П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви обрали професію вчителя? (що для Вас бути Вчителем?)
Чому Ви обрали професію вчителя?
InnaДата: Субота, 22.03.2008, 14:04 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому саме обрали цей шлях?


Иннуся
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 22.03.2008, 18:35 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Тому, що я мріяла стати вчителькою ще в школі і навіть тепер не передумала, а ще більше зрозуміла, що цей шлях - мій! biggrin

"Життя потрібно змінювати"
 
hedДата: Вівторок, 25.03.2008, 10:45 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Як для мене бути вчителем це просто виховувати та навчати дітей, спостерігати як вони ростуть , як формується їхній світогляд bv

B
 
MayorДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:53 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Вчитель - це наставник і батько, який навчає, виховує.Вчитель майбутнє нації,в ньому повинні існувати всі моральні якості.Я обрав цей шлях,щоб стати освідченим. ct

Потрібно вміти жити
 
АлисаДата: Середа, 26.03.2008, 12:16 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Тому, що я люблю дітей
 
liydaДата: Четвер, 27.03.2008, 13:06 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
"Вчитель- майстер життя",- кажуть у народі. Основне його завдання- навчити дітей жити, бути людьми на землі.

Додано (27.03.2008, 12:57)
---------------------------------------------
Бути гарним педагогом - це дуже важка відповідальна професія.Вчитель не має права на помилку, як лікар.Всі шанують своїх вчителів, за чуйне і добре ставлення до них, за справедливість, за цікаве пояснення матеріалу, за особисті якості- терпіння, розумність.

Додано (27.03.2008, 13:06)
---------------------------------------------
Наші вчителі дуже серйозно ставляться до своїх предметів, але разом з тим можуть нас розважити добрим жартом, лагідною посмішкою.Вони дають якісні знання, нашим студентам.


я Людмилка!
 
svitlanaДата: Четвер, 27.03.2008, 14:26 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Тому, що ця професія перспективна, адже учитель це творець.
 
MarijaДата: П'ятниця, 28.03.2008, 13:19 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Професія вчителя є найважливішою серед усіх інших, тому, що вчитель закладає в особистість всі знання які потрібні для подальшого поштовху в життя.

MAMA
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 01:42 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Я просто хочу, щоб наше майбутн€ суспiльство стало хоч трохи добрiшим, щирiшим i розумнiшим... Чим я можу допомогти, менi зда€ться, ясно...
 
КатеринаДата: Понеділок, 31.03.2008, 13:17 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала професію вчителя тому, що мені подобається працювати з дітьми, мені вдвється легко знаходити з ними спільну мову. У мене достатньо терпіння щоб пояснити навіть найвідсталішому учневі матеріал окремої конкретної теми. Найголовніше на мою думку, це те що я себе в майбутньому бачу вчителем, і мене не лякає те, що заробітна плата у вчителів не найкраща, і умови праці теж бажають кращого. Я активна людина і мені потрібне живе спілкування, а спілкування з дітьми - це завжди якісь новини, курйози. Спілкуючись з дітьми і сам в душі залишаєшся дитиною, душа залишається молодою. Я обрала дану професію свідомо, і на даний момент не жалкую про це.

Житя - це рух!
 
ludaДата: Вівторок, 01.04.2008, 12:20 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитель найкраща людина на землі.тому що це чуйна,милосердна,завжди спокійна особистість

u.l.
 
tonyaДата: Вівторок, 06.05.2008, 12:46 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Професія вчителя була, є і залишиться відповідальною. Обираючи професію вчителя ми відповідаємо не тільки перед одним поколінням дітей, а й перед майбутнім всього людства. Вчитель - це Людина з великої літери. Прикро, що не всі це розуміють.
 
LukashukДата: Понеділок, 26.05.2008, 15:42 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Це не я її обрала, це вона мене обрала.
 
natalia_oeaepДата: Середа, 28.05.2008, 11:29 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Катерина)
Я обрала професію вчителя тому, що мені подобається працювати з дітьми, мені вдвється легко знаходити з ними спільну мову. У мене достатньо терпіння щоб пояснити навіть найвідсталішому учневі матеріал окркмої конкретної теми. Найголовніше на мою думку, це те що я себе в майбутньому бачу вчителем, і мене не лякає те, що заробітна плвта у вчителів не найкраща, і умови праці теж бажають кращого. Я активна людина і мені потрібне живе спілкування, а спілкування з дітьми - це завжди якісь новини, курйози. Спілкуючись з дітьми і сам в душі залишаєшся дитиною, душа залишається молодою. Я обрала дану професію свідомо, і на даний момент не жалкую про це.

Мені цікаво, як довго Ви працювали в школі? Чи були там лише на практиці? Якщо таких найвідсталіших учнів у клісі більше половини, то що тоді робити? Як знаходити золоту середину між обмеженим часом уроку, складною програмою по предмету, нужними підручниками та дітьми, яким просто не хочеться вчитися?
Не лякає маленька заробітня плата? Це лише зараз. А що Ви скажете через кілька років, коли будете мати дітей, яких потрібно і одягнути і нагодувати? ab


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
Ira_kuryloДата: Середа, 28.05.2008, 13:45 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
учитель - це не професія, а покликання.
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви обрали професію вчителя? (що для Вас бути Вчителем?)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz