П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Перехід до дистанційного навчання у ВНЗ (Паршуков С.В.)
Перехід до дистанційного навчання у ВНЗ
galanetДата: Середа, 21.11.2012, 12:12 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Паршуков С.В. – старший викладач кафедри інформатики та ІКТ
«Перехід до дистанційного навчання у ВНЗ»
 
kvitochkavuДата: Середа, 21.11.2012, 13:58 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю, що дистанційне навчання надзвичайно корисне для тих, хто хоче навчатись у певному вузі, але з об'єктивних причин не можже перебувати в тому місті довгий проміжок часу
 
satomashevskiДата: Середа, 21.11.2012, 14:16 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
на мою думку дистанційне навчання дуже важливе тому що особи які не мають змоги перебувати стаціорарно у вузі по причинах здоров'я чи інших причинах мають змогу навчатись.
 
Anna14Дата: Середа, 21.11.2012, 14:18 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно вводити дистанційне навчання, бо у житті всяке може статися і не завжди є можливість бути присутнім на заняттях.
 
levkivskaДата: Середа, 21.11.2012, 14:19 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Отже, дистанційне навчання відкриває нам нові преспективи освітнього процесу. Навчання через Інтернет поєднує традиційне заочне навчання й класичну форму дистанційного навчання на основі Інтернет-технологій - це відсутність очного спілкування між викладачами й студентами. На мою думку дистанційне навчання є дуже вигідним.
 
InnagritsaukДата: Середа, 21.11.2012, 14:23 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Прочитавши дану статтю я зрозуміла що дистанційне навчання досить корисне для студентів тим що не завжди студент може знаходитися в тому місті і країні в якій знаходиться даний навчальний заклад. Це безперечно спрощує навчання бо можна дистанційно слухати курси лекцій і здавати семінари,

Інна Грицаюк
 
Гарна_погодаДата: Середа, 21.11.2012, 14:23 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Для повного перехду до дистанційного навчання потрібні електронні книги, посібники.
 
LyudaKatyaДата: Середа, 21.11.2012, 14:27 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку дистанційне навчання дуже важливе тому що,кожна людина коли має змогу навчатися тоді і навчається.Тому що в кожного різна ситуація.
 
natasha_lДата: Середа, 21.11.2012, 14:30 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Електронне навчання дає право проходити весь курс у власному темпі. Це дозволяє уникати пропусків у процесі вивчення, у випадках, якщо студент повинен відірватися від курсу
 
InaGolubДата: Середа, 21.11.2012, 14:33 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Так таке навчання яке зумовлене технічним прогресом можна вважати корисним для студентів адже перебуваючи на іншому континенті студент з легкістю може навчатися в тому чи іншому університетіале,АЛЕ я б не змогла б так навчатися по таким причинам: по перше це потреба у спілкувані адже навчання проводиться індивідуально вдома,по друге збираючись на пари в певний час це формує у нас відповідальність,також я вважаю що студент повинен на пряму спілкуватись з викладачем і при семінарських заняттях на деяких парах у нас формуються ораторські здібності,що вельми важливо,тому що в деяких професіях важливо вміти говорити на публіку.Отже дистанційне навчання має свої плюси і мінуси
 
vita34Дата: Середа, 21.11.2012, 14:38 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Електронне навчання дає право проходити весь курс у власному темпі, тому особисто для мене це була б зручна форма навчання, якщо б я вирішила не навчатись на стаціонарі.
 
alla_oleynikovaДата: Середа, 21.11.2012, 14:48 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
я гадаю, якщо ВНЗ перейде на дистанційне навчання , то студенти позбудуться очного спілкування з викладачами, та не тільки, а навіть з оточуючим світом.
 
vikasv2012Дата: Середа, 21.11.2012, 14:48 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що кожний ВУЗ україни повинен мати дистанційне навчання. Це буде вигідно для їх студентів..

Святецька Вікторія
 
ЧерешенькаДата: Середа, 21.11.2012, 14:57 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку користуватися дистанційним навчанням можуть всі бажаючі, тому що це зручно і доступно.
 
ZabolotnijjДата: Середа, 28.11.2012, 09:49 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я погоджуюсь , що дистанційне навчання корисне ,адже тепер стане можливим навчання на відстані і незалежно від того де знаходиться певна людина вона завжди зможе використати саме дистанційне навчання для отримання освіти у будь-якому вузі України. bq
 
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Перехід до дистанційного навчання у ВНЗ (Паршуков С.В.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz