П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Перехід до дистанційного навчання у ВНЗ (Паршуков С.В.)
Перехід до дистанційного навчання у ВНЗ
BROVKO11111Дата: Середа, 28.11.2012, 09:56 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 1
Статус: Offline
Я не погоджуюсь , що дистанційне навчання корисне , бо не скрізь є можливість зайти в мережу[color=red]
 
dikhtiarudpu22Дата: Середа, 28.11.2012, 10:10 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не згоден з навчанням на відстані. Людині потрібно спілкуватися, адже проводячи більшість часу за комп*ютером вона стає закритою і з нею намає про що поговорити!

Додано (28.11.2012, 10:10)
---------------------------------------------
Я не згоден, що дистанційне навчання корисне, адже людині потрібно спілкуватися. А людина, котра більшість часу проводить за комп'ютером стає замкнутою і з нею немає про що поговорити!

 
pyankowskyДата: Середа, 28.11.2012, 10:11 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я цілком погоджуюсь з dikhtiarudpu22.
 
dikhtiarudpu22Дата: Середа, 28.11.2012, 10:14 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
А я не згоден з таким навчанням, тому що людині потрібно спілкуватися. Я вважаю, що людина, яка проводить багато часу за комп'ютером стає замкнутою!
 
tomasrozsiДата: Середа, 28.11.2012, 10:15 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб перейти кожному ВНЗ України до до дистанційного навчання студентів протрібно в першу чергу бажання це зробити.
 
BROVKO11111Дата: Середа, 28.11.2012, 10:21 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (tomasrozsi)
Щоб перейти кожному ВНЗ України до до дистанційного навчання студентів протрібно в першу чергу бажання це зробити.

Я не погоджуюсь тому що більшість студентів які поступають нехочуть навчатися і лінуюця))))
 
olgakliychnykДата: Середа, 28.11.2012, 11:34 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що на сучасному етапі розвитку технологій перевірити, хто ж саме здає екзамен досить складно!

Повідомлення відредагував olgakliychnyk - Середа, 28.11.2012, 11:35
 
zhankaДата: Середа, 28.11.2012, 11:38 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Один з недоліків: як правило, ця система навчання має в своєму асортименті тільки технічні науки. Так, звичайно, останнім часом стали з’являтися і гуманітарні області, але розвинений цей напрям ще не надто добре.
 
kalinovskaДата: Середа, 28.11.2012, 11:38 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що незабаром усі ВНЗ матимуть "Дистанційне навчання".Це полекшує навчання тим, хто далеко живе від ВНЗ.Це є великими перевагами серед дистанційного навчання! yes yes yes yes yes
 
yulia18Дата: Середа, 28.11.2012, 11:41 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку дистанційне навчання має ряд переваг, але водночас воно є не дуже таки корисним адже згубно діє на організм людини і потрібно задуматися над тим чи взагалі воно нам потрібне.
 
vitekd93Дата: П'ятниця, 30.11.2012, 17:49 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не вважаю дистанційну форму навчання досконалою, так, можливо вона є вигідною для деяких викладачів і дууже зайнятих молодих людей, але якість отриманих знань в більшості випадків є низькою і для багатьох це не навчання, а черга за отриманням диплома. :ІМХО

net
 
zavadska94Дата: Вівторок, 11.12.2012, 17:41 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проти дистанційного навчання!!! Тому що, якщо воно буде запроваджено,то в майбутньому, мабуть, всі будуть сидіти вдома за комп`ютерами і ніхто нікуди не буде виходити, хіба що в магазини, в банки і т.д., хоча може таке бути, що будуть все замовляти по інтернету. А людині потрібно розвиватися, спілкуватися наживо, бачити ту людину з якою вона спілкується. Тоді і можна щось зрозуміти!!!

Життя - класна річ
 
UsenkoДата: Середа, 12.12.2012, 00:19 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дистанційне навчання вже не один рік використовують провідні світові вузи. Однак отримати освіту(мається на увазі диплом)так не можна, лише здобути певний рівень знань і це є дуже гарною ідеєю особливо для тих людей, які не мають змоги навчатись в таких вузах, однак мають бажання підвищити свій рівень знань до спеціаліста світового масштабу.А от та ж форма навчання тільки з можливістю отримання диплому зведе всю освіту сучасних студентів до ідеального знання пошукових мереж та до автоматизму доведених нажать ctrl+c та ctrl+v
 
annaberdesДата: Субота, 15.12.2012, 19:00 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що дестанційне навчання дасть змогу багатьом людям здобути необхідну для них освіту, адже не кожен має змогу відвідувати навчальний заклад, тому такий спосіб навчання стане надзвичайно корисним для багатьох студентів.
 
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Перехід до дистанційного навчання у ВНЗ (Паршуков С.В.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz