що кохання з першого погляду існує, але не всі люди зразу можуть це зрозуміти.
ba


CCA
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz