П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи престижно бути вчителем? ((це спочатку, хоча хтозна))
Чи престижно бути вчителем?
Roksy18Дата: Четвер, 18.12.2008, 14:01 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку професія вчителя дуже популярна.Ним хоче стати кожний,але не всі ним можуті стати.Для професії потрібнор мати виликі якості педагога! ca
 
tatjkaДата: П'ятниця, 19.12.2008, 10:52 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді, вчителем бути приємно. Я ось уже рік працюю в школі і відчуваю себе потрібною дітям. Це класно. biggrin biggrin
 
VictoriaДата: Субота, 20.12.2008, 18:33 | Повідомлення # 33
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
я ніколи не мріяла стати вчителем на відміну від моєї мами, яка твердо вирішила що я буду або вчителем або лікарем. Лікар це точно не для мене. Отож, ще з 9 класу мама мучила мене питанням: "Вчителем з якого предмету ти хочеш бути?. Моя відповідь на задане питання мінялася щонайменше кожного місяця, аж поки я не перейшла в іншу школу, де вчителем математики, майстром своєї справи, досвідченим вчителем, Педагогом з великої букви була Маляренко Надія Іванівна, яка була авторитетом для всіх учнів і причиною того що я вступила саме на фізико -математичний факультет.
Тепер, коли я 2,5 роки працюю викладачем, я вдячна своїй мамі, Надії Іванівні, та всім викладачам УДПУ, що мене навчали. Коли я почала розповідати своїй тітці про свою роботу, вона сказала:"Я щаслива за тебе, бо бачу, що бути вчителем- це твоє покликання". Мене це дивує, але дійсно я щаслива, що працюю вчителем. Я дуже часто згадую заняття з педагогіки та методик викладання математики та інформатики, особливо ті слова, що звучали дуже часто:"Для вчителя дуже важливо відчувати віддачу від учнів". Раніше я не вірила, що це так важливо, а тепер я переконана, що немає нічого кращого в професії вчителя за те, коли ти відчуваєш що досягнув мети на уроці, учні засвоїли матеріал і крім того учням цей урок сподобався,коли відчуваєш що тебе поважають і люблять.


Вікторія
 
tusyaДата: Вівторок, 07.04.2009, 19:31 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій перший урок в школі був 8 років назад, та й переддипломна практика давно закінчилася. Звичайно приємно, хоча й страшнувато, давалися перші уроки. Хочу сказати одне: якщо Вам не сподобалося на практиці в школі - тікайте з педагогічного ВУЗу, переводьтеся в інший ВУЗ, іншого профілю. Ви не будете справжнім вчителем
 
batmanДата: Четвер, 09.04.2009, 12:27 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчителем бути приємно. Тому що ти відчуваєш за собою відповідальність, що ти готуєш діточок до дорослого життя.
 
LionAnnДата: Четвер, 07.05.2009, 00:35 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, вчителем бути приємно... dy Коли в тебе поганий настрій, в тебе негаразди вдома і ти, прийшовши до школи, заходиш в свій ріднесенький кабінет англійської мови, а через пару хвилин жваві "бантики"забігають до кабінету і починають щось щебетати - відразу забуваєш про всі негаразди і тоді так радісно стає на душі... Правду кажуть, що вчителі ніколи не старіють, тому й існують такі благородні професії dy dy dy
 
VictoriaДата: Вівторок, 02.06.2009, 00:36 | Повідомлення # 37
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Я завжди кажу:"Хіба може день бути поганим, якщо тобі N разів на день скажуть "Доброго дня!"!?

Вікторія
 
novohatska87Дата: Середа, 19.05.2010, 12:53 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
Приємно бути вчителем, коли тебе поважають... а щоб тебе поважали треба бути хорошим фахівцем (знати свій предмет), а щоб бути хорошим фахівцем треба закінчити дитячий садок, школу та університет з відзнаками. biggrin Але бувають і виключення з правил ( коли розум у тебе передався генетично) та сьогодні це рідко трапляється. Згадайте, прогнози китайців щодо населення України через 20 - років після Чорнобилю, які уже справджуються, судячи по успішності сучасних учнів ec .

У кожному мінусі є свій плюс..
 
studentka_yaraДата: П'ятниця, 29.10.2010, 22:54 | Повідомлення # 39
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не зовсім погоджуюсь із цією думкую, адже вже не ті діти, коли вчителем бути приємно! Мала змогу на практиці побувати в цій ролі - діти обсуджують від "А" до "Я". Вважають вчитись не потрібо, тай навіщо? (Де преспектива)?...Все можна купити і т.д. ec
Не вдячна робота!
 
VALIAДата: П'ятниця, 10.12.2010, 22:40 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ВЧИТЕЛЕМ БУТИ ПРИЕМНО!!! bi dy

VALIA
 
ГостяДата: Неділя, 12.12.2010, 15:19 | Повідомлення # 41
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (studentka_yara)
Я не зовсім погоджуюсь із цією думкую, адже вже не ті діти, коли вчителем бути приємно!

І справді діти не ті... Вони більше знають, більше бачать - як їм це здається. Та в глибині їх душі вони завжди діти, хоч як би їм і не хотілося бути дорослішими. Завдання вчителя в тому і полягає щоб не лише навчати, а й переконати, що навчатися потібно. Звичайно це за умови, що сам вчитель в цьому переконаний.

Quote (studentka_yara)
Не вдячна робота!

Щодо вдячості, то чого Ви чекаєте? Для мене вдячність, це коли, через багато років після закінчення школи, тебе впізнають, до тебе вітаються... Вдячність - це коли ненароком чуєш розмову батьків учнів, які хвалять вчителя, а цей вчитель це ти. Вдячність - це коли вже доросла людина згадує своїх вчителів, дякує їм за науку...
У кожного своє розуміння вдячності. Для мене, приємним є вже те, що через майже десять років після всього лише двохрічного викладання в школі, колишні учні вітаються до мене, пам"ятають моє ім"я, адже з власного досвіду знаю, як важко згадати ім"я того вчителя, уроки якого нічого не значили.


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
ШустрикДата: Четвер, 17.02.2011, 12:32 | Повідомлення # 42
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчителем приємно бути тоді, коли добре знаєш шкільну програму, не лізеш в кишенню за словом, вмієш організувати клас, а декого з учнів дотепно і необразливо поставити на місце.
Приємно, коли приходиш додому і відчуваєш, що в тебе все вдалося і на ремонт класу не прийшлося докладати своїх грошей ab
 
Lana_ProkopchukДата: П'ятниця, 18.02.2011, 22:21 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пам'ятаю ще й досі свій перший урок, які помилки допустила , хоча вже пройшло більш ніж 15 років . Приємно згадувати той період , зустрічатися з своїми дітьми , які вже стали мамами і татусями , коли вони вже розуміють , що вчителем не так і легко працювати , але приємно ,що своїх дітей планують привести до тебе .
 
kseniaДата: Неділя, 20.02.2011, 21:27 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчителем бути приємно,коли видно плоди твоєї праці,а коли вчтель безталанний(а такі вчителі,на жаль,є),то йому мені здається не є приємним бути вчителем. Але я буду говорити особисто за себе,що вчитель це дуже тяжка та клопітка робота, в якій потрібно повністю вкладати свою душу,діти дуже відчувають фальш з боку педагога,тому щоб досягти в цій професії успіху,то її потрібно насправді любити.

Солодка
 
ivanyta91Дата: Четвер, 24.03.2011, 15:19 | Повідомлення # 45
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку професія вчителя приємна, ажде споглядаючи за своєю вчителькою математики я теж вирішила стати вчителем і думаю що буду гарним прикладом для своїх учнів, принаймі буду сильно старатись!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи престижно бути вчителем? ((це спочатку, хоча хтозна))
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz