Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички?
liydaДата: Вівторок, 06.05.2008, 11:55 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку,якщо ти вчитель маєш вибір на шкідливі звички. ec

Повідомлення відредагував liyda - Вівторок, 06.05.2008, 11:56
 
януськаДата: Вівторок, 06.05.2008, 12:33 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній вчитель неповинен мати шкідливі звички, бо інакше який приклад він подає учням. ca ca ca
 
СонячнаДата: Середа, 14.05.2008, 10:16 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитель - це втілення всього прекрасного і духовного, особливо в очах молодшого школяра. Вчитель може мати шкідливі звички, але не варто потім дивуватись, звідки вони беруться у дітей, і до чого "котиться" наше суспільство.
 
РибулькаДата: Середа, 21.05.2008, 08:43 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що справжній вчитель не має права на шкідливі звички,адже він є взірцем у всьому і діти завжди будуть наслідувати всі звички і дуже б не хотілося ,щоб вони ще з шкільного віку були шкідливими.

ку-ку
 
VladykaДата: П'ятниця, 30.05.2008, 00:05 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Чому всi вважають, що якщо учень починае курити - то це приклад з учителя. Я почав курити у 8 класi. I в цьому я не керувався прикладами з учителiв. Я просто змiнював iмiдж. Набридло менi тодi бути зразковим учнем... А учителя з шкiдливими звичками поважатимуть бiльше. Зразкових вчителiв учнi завжди недолюблювали. Цей висновок я зробив по своему класу i не стверджую, що це правило.

Життя прекрасне!
 
natalia_oeaepДата: П'ятниця, 30.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви ж всі майбутні педагоги. І майже все погодились, що вчитель не повинен мати шкідливих звичок або хоча б їх приховувати у школі.
А як на рахунок ваших звичок? Шкідливих не маєте взагалі? Всі ведете здоровий спосіб життя? Чи саме зараз почали боротьбу зі своїми слабкостями?
Адже саме з вас братимуть приклад учні у школі і ваші діти вдома. ab


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
ЯцентюкДата: Четвер, 12.06.2008, 14:06 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вчитель має шкідливі звички, він повинен їх позбуватися!!!
 
natalia_oeaepДата: Середа, 18.06.2008, 12:39 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Яцентюк)
Якщо вчитель має шкідливі звички, він повинен їх позбуватися!!!

Повинен? Чому? Хто так вважає? Суспільство? Ваші педагоги в университеті? Чи Макаренко? Хіба він не людина?


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
умкаДата: Вівторок, 24.06.2008, 13:51 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній учитель - це взірець наслідування для учнів, тому виховуючи і навчаючи учнів, він повинен відмовлятися від шкідливих звичок, а показувати приклад високоморальних норм.
 
natalia_oeaepДата: Вівторок, 22.07.2008, 16:34 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (умка)
Справжній учитель - це взірець наслідування для учнів, тому виховуючи і навчаючи учнів, він повинен відмовлятися від шкідливих звичок, а показувати приклад високоморальних норм.

Особисто для мене це позиція людини, ака ніколи не працювала в школі (практика не рахується). biggrin


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
ГОЛУБДата: Неділя, 27.07.2008, 12:18 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Додано (27.07.2008, 11:13)
---------------------------------------------
ЗАСУДЖУВАТИ-ТО ТУТ ТАК "не судіть і несудимі будете" ca А ОСОБИСТЕ ВІДНОШЕННЯ ЗВИЧАЙНО Ж ed НЕ ПОВИНЕН МАТИ, ТАК ЯК ДІТИ ПОЛЮБОМУ БЕРУТЬ (ЧИ ТО НАМАГАЮТЬСЯ БРАТИ) ПРИКЛАД ІЗ ДОРОСЛИХ. Я ДУМАЮ КОЖНОМУ ІЗ НАС ПРИЄМНО БУЛО Б БАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТИ СВОЄЇ РОБОТИ (НАВЧАННЯ+ВИХОВАННЯ) beta :beta: А ТОМУ ХТО ІЗ ДІТЕЙ ПОВІРИТЬ ЩО КУРІННЯ ШКІДЛИВЕ, ЧИ АЛКОГОЛЬ, ЧИ ТО ПАК aw ВІЧНЕ КОХАННЯ КОЛИ ДІТИ БАЧИТИМУТЬ ВЧИТЕЛЯ ЩО ВІН ВСЕ ТЕ РОБИТЬ САМ? Я ДУМАЮ ЩО ДОСТАТНЬО БУДЕ ВИПИТИ ЧИ ЗАКУРИТИ НА ВИПУСКНОМУ ВЕЧЕРІ ВЧИТЕЛЕВІ І ВСЕ ЩО ВІН cg ЦІЛИЙ РІК А ТО І ВСІ 10 ПРОБУВАВ ДОНЕСТИ ДО ДИТЯЧОЇ СВІДОМОСТІ МОЖЕ САМ БРАТИ І ПЕРЕКРЕСЛЮВАТИ. ОСОБИСТИЙ ПРИКЛАД МАЄ ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ ВПЛИВ НА ДИТЯЧУ СВІДОМІСТЬ. ПРИЧОМУ В НЕГАТИВНУ СТОРОНУ, МАБУТЬ, У ДЕКІЛЬКА РАЗІВ ДІЄ СИЛЬНІШЕ . cl

Додано (27.07.2008, 12:18)
---------------------------------------------

Quote (Vladyka)
Чому всi вважають, що якщо учень починае курити - то це приклад з учителя. Я почав курити у 8 класi. I в цьому я не керувався прикладами з учителiв. Я просто змiнював iмiдж. Набридло менi тодi бути зразковим учнем... А учителя з шкiдливими звичками поважатимуть бiльше. Зразкових вчителiв учнi завжди недолюблювали. Цей висновок я зробив по своему класу i не стверджую, що це правило.
Vladyka А У МЕНЕ ПОВАГИ БІЛЬШЕ ВИКЛИКАЛИ ЗРАЗКОВІ ВЧИТЕЛІ. ca
ЧЕРЕЗ 20 РОКІВ ВІДНОШЕННЯ НЕ ЗМІНИЛОСЬ bk


IN GOD WE TRUST!

Повідомлення відредагував ГОЛУБ - Неділя, 27.07.2008, 12:20
 
ОйраДата: Субота, 02.08.2008, 20:46 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Quote (ГОЛУБ)
А У МЕНЕ ПОВАГИ БІЛЬШЕ ВИКЛИКАЛИ ЗРАЗКОВІ ВЧИТЕЛІ.

Цілком і повністю підтримую!
Як це, щоб учитель курив і пив, а може ще б і матюгався, то на думку Vladyka, він достойний поваги? ah
Та гнати таких учителів зі школи треба поганою мітлою! Я своїх дітей буду віддавати вчитися тільки до найкращих учителів! От так от! yes
 
Tiagai_IvanДата: Вівторок, 05.08.2008, 11:03 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Я своїх дітей буду віддавати вчитися тільки до найкращих учителів! От так от!

А де ти в наш час знайдеш таких вчителів? Їх одиниці! Ти ж не зможеш дитину 1 урок в одній школі інший в іншій. Не всі бездоганні, у кожного є свої недостатки. Погоджуюсь, що якщо це часто у нього(неї) nо їм не місце в школі. Але таких вчителів на роботі не тримають, хоч якими вони спеціалістами не були!!!

Додано (05.08.2008, 11:03)
---------------------------------------------

Quote (ГОЛУБ)
У МЕНЕ ПОВАГИ БІЛЬШЕ ВИКЛИКАЛИ ЗРАЗКОВІ ВЧИТЕЛІ.

А що той вчитель, у якого є погані звички не заслуговує на повагу, як до людини???


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
ГОЛУБДата: Четвер, 07.08.2008, 12:15 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tiagai_Ivan)
А що той вчитель, у якого є погані звички не заслуговує на повагу, як до людини???

book book ed el я ж сказав БІЛЬШЕ, значить десь там є і трішки. ct


IN GOD WE TRUST!
 
МислительДата: Понеділок, 25.08.2008, 22:15 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Давайте вдумаємося в саме слово: "Вчитель"....
То така професія, яка інструментом своїм має власну особистість. Звички, стиль одягу, манера спілкування педагога... все це і формує стереотип "правильності" в дитини. Бо і сьогодні, ми ще не позбулися сприйняття педагога як втілення моральності. І дай Боже, щоб так і зосталося на нашій землі. Педагог за покликанням - життя як приклад. Тоді ось і замислюєшся, що тепер на деякі речі ти просто не маєш права. Набагато важливіші речі стоять на кону.....


"Життя цілком, у всіх його аспектах, є одна єдина музика; і реальне духовне досягнення - налаштування самого себе на гармонію цієї досконалої музики."
Хазрат Хан
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи має право справжній вчитель мати шкідливі звички? (Куріння, спиртні напої, нецензурна лексика тощо)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz