П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи престижно бути вчителем? ((це спочатку, хоча хтозна))
Чи престижно бути вчителем?
Tiagai_IvanДата: Середа, 30.04.2008, 12:53 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Моя порада: "Будьте до людей добрішими і на світі буде легше жити".

Коли ти навчалась в школі, і твій клас порушував дисципліну, учитель був з вами грубіший? Хоч він завжди намагається ставитись до вас добре. То для чого тоді порушувать дисципліну? Так учні показують неповагу до вчителя?


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Середа, 30.04.2008, 20:22 | Повідомлення # 17
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
В такому випадку учні просто показують "себе над усіма". Це сучасна мода - їм нічого не потрібно.

"Життя потрібно змінювати"
 
lenaДата: Вівторок, 06.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Просто до кожного є свій підхід, і у до тебе поставляться діти так ,як ти себе перед ними представиш!!!
 
tonyaДата: Вівторок, 06.05.2008, 13:01 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Згадай свої шкільні роки, всі свої пустощі і добрі вчинки, згадай себе школяриком. Не старій душею, поважай, розумій, цінуй і люби кожну дитину. Лише так навчання і виховання буде проходити не тільки приємно, а й успішно.
 
януськаДата: Четвер, 08.05.2008, 12:42 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Знеєте а вчителем бути приємно коли тебе поважають, стобою хочуть спілкуватись й спілкуватись. dy dy dy
 
AnetaДата: П'ятниця, 16.05.2008, 14:03 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ще з маличку мріяла стати вчителем, навіть у першому класі наша вчителька проводила письмове опитування про те, ким ти мрієш стати в майбутньому. Я відповіла, що мрію стати вчителем! Головна мета людини - поставити перед собою ціль і йти до неї незважаючи ні нащо!Педагогічна практика допомагає студентові зрозуміти, що бути вчителем не так і легко, але можливо! Але досягти можна всього, тільки потрібно захотіти!
 
НаткаДата: Понеділок, 19.05.2008, 11:49 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Oleg)
Погоджуся, спочатку це приємно, ну а потім це починає набридати та й ще діти початкових класів...

Якщо тобі вже зараз набридають діти, то можливо це не твоє покликання. І ще одне, невже йшовши на урок до дітей ти сподівалась, що вони тебе розважатиміть, розповідаючи анекдоти.
 
Ann_ukrДата: Понеділок, 19.05.2008, 14:44 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Приемно выдчувати що тебе поважають та рахуються з твоею думкою,але вся ця праця мало ціниця.
 
liydaДата: Вівторок, 20.05.2008, 13:18 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ти стати справжним майбутнім вчителем потрібно, зробити все для досягнення мети....!
em bi em


я Людмилка!
 
natalia_oeaepДата: Середа, 04.06.2008, 12:39 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
В кожній професії є щось хороше і не дуже. Що поробиш... Якщо вчитель дійсно зможе достукатись до дитини, розкрити її внутрійшій світ та ще й дати знання зі свого предмета, то ціни йому немає. Він дійсно на своєму місці.
У цьому випадку і діти віддячать своєю довірою. Бо вони ще не навчились грати ролі. Якщо вони люблять, то всією душею, але якщо ненавидять, то також на всі 100 процентів.
Щасливий той вчитель, який відчув щиру дитячу любов. ab


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
PentiumeДата: Субота, 18.10.2008, 13:51 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви не народились із талантом вчителя, то просто станьте професіоналом у цьому ділі.

пізнайте самого себе - пізнаєте і стиль викладання ....

 
ГОЛУБДата: Понеділок, 20.10.2008, 22:23 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
zagadkova dusha lirika, молодець! cy
Quote (mayor_O_M)
До чого розумний факультет, що студент який ходив на педагогічну практику не може написати з великої букви речення яке надумав. І вона каже, що навчила учнів. Сама спочатку навчись корегувати свої відповіді!!!

ec :ec: ec aq :aq: aq bl :bl: bl bs :bs: bs fh :fh: fh fy :fy: fy el

Додано (18.10.2008, 20:37)
---------------------------------------------
А вчителем справді дуже приємно бути, якщо звичайно ти- Вчитель, а не звичайна людина із дипломом вчителя, що закреслює в календарі відпрацьовані години. люди, зараз найкращий інвестиційний проект- це навчання своїх дітей! а якщо разом із своїми є ще кілька учнів то це ще краще. захований у валянку мільйон дуже швидко закінчиться якщо ви не навчите дітей цінувати те прекрасне що неможна виміряти грошима! ca

Додано (20.10.2008, 22:23)
---------------------------------------------
ой! а ще просто приємно повеселитись, коли потрапляє до рук робота учня 9-го класу, у якого річна оцінка 8 з укр. мови, і він пише звіт про турпохід. оригінал зберігаю, а ви прочитайте та посмійтесь на здоров"я.
ЗВІТ ( про всяк випадок прізвище поки не називаю)!
Одинацятого Жовтня ми з групою вийшли в похіт нас було Сімнацятеро ми вийшли. В десьть трицьдь ми й шли попід річку аш до карєру по том ми почали лісти по скалах дохори мене вчитиль лишив заді за хлавного. Я дивився щоб ніхто ни одставав по том ми вотахрувались і потом пішли дальше лісом мийшли а потом вийшли наполе там була посадка і в центрі посатки була дороха і ми поні пішли хопці йшли і збирали хриби а я йшов і дивився щоб ніхто ни озтавав потом ми вийшли на на дороху і пішли подорозі ахлопці мої друзь йшли по посаці збоку і збирали хриби збирали бутилки і вивозили потом на мусурку і вське сміть. Потом ми дойшли до лісу і зайшли в ліс йшли полісі і збирали хриби і потом напрапили на курмушку і столик з лавочками ми дійшли по і побачили що коло столику багато всяхо мусуру томи схлопцями почали прибирати мусок адівчата накривали стіл ми перше мусор збирали в кульки, а потом хлопці обнаружили ни подалік спіцьльни відведану яму для мусора і ми весь мусор віднесли туди, потом прийшли і дівчата вше накрили пошті стіл, але нам вчитель дав заданія запалити вохниче томи палили, а деякі хлопці пішли по рохочі поки ми роспалили харний вогонь то дівчата накрили спіл і ми помили руки і сіли за стіл трохипоїсти і поставили казанок щоб закапятити воду начай і сіли дальше і сти коли наїлись то ми почали їсти праніки і пити чай потом коли ми поіли томи пішли хульти менчі хлопці цібали насіні ами старші звальвали сухі дереве іносили складали їх накупу апотом як йти вже до черела томи взьли написали настолі щоб іхтонинакидав мусор що штрав 100гривень і написали що післь вас прибирали діти шовам булоб стидно хтонакидав мусоро і написали шовам находовили дрова учні хордашівської школи і всі розписалися і написали своє іме і сатушили вохниче і пішли дальше у похіт до черела щоб набрати води бо сильно хотіли пити і ми пішли доколодьтьсь я в чипиль попросив сумку щоб попробуват як ї носити ми йшли двома хрупами я пішов вперет з одною групую а вчитиля пішов дальше з друхую хрупую ми й шли й шли а потом зайшли до черла і ми напилися води на брали води і пішли дальше подорозі йшли і збирали хриби й шли і дойшли досатка і потом дехто сів одихнути адехто пішов збирати хриби коли вони прий шли томи пішли собі дальше через садок й шли собі чирис садок потом вийшли чир дорогу і ми дальше дойшли до школи і розпрочались.
P.S. це я насилу розібрав, як здогадались там із почерком теж недуже, але тут дослівний текст із орфографією. ap


IN GOD WE TRUST!

Повідомлення відредагував ГОЛУБ - Понеділок, 20.10.2008, 22:24
 
adminДата: Вівторок, 18.11.2008, 09:57 | Повідомлення # 28
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
ГОЛУБ, дякую за наочність! yes
Це яскравий приклад того, як непотрібно писати, а для студентів приклад того, як може навчити учнів учитель, який ставиться до своєї праці безвідповідально ac


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
NatawaДата: Четвер, 11.12.2008, 15:52 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Професія вчителя не те щоб приємна вона досить важка, я це відчула , але як на мене це покликаня людини.
 
VeryniaДата: Четвер, 11.12.2008, 17:49 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчителем бути добре - тому що твоя ціль навчити дітей бути людьми! Але бувають різні випадки: вчитель хороший, чуйний, але діти не сприймають його! Що робити в такій ситуації? Потрібно відразу себе правильно показати. Показати що ми розумні, добрі, чуйні, привітні і в той же час вимогливі! А щоб це все вміти потрібно вчитись, вчитись і вчитись. ec
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чи престижно бути вчителем? ((це спочатку, хоча хтозна))
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz