Вівторок, 16.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Перший раз на урок (Після закінчення педуніверситету ви прибули до школи)
Перший раз на урок
ksyshka001Дата: Понеділок, 10.12.2012, 23:17 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (OlenaZrobko)


Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0  ±
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Як відомо, вчитель - це зразок для дітей. Тому, йдучи на перший урок треба про це пам'ятати. Це стосується і одягу і поведінки і культури спілкування.


особливо для дітей молодшого віку вчитель це ідеал ca

Додано (10.12.2012, 23:14)
---------------------------------------------

Quote (OlenaZrobko)


Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0  ±
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Як відомо, вчитель - це зразок для дітей. Тому, йдучи на перший урок треба про це пам'ятати. Це стосується і одягу і поведінки і культури спілкування.


особливо для дітей молодшого віку вчитель це ідеал ca

Додано (10.12.2012, 23:16)
---------------------------------------------

Quote (kuchma)
звісно потрібно бути вдягненим в білу сорочку і мбюки,чи костюм. Директор після співбесіди,якщо вона була вдала,то і сприймати буде добре. А вчителі- також люди, вони з розумінням поставляться,адже і самі колись приходили на 1-ший урок.
Ну а учні.... Тут набагато складніше. А ще складніше,якщо йдеш в свою рідну школу,де тебе учні знають,або односільчани,які тебе зажди називали "Петя"... А взагалі,все залежить від того, як ти добре вивчав педагогіку


просто не дарма кажуть що зустрічають по одежі dy

Додано (10.12.2012, 23:17)
---------------------------------------------
Сидор, em bv

 
ira951Дата: Неділя, 16.12.2012, 17:56 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
перший урок спочатку звучить страшнувато, але підготувавшись і розуміючи що за чим і як робити, впевнена що все буде в порядку.
Quote (Piunova)
Я поки ще не працюю, але враження від першого проведеного мною уроку на практиці залишаться на довго. Після цього уроку я взагалі сказав,що не буду працювати вчителем,але провів другий, третій і мені навіть сподобалося. Помилки звичайно були,але вже не такі як на першому уроці.

основне бути зібраною і не хвилюватись ca
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Перший раз на урок (Після закінчення педуніверситету ви прибули до школи)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz