П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Перший раз на урок (Після закінчення педуніверситету ви прибули до школи)
Перший раз на урок
sera1993Дата: Вівторок, 27.09.2011, 11:49 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто в мене така думка : потрібно з самого початку добре себе зарекомендувати учням , щоб вони тебе поважали - ось саме головне .

Гурський Сергій
 
kvitochkavuДата: Вівторок, 27.09.2011, 12:08 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто для мене легше щось розповідати в колі незнайомих людей, аніж своїх. Тому перший раз для мене не страшний - страшно далі, коли заходиш, а тебе вже всі знають..
 
LyudaKatyaДата: Вівторок, 27.09.2011, 12:11 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (red)
як ти покажеш себе у перший день дуже багато залежить

Я з тобою згідна.Бо сама ще недавно була ученицею і до нас проиходили молоді вчителі.І ми відносилися до них так як вони приставили себе в перщий день.
 
julalaДата: Понеділок, 03.10.2011, 09:09 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитель- це вже клеймо! Тож потрібно бути вчителем не лише на уроках а й в житті!!!
 
snezhka1808Дата: Вівторок, 04.10.2011, 10:07 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, дуже важливим є той момент, коли ти перший раз заходиш до класу, і на тебе всі звернули свою увагу.
на мою думку, дуже важливо в данний момент не розгубитися. потрібно постати перед учнями дійсно як вчитель, але не потрібно з презирством ставитися до всіх. діти дуже відчувають ставлення до них. одяг звичайно повинен бути відповідний, але найголовніше - встановити контакт.
 
maxiДата: Середа, 05.10.2011, 23:41 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Це ви говорити про міські школи, чи селищні (сам там учився). А якщо мова іде про напівглухе село, з основною школою, на іншому краї області, де мені у родичів потрібно пару днів на тиждень почувати і однак ще годину доїзжати. Окрім того близько польський кордон, і люди напевне звикли до відносно легких грошей і життя. Проте позитивний момент що у випадку такого вчителювання воно буде тимчасовим на кілька місяців. Окрім того на мені джинси, піджака теж немає. Турбують сучасні технології, зокрема якщо почнуть знімати на фотокамеру в телефоні чи записувати на диктофон. Як позбавити і чи дозволено, можливості котируватися телефоном. Крім того напевно в класі не мало майбутньої шпани, якщо почнуть бешкетувати чи галасувати не побіжу ж до директора. Ще й старші товаріші можуть навідатися. Та й з місцевими вчителями є сумнів щодо ефективного взаєморозуміння, оскільки директор готова розподілити предмет-на заміну серед інших вчителів.

Крім того взагалі цікава ситуація. Мав зявитися ще в понеділок. Однак не хотів вже зразу їхати і вияснити всі моменти безпосередньо з директором по телефону. Вона виявилася дуже не задоволеною. І сказала або так або не морочте голови. На середу (вівт. не має уроків) теж не прийшов. І думаю що робити завтра. Як завтра зустрінуть. Може вже за 2 дня когось іншого пришлють, або між собою вже розділили.
 
ГостяДата: Четвер, 06.10.2011, 22:14 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
maxi
Quote (maxi)
...І думаю що робити завтра

Ви знаєте, МАХІ, не ображайтеся, але я б Вам порадила не їхати. Не варто. Ні Ви тій школі, ні та школа Вам не потрібні...


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
maxiДата: Неділя, 09.10.2011, 19:57 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Не ображайтеся... А чого б це.. Хоча, дійсно, цій школі я дійсно вже не потрібен, оскільки поки Я думав два дні, вже взяли іншого, ще й розклад на 15 год. на тиждень з 3 днів на 2 перекроїли. Хіба він ще десь підпрацьовує. А чи мені це потрібно? Щоб 60-70% зарплати ішла на дорогу - це дійсно навряд чи доцільно. Однак в даному випадку ця робота (на заміну) дійсно мені була досить потрібна. Попри ваш песимізм Я не думаю, що учні б від цього постраждали. Однак питання дисципліни (хай і 5-6 учнів) дійсно проблема./ Цікаво, що вже з'явилася вакансія на моїй малій батьківщині, принаймні, офіційно, от незабаром пересвідчусь на практиці. Однак проблема вартості доїзду фактично аналогічна тим більше учнів там ще менше наскільки мені видно з кількості населення в самому селі. Не хочу зафлуджувати тему, але заміна була потрібна для дівчини що буде виконувати дипл. проект (на 2вищу) аж цілих 4 місяці. Мені ж минулого року було достатньо 2 тижні, який був зданий на відмінно. І взагалі як можна брати таку відпустку, а не поєднувати. Це я до того, що не всі педагоги ідеалісти. / Крім того скажіть наївному: "читати дітям предмет" - це буквально? Принаймні мені так сказали в РВ Освіти.
 
ГостяДата: Понеділок, 10.10.2011, 01:26 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
maxi,
Ситуація до болю знайома. При таких обставинах кожен вирішує в міру своїх можливостй, ідей, прагнень. Я, при подібних обставинах, не пішла працювати, зате зараз із задоволенням кілька годин в день працюю в школі безкоштовно. Жалію лише, що не можу присвятити цій роботі більше часу.
Щодо дисципліни, то це питання мене теж дуже турбувало, особливо, коли вперше заходила до класу із вкрай негативною характеристикою. З часом навчилася вирішувати і ці проблеми. Сама, з допомогою досвіду інших чи власного, бо ж на всі "важкі" випадки не знайдеш підручнків. Це як і в житті: або перемагаєш і йдеш вперед або втікаєш від проблем таким чином накопичуюючи їх все більше і більше.
Ваше ж "питання дисципліни" мені здається просто страхом перед дітьми, адже Ви ж їх ще навіть не бачили! Дуже важливо, вперше заходячи в новий клас, особливо в перші роки роботи в школі, залишити всі свої страхи за школою. Діти дуже чутливо відчувають ваш внутрішній стан, і крім того, вони теж Вас бояться - Ви ж для них теж новенький!


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
KolyДата: Понеділок, 17.10.2011, 10:36 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Навчати дітей.

Я студент Уманського Педагогічного Університету им Павла Тичини
 
aljekseevaДата: Середа, 02.11.2011, 14:51 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що вперше прийти на урок в ролі вчителя дуже важко і навіть трошки страшно!!!
 
denidenДата: Понеділок, 07.11.2011, 16:19 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку як з першого дня себе зарекомендуеш, так потім до тебе будуть ставитись!!!!
 
rushylyaДата: Четвер, 29.03.2012, 21:27 | Повідомлення # 28
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
вчителем бути це велика відповідальність, потрібно бодре виглядати і знати предмет, вимогливо ставитися до учнів))))
 
radochineduardДата: Понеділок, 10.12.2012, 11:23 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я підтримую всі вище запропонавані пораду як провести перший урок
 
АккерманДата: Понеділок, 10.12.2012, 16:25 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Йти на перший урок , важко і страшно , тому що ти не знаєш дітей , не знаєш як вони відреагують на твою появу , а щє діти перевіряють вчителя, роблять перевірку на прочність.Якщо проходиш цю перевірку , тоді вони ставляться до вас поважливо.Тому для цього потрібно дуже добре знати свій предмет , та вміти знаходити підхід до дітей. Тому , що до кожної дитини потрібен свій підхід.

Додано (10.12.2012, 16:25)
---------------------------------------------

Quote (rushylya)
вчителем бути це велика відповідальність, потрібно бодре виглядати і знати предмет, вимогливо ставитися до учнів))))

цього не достатньо!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Перший раз на урок (Після закінчення педуніверситету ви прибули до школи)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz