П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Перший раз на урок (Після закінчення педуніверситету ви прибули до школи)
Перший раз на урок
СидорДата: Четвер, 24.04.2008, 13:08 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Як себе поводити перші дні на роботі в школі?
Мабуть про це всі думають. Одні з трепетом і жахом в душі. Інші з нетерпінням і радістю. А я з тривогою. Як мене сприймуть вчителі, діти, батьки, директор?
Які будуть мої перші слова до учнів? В який одяг мені нарядитися? Мабуть все це потрібно продумати? cy ca ah
 
kuchmaДата: Неділя, 27.04.2008, 10:58 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
звісно потрібно бути вдягненим в білу сорочку і мбюки,чи костюм. Директор після співбесіди,якщо вона була вдала,то і сприймати буде добре. А вчителі- також люди, вони з розумінням поставляться,адже і самі колись приходили на 1-ший урок.

Ну а учні.... Тут набагато складніше. А ще складніше,якщо йдеш в свою рідну школу,де тебе учні знають,або односільчани,які тебе зажди називали "Петя"... А взагалі,все залежить від того, як ти добре вивчав педагогіку

 
MayorДата: Четвер, 08.05.2008, 12:10 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Для дітей ви повинні показатися хорошим, добрим,вимогливим,справедливим. Потрібно не давати, щоб діти вилізли на шию.Все залежить як ви себе покажете на першому уроці.

Потрібно вміти жити
 
AnanasikДата: Вівторок, 13.05.2008, 18:33 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я думаю що потрібно бути впевненим і не нервувати,а там дальше ситуація покаже як себе правильно вести

 
RodionShestopalkoДата: Понеділок, 25.05.2009, 06:34 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
якщо ти вчитель то це вже серйозно прийди проведи і не перегружай ні себе ні вихованців
познайомся з колективом і все буде добре а що не добре маєш шанс виправити по можливості
ca


Стабільність - запорука успіху!
 
redДата: Неділя, 15.11.2009, 17:44 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Мені здається, що від того, як ти покажеш себе у перший день дуже багато залежить, тому варто добре підготуватись.
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 17:01 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Сидор)
Мабуть про це всі думають. Одні з трепетом і жахом в душі. Інші з нетерпінням і радістю. А я з тривогою. Як мене сприймуть вчителі, діти, батьки, директор?

Не треба нікого боятися, а з гордо піднятою головою іти на свій перший урок. Якщо хвилюватися, то це до добра не доведе.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 21.11.2009, 17:28 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (savradim)
Якщо хвилюватися, то це до добра не доведе.
це правда хвилювання завжди заважає.
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 19:09 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (red)
це правда хвилювання завжди заважає.

Хто, хто, а ми, студенти, це чудово відчуваємо. yes
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
OlenaZrobkoДата: Субота, 28.11.2009, 12:07 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Як відомо, вчитель - це зразок для дітей. Тому, йдучи на перший урок треба про це пам'ятати. Це стосується і одягу і поведінки і культури спілкування.
 
savradimДата: Субота, 28.11.2009, 12:34 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (OlenaZrobko)
Як відомо, вчитель - це зразок для дітей. Тому, йдучи на перший урок треба про це пам'ятати. Це стосується і одягу і поведінки і культури спілкування.

Про це потрібно пам'ятати не лише тоді коли йдеш на перший урок, це треба пам'ятати завжди, навіть якщо ти ще не вчитель, а лише збираєшся ним стати. dy
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
olga-tychonenko12Дата: П'ятниця, 11.12.2009, 15:07 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Йдучи на свій перший урок, слід добре сконцентруватися. Головне - вибороти авторитет в учнів у своїй поведінці, манері спілкування, обізнаності, володінні педагогічною майстерністю. Хвилювання тут ні до чого, якщо учитель вміє володіти собою. І ще слід показати власну доброту до дітей у поєднанні з вимогливістю. Думайте, що ви - НАЙКРАЩІ! ct

Ольга
 
redДата: Субота, 12.12.2009, 12:59 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (olga-tychonenko12)
Думайте, що ви - НАЙКРАЩІ!

Це не завжди може допомогти, іноді це і заважає.
 
PiunovaДата: Четвер, 05.05.2011, 08:47 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я поки ще не працюю, але враження від першого проведеного мною уроку на практиці залишаться на довго. Після цього уроку я взагалі сказав,що не буду працювати вчителем,але провів другий, третій і мені навіть сподобалося. Помилки звичайно були,але вже не такі як на першому уроці.

Додано (05.05.2011, 08:47)
---------------------------------------------


IVAN IVANOVITSCH

Повідомлення відредагував Piunova - Четвер, 05.05.2011, 08:48
 
vlasyukДата: Четвер, 05.05.2011, 16:58 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
якщо ти вчитель то це вже серйозно прийди проведи і не перегружай ні себе ні вихованців
познайомся з колективом і все буде добре а що не добре маєш шанс виправити по можливості
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Перший раз на урок (Після закінчення педуніверситету ви прибули до школи)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz