П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?
adminДата: Четвер, 20.03.2008, 22:57 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Учитель - це людина, тому він непозбавлений людських якостей. Хотілося б дізнатись відношення форумчан до вчителя, який має негативні звички і чи потрібно такого вчителя засуджувати?

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 22.03.2008, 22:50 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я вважаю, що перш за все, вчитель це не досконалість, яка має мати лише все "незаборонене".
На дітей це не впливає особливо формуюче, адже кожен учень має свої цінності, а тому я не вбачаю причин засуджувати вчителя.


"Життя потрібно змінювати"
 
Tiagai_IvanДата: Неділя, 23.03.2008, 18:59 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote
Учитель - це людина, тому він непозбавлений людських якостей. Хотілося б дізнатись відношення форумчан до вчителя, який має негативні звички і чи потрібно такого вчителя засуджувати?

Учитель подає приклад дітям, а якщо цей приклад негативний, то його потрібно засуджувати. Бо, як говорив мій викладач у КПІ:"Поганого швидше вчишся, чим хорошого. І негативного набагато більше, бо його частіше всі помічають."


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770


Повідомлення відредагував Tiagai_Ivan - Неділя, 23.03.2008, 19:02
 
VladykaДата: Неділя, 23.03.2008, 20:04 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Хiба вчитель не людина? Вiн мае повне право на шкiдливi звички! Iнша справа, коли вчитель випиватиме i куритиме з учнями...

Життя прекрасне!
 
laylayДата: Четвер, 27.03.2008, 14:41 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі ми люди і я важаю ,що в даній ситуації якщо ВЧИТЕЛЬ дотримується етичних норм поведінки, які відповідають соціальному статусу вчителя, у навчальному закладі, побуті, громадських місцях, то в цьому немає нічого погоного.

Я маленька лапочка. А Ви?
 
Tiagai_IvanДата: П'ятниця, 28.03.2008, 15:51 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Так звісно вчитель людина. Я думаю, йому просто свої негативні звички не потрібно показувати їх при дітях. Вдома де його не помічатимуть, будь-ласка. Та й якщо він їх має, йому потрібно їх позбуватись!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 01:32 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Я взагалi за здоровий спосiб життя. Хоча iнодi бувають часи, що i вбиваю себе абсентом).... В цьому питаннi я можу видiлити два аспекти:
1)дiти не повиннi вiдчувати присутнiсть у вчителя будь-яких шкiдливих звичок!!! тобто не робити це у всiх мiсцях, де може з'явитись дитина.
2)дiти не повиннi вiдчувати й наслiдки шкiдливих звичок.!!! палiння - несвiжий подих, алкоголь - сп'янiння, i т.п.
З iншого боку вчитель повинен бути щирим як iз дiтьми, так i з самим собою, тому краще кинути всi шкiдливi звички i посмiхнутись здоровому способу життя!..


Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Неділя, 30.03.2008, 01:34
 
adminДата: Четвер, 03.04.2008, 12:03 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Хiба вчитель не людина? Вiн мае повне право на шкiдливi звички! Iнша справа, коли вчитель випиватиме i куритиме з учнями...

А коли не з учнями, то вони ніколи про такі шкідливі звички не здогадаються? ap
Quote (Tiagai_Ivan)
Вдома де його не помічатимуть, будь-ласка.

Найбільше помітні шкідливі звички вдома! Причому там теж є діти - свої... ap
Quote (empyrean-martyr)
тобто не робити це у всiх мiсцях, де може з'явитись дитина.

І де це такі місця є? в космосі? ap
Quote (empyrean-martyr)
тому краще кинути всi шкiдливi звички i посмiхнутись здоровому способу життя!..

Quote (Tiagai_Ivan)
Та й якщо він їх має, йому потрібно їх позбуватись!

yes yes yes
Quote (empyrean-martyr)
вбиваю себе абсентом

А от цього робити не слід! sad


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
empyrean-martyrДата: Четвер, 03.04.2008, 22:33 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (admin)
І де це такі місця є? в космосі?
Якщо в кого € можливiсть, я не проти ap
Але й на Землi можна знайти такi мiсця... це залежить вiд випадку. До речi я в кiнцi реплiки висловив остаточний "вердикт" щодо цього питання з свого боку!.. Просто бувають випадки, коли людина слабка як особистiсть щоб вiдхилити всi шкiдливi звички геть або ïй на це потрiбен час, в такому випадку потрiбно на мою думку або облишити вчителювання або деякий час "ховатись", як я говорив ранiше. Проте "ховатись", тiльки деякий час так, як рано чи пiзно правда виплива€ на зовнi!..
Щодо того, що менi робити не слiд, я скажу слiдуюче... Iнодi, коли життя заганя€ людину у глухий кут, як ïй на той час зда€ться, i ïï почина€ перемагати почуття страху вiд власноï слiпоти, слабостi й безпорадностi... В таких ситуацiях людина здатна робити помилки, iнодi вони куди страшнiшi за просте вживання алкоголю чи чогось подiбного. Такi моменти й мене вiдвiдали, i я цього не соромлюсь, адже чого соромитись? це мо€ життя, i воно не позбавлене труднощiв i помилок. Звiсно, тодi в такi моменти я був слабким i, навiть, занадто, i сам пiсля цього на себе злився!.. Зараз я можу, i знаходжу розумний вихiд з подiбних ситуацiй на вiдмiну вiд тих часiв... Я ж прагну до кращого, як i кожен всерединi себе!..


Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Четвер, 03.04.2008, 22:38
 
hedДата: Середа, 16.04.2008, 08:59 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку вчитель має право мати шкідливі звички, але так щоб їх не бачили учні bv

B
 
SergiyДата: Вівторок, 22.04.2008, 11:34 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Освіта була, є , і буде консервативною, така її особливість (перевірення гіпотез досвідом та переведення їх у аксіоми). Вчитель є зразком.
Дитина під час свого розвитку копіює поведінку батьків (з чим працюємо на те і стаємо схожими).
Негативні звички є такими тому, що без міри позитив переходить в негатив (закони дао).
На мою думку вчитель має нести лише позитив (відповідно до ситуацій), тому що втратити авторитет - є фатальним для педагога (проте стає шляхом до змін (помилка не є такою, якщо її виправили) постає лише питання часу та потреби людської особистості в русі на зустріч мрії).
 
violetДата: Середа, 23.04.2008, 22:28 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю що засуджувати вчителя з шкідливими звичками не можна,адже кожна людина це индивід,и мае право на свое власне життя и той чи інший вибір(правильний чи ні,вирішувати не нам),просто не подавати приклад своїм учням и також своїм дітям ,адже дорослі це взірець для дітей,и вони багато чого повторюють за своїми батьками або дорослими!!!
 
СидорДата: Четвер, 24.04.2008, 12:49 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніяких шкідливих звичок!
Всі шкідливі звички потрібно залишити вдома. Там можна і покурити, випити пивка, поледачкувати, гримнути на кота чи собаку і не більше.
І все! Досить! І так забагато названо.
А які шкідливі звички не повинен мати вчитель? Хто зробить перелік?
 
OlegДата: Середа, 30.04.2008, 15:29 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вчитель має шкідливі звички, то це його проблеми, аби ці звички не поширювались на учні і не заважали навчальному процесі.
 
Sveta1986Дата: Понеділок, 05.05.2008, 15:05 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитель, як кожна людина, має право на особисте життя і на життеві помилки... dy
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz