П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи престижно бути вчителем? ((це спочатку, хоча хтозна))
Чи престижно бути вчителем?
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 08.03.2008, 23:54 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
В мене була невеличка педагогічна практика у моїй школі, коли одного разу заміняла свого майбутнього чоловіка у школі.
Проте я була задоволена своєю "роботою", тому, що не лише навчила чомусь учнів, а навіть в одному класі навчила хлопців з повагою відноситись до дівчат-однокласниць.
хоча, скажу я Вам, це не дуже легко, адже до тебе відносяться на "ти" (подумаєш, на скільки там різниця у віці, ще й до того ж сама навчаюсь у цій же школі).
Проте в мене на уроці вони виконували завдання і на контрольній роботі я їм теж допомагала. cc


"Життя потрібно змінювати"
 
matildaДата: Середа, 12.03.2008, 17:32 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Інколи дійсно, вчителем бути приємно. От наприклад в цьому році, я проходила практику (пасивну) в 6 му класі. З усіма познайомилась, допомагала їм...Потім практика закінчилась. А на восьме березня один з учнів зателефонував мені і привітав. Я цього зовсім не очікувала! Було приємно! dy
 
HelgaДата: Четвер, 13.03.2008, 12:35 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Перші мої спроби провести повноцінний урок були не зовсім вдалими - учні ніяк не могли звикнути до нового молодого вчителя. Тому замість того, щоб вивчати нові теми, ми вирішували інші питання - вивчали біографії один одного, вподобання, інтереси, захоплення. В такому середовищі я почувала себе не як вчитель, я ніби повернулась в минуле, і знову сіла за парту як учениця. Тому вчителем бути не тільки приємно, а й корисно тому, що залишаєшся вічно молодим.

Ya Olga
 
hedДата: П'ятниця, 14.03.2008, 11:46 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно вчителем бути приємно, адже приємно бачити як ростуть діти , як ти їх чомусь навчаєш, а ще приємніше бачити їх коли вони стануть "людьми"

B
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 15.03.2008, 01:12 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Helga)
В такому середовищі я почувала себе не як вчитель, я ніби повернулась в минуле, і знову сіла за парту як учениця.

Кожен вчитель повинен поважати учнів, а отже відноситися до них так, якби він хотів, щоб відносилися до нього. Самий найкращий спосіб вирішити проблеми і зуміти допомогти дітям, віднайти їхні помилки - це стати на їхнє місце.
Шкода лише, що багато людей, які працюють вчителями ставляться до учнів зверхньо, ніби ніколи не були учнями...

Quote (Helga)
Тому замість того, щоб вивчати нові теми, ми вирішували інші питання - вивчали біографії один одного, вподобання, інтереси, захоплення.

Це правильний крок до того, щоб спілкуватися з учнями на одній мові. yes


"Життя потрібно змінювати"

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - Субота, 15.03.2008, 01:13
 
TatjanaДата: Понеділок, 24.03.2008, 14:46 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
У мене також була невеличка практика у школі... В 11 класі на День Учителя я провела кілька уроків математики і мені це дуже сподобалось! Учні молодших класів до мене звертались на "Ви"(та й після того дня ще довго називали "Тетяна Миколаївна"), майже всі просились до дошки, були такими добрими і хорошими... А старшокласники хоч і не звертались на "Ви", але повага відчувалась... biggrin biggrin biggrin

Повідомлення відредагував Tatjana - Понеділок, 24.03.2008, 14:47
 
ФортДата: Понеділок, 24.03.2008, 23:12 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
В мене був невеликий досвід проведення уроків в школі, але тільки в початкових класах. Хотілося б спробувати себе в ролі вчителя в старших класах, і думаю в мене така можливість буде!!!!!!!!!!!! bv

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!
 
AnanasikДата: Субота, 29.03.2008, 10:58 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я теж коли навчалась в школі проводила уроки в 6-5 класах.Це дуже приємна робота,і я вважаю що потрібно знайти спільну мову з учнями,тоді все буде йти як по маслу dy Навіть щас коли я зустрічаю цих учнів вони зі мною вітаються,і щиро дякують що тоді я в них вела,отаке і буває в житті dy

 
mayor_O_MДата: Понеділок, 31.03.2008, 13:15 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
хоча, скажу я Вам, це не дуже легко, адже до тебе відносяться на "ти" (подумаєш, на скільки там різниця у віці, ще й до того ж сама навчаюсь у цій же школі).

До чого розумний факультет, що студент який ходив на педагогічну практику не може написати з великої букви речення яке надумав. І вона каже, що навчила учнів. Сама спочатку навчись корегувати свої відповіді!!! ae
 
nataschakrupaДата: Понеділок, 31.03.2008, 13:47 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчителем бути приємно, це дійсно так. Перестуривши вперше поріг школи не, як учень, а як вчитель під час педагогічної практики, я зрозуміла, що тепер на моїх плечах лежить величезна відповідальність. Адже ми вчителі формуємо світогляд дитини, і як ми це зробимо та ця дитина і далі буде сприймати цей світ. Коли ти заходиш в клас то на тебе дивляться діти із такими цікавими очима, що це дійсно приємно, і одразу виникає бажання дати дітям все те найкраще, що маєш сам, а саме знання. І коли уже під час залікових занять видно результат своєї праці і якщо він позитивний то це відчуття ні з чим не зрівняти. а вчителем бути приємно тому, що ти завжди комусь потрібний, а на мою думку для людини бути комусь потрібним це найголовніше.

Моя професія - моє життя!
 
OlegДата: П'ятниця, 04.04.2008, 13:08 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сам з педагогічної сім'ї, і повірте вчителем бути не така й приємна справа. Мені частенько приходилось заміняти маму на уроках... Погоджуся, спочатку це приємно, ну а потім це починає набридати та й ще діти початкових класів...
 
liydaДата: Четвер, 10.04.2008, 14:03 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожного року ми святкуємо день-Вчителя.В моїй школі ми проводили уроки. Мені дуже сподобалось спількуватись з учнями, проводити з ними досліди. Вчитель- це покликання кожного, варто замислитись...

я Людмилка!
 
Tiagai_IvanДата: Неділя, 20.04.2008, 21:38 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Oleg)
Я сам з педагогічної сім'ї, і повірте вчителем бути не така й приємна справа. Мені частенько приходилось заміняти маму на уроках... Погоджуся, спочатку це приємно, ну а потім це починає набридати та й ще діти початкових класів...

То ти пішов навчатись на вчителя, бо батьки хотіли, чи власне бажання? Якщо ти говориш що тобі це вже не подобається чому ти пішов на вчителя вчитись?


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
liydaДата: Понеділок, 21.04.2008, 14:17 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитель- одна з провідних професій світу.Провести перший урок дуже складно, не варто забувати ми лише студенти що навчаються в досвідчених вчителів.Що передають знання, виховують майбутнє наше покоління. dy bi em

Додано (21.04.2008, 14:17)
---------------------------------------------
Провівши перший урок,ти памятаєш перші свої слова,рухи, переживання хвилювання.Але це дало певні тобі роздуми про свою майбутню професію-Вчителя... em yes


я Людмилка!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Середа, 30.04.2008, 01:19 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (mayor_O_M)
До чого розумний факультет, що студент який ходив на педагогічну практику не може написати з великої букви речення яке надумав. І вона каже, що навчила учнів. Сама спочатку навчись корегувати свої відповіді!!!

Вибачте мене, будь-ласка, за те, що я Вам зараз скажу, проте чи не вважаєте Ви, що дуже зверхньо відноситесь до людей.
Я вибачаюсь, що завдала Вам болі, коли Ви помітили мою помилку.
Проте хочу Вам порадити вбачати свої помилки і ставити де потрібно коми. Я зробила одну помилку, а Ви - дві.
А оскільки ми з Вами не знайомі, то прошу Вас звертатися до мене не "

Quote (mayor_O_M)
Сама спочатку навчись
". Якби Ви знали правила культури спілкування Ви б не допустили б такої помилки.

Моя порада: "Будьте до людей добрішими і на світі буде легше жити".


"Життя потрібно змінювати"
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи престижно бути вчителем? ((це спочатку, хоча хтозна))
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz