Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви обрали професію вчителя? (що для Вас бути Вчителем?)
Чому Ви обрали професію вчителя?
236442581Дата: П'ятниця, 26.12.2008, 10:51 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мене вплинув мій зауч, зі школи, він прикріпив мені любов до країни і до рідної землі.
 
VictoriaДата: П'ятниця, 26.12.2008, 15:08 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
У мене не було професійної спрямованості. Ніколи не мріяла бути вчителем, навіть навпаки, на відміну від моєї мами. Яка мріяла, щоб я стала або вчителем або лікарем. Оскільки лікар, це точно не моє, я все ж таки вибрала професію вчителя. Ще з 9 класу мама мучила питанням:" Вчителем якого предмету ти хочеш бути?". Моє рішення змінювалося, щонайменше щомісяця доки я не перейшла в іншу школу, де доля мене познайомила з прекрасною людиною, мудрим, досвідченим, Справжнім Вчителем математики і причиною того, чому я після школи вступила на фізмат УДПУ-Надією Іванівною Маляренко. На сьогодні, я вдячна своїй мамі, яка поставила мене на вчительську стежину, Надії Іванівні, та всім викладачам фізмату УДПУ, які мене навчали і навчають. Хоч працюю викладачем в коледжі лише третій рік, я відчула всю(а може лише частинку-хто його знає...) красу, а також недоліки професії вчителя. Звичайно, найчастіше згадується хороше. Не можливо передати словами почуття, коли ти відчуваєш "віддачу" від дітей, те що тебе поважають, люблять, що ти навчаєш когось корисному... Я уже мала нагоду 3 рази плакати від вчительського щастя biggrin

Вікторія
 
artemДата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:42 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Тому ,що я люблю цим займатися ! : dy

<АРТЕМ>
 
pavloДата: П'ятниця, 08.10.2010, 10:45 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 2
Статус: Offline
Мрія дитинства!!!

i am
 
Альона_ЗадніпренкоДата: Понеділок, 11.10.2010, 16:39 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Професію вчителя я обрала тому що я дуже люблю дітей, а вчителем я мріяла стати ще з самого дитинства. І сподіваюся, що моя мрія здійсниться.
 
ekaterina_kirilenko2010Дата: Середа, 13.10.2010, 16:47 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Професія вчителя - одна з найкращих професій світу! Учитель - професія для розумної людини, тому я хочу бути освітченою вчителькою, бо найголовніше в житті - дарувати дітям частинку свого серця!!! dy
Зараз я навчаюсь сама, а через кілька років буду навчати інших!!! yes yes yes


Катюшка
 
sirchenkoffДата: Четвер, 14.10.2010, 11:34 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 5
Статус: Offline
Першим ученим у житті кожної людини є учитель. Прекрасна професія! Найблагородніша серед інших. Учитель навчив нас писати й читати перше слово в житті "мама". Потім такі, як земля, сонце, народ, праця. І не тільки навчив писати й читати ці слова, а й допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив відповідальність обов'язку, допоміг нам поступово знаходити своє місце в житті.

Учитель живе в кожній людині. Тому жодна професія не обходиться без нього. Час і прогрес відводять деякі професії в архів. Та серед небагатьох незмінних величин є одна, найверховніша — Учитель. І через століття він так само заходитиме в клас і вже школярам майбутніх поколінь відкриватиме незмінні величини: Батько, Мати, Вітчизна, Народ. Буде нести все добре, мудре, світле й чисте.

 
pavloДата: Четвер, 14.10.2010, 11:52 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 2
Статус: Offline
Хотів бути юристом також, але після курсу права в 9 класі передумав. Стати медиком чи біологом батьки не дозволили, тому вчусь на фіз- маті. Сам обрав, тому що треба було здавати математику, от виходив з того, що краще знаю. Але я не жалію, мені випадково пощастило і мені подобається те, чим я займаюсь!

i am
 
adminДата: Четвер, 14.10.2010, 12:56 | Повідомлення # 39
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
sirchenkoff, це називається плагіат! Потрібно робити посилання на джерело, їх я знайшла 3:
Джерело 1
Джерело 2
Джерело 3


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
yanusyashutkoДата: Понеділок, 18.10.2010, 08:22 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала професію вчителя, тому що вона мені подобається. Не знаю,але мені здається, що це моє покликання. Хоч праця вчителя- важка,але я люблю долати труднощі. Вчителями не стають, ними народжуються. Для мене бути вчителем- це святе.
 
Olga3Дата: Вівторок, 19.10.2010, 14:11 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитель-це прекрасна професіяю
 
Nata_chornenkaДата: П'ятниця, 22.10.2010, 13:51 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала професію вчителя тому що з дитинства мріяла навчати дітей і спостерігала як це робить моя мама.В майбутньому хочу своє життя повязати з університетом. Сподіваюсь я досягну своєї мрії.
 
roshenecДата: П'ятниця, 12.11.2010, 12:35 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я люблю дітей навчати biggrin
 
martuniukДата: Вівторок, 27.09.2011, 08:57 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Алиса)
Тому, що я люблю дітей

любити дітей-цього не достатньо щоб обрати професію вчителя!ти просто повинна навчати дітей,ділитися з кожним з них тим чого тебе навчали в такому ж віці))))
 
NatashacherepukhaДата: Вівторок, 27.09.2011, 09:15 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої батьки вчителі, я знаю що це важка професія але вона мені подобається.

Додано (27.09.2011, 09:10)
---------------------------------------------
Учитель це важка професія але мені вона подобається.

Додано (27.09.2011, 09:11)
---------------------------------------------
Учитель - це важка професія але вона мені подрбається.

Додано (27.09.2011, 09:15)
---------------------------------------------
Вчитель!!!

 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви обрали професію вчителя? (що для Вас бути Вчителем?)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz