П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?
irina-gurzanДата: Четвер, 11.09.2008, 13:41 | Повідомлення # 31
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 2
Статус: Offline
Шкідливі звички шкідливі у всіх проявах і для всіх людей!Коли людина обирає для себе професію,то вона повинна врааховувати всі плюси і мінуси свого вибору.Учитель,впершу чергу,є прикладом для учнів.Тому не потрібно привчатися до шкідливих звичок.А якщо вони уже є,то потрібно прикласти усіх зусиль,щоб діти не дізналися про них і щоб позбутися своїх шкідливих звичок! yes

Життя чудове!!!

Повідомлення відредагував irina-gurzan - Четвер, 11.09.2008, 13:44
 
ЛизардДата: Понеділок, 22.09.2008, 17:52 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Если человек решил стать учителем - примером для других; по сути, посвятить свою жизнь детям, то все свои вредные привычки он должен оставить. Если же человек не хочет этого, не стоит такому учителем становиться ab

Теория учит нас смотреть далеко вперед, а практика — себе под ноги.©
Самое страшное - не совершать ошибки, а таскать их с собой до старости.(с)
 
SorryДата: Середа, 24.09.2008, 17:19 | Повідомлення # 33
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Статус: Offline
Шкідливі звички учителя це його власні проблеми!
Приклад: Мій вчитель ..... має шкідливу звичку, але на викладання це не впливає!
Все залежить від того як сам учень спрймає матеріал!!!!! yes


Y a h o o o
 
yuliamusichДата: Понеділок, 06.10.2008, 15:24 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитель перш за все людина.І кожен має право жити так як хоче сам і робити те що хоче.І за це не судять!
 
macyaДата: Понеділок, 06.10.2008, 15:39 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку,справжій вчитель не може вживати нецензурну лексику при дітях,курити та вживати спиртні напої cc

1809
 
lebidДата: Середа, 08.10.2008, 12:20 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Перш за все вчитель повинен любити дітей, бути зразком для них. Вчитель повинен володіти набутими знаннями. Основною метою вчителя - це зацікавити дітей навчанням. Як не може проіснувати Земля без сонця, так не проіснує школа без вчителя. dy
 
darkissДата: Четвер, 11.12.2008, 14:47 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
так, має. я не впреше скажу, що вчтитель - це людина, а кожна людина має свої права та свободи. деякі обурюються"вчитель подає так поганий приклад дітям". а яким чином він це робить? курить на уроці чи на перерві? звичайно, діти не повинні цього бачити, а от на дозвіллі робіть все, що вам заманеться. ну правильно ж?
 
VictoriaДата: Середа, 24.12.2008, 21:34 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (hed)
На мою думку вчитель має право мати шкідливі звички

А як СПРАВЖНІЙ ВЧИТЕЛЬ проводитиме виховну бесіду на тему "Вплив шкідливих звичок"? Хіба може вчитель переконати чи попередити щось негативне, якщо сам щодня робить це негативне?

Додано (24.12.2008, 21:34)
---------------------------------------------
Звісно в сучасному світі важко знайти людину без шкідливих звичок, але слід пам'ятати, що вчитель повинен доносити до дітей все прекрасне, духовно-цінне.


Вікторія
 
marisha27Дата: П'ятниця, 09.01.2009, 22:44 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я своїх дітей буду віддавати вчитися тільки до найкращих учителів! От так от!
А можна дізнатися де така школа? Де всі вчителі "найкращі" зразкові (у всіх відношеннях) і однаково "морально устойчевые"?
 
нанаДата: Четвер, 15.01.2009, 19:58 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
наш вчитель не має права не лише на шкідливі звички, а з його зарплатнею, навіть на життя. держава дала можливість йому лише існувати.

мама
 
MashulyaДата: П'ятниця, 05.06.2009, 13:56 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Учитель может имень отрицательные привички,но когда это касаеться чтобы это все видели дети,то нет,это все должно быть скритым,хотя вообще не надо иметь отрицательные привички,это вредно для здоровья:)
 
NastyaДата: П'ятниця, 05.06.2009, 14:13 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з вами погоджуюсь що ні!
 
АннушкаДата: П'ятниця, 05.06.2009, 14:19 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Читаючі ваші відповіді я була вражена, це якщо справжній вчитель повинен позбуватися шкідливих звичок....а справжні батьки? Я вважаю що для дитини перш за все ідеал це її батьки!!!! З маличку дитина бере приклад з батьків. Тож перш ніж засуджувати вчителів, давайте засудимо тих мам які сидять в парку в одній руці тримаючи коляску а в другій цигарку чи пляшку пива!!!! av av gf
 
savradimДата: Вівторок, 06.10.2009, 17:23 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Я вважаю, що вчитель не має право мати шкідливі звички, бо він показує цим поганий приклад своїм вихованцям. І в них одразу з'являється думка:,, Якщо вчитель палить чи любить випити, то чому йому можна, а мені неможна?" Вчитель цим не тільки показує свою невихованість, а й підриває свою репутацію. Справжній вчитель нікли не зрадить своїм педагогічним принципам. Особисто я не хотів би, щоб мою дитину навчав вчитель, який стоїть разом з учнями на перерві, палить і раз за разом плює в асфальт.
ec ec ec ec ec ec ec ec gd gd gd gd gd gd gd gd gd gd gd


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
ЛяпаДата: Вівторок, 06.10.2009, 19:38 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (admin)
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?

На мою думку це особиста справа учителя, але він має пам`ятати що у будь-якій ситуації перш за все він "педагог".
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz