Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Звідки беруться «неформали»?
Звідки беруться «неформали»?
ОболванчикДата: Середа, 09.02.2011, 20:50 | Повідомлення # 46
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (studentka_yara)
тікають від самих себе, наслідуючи когось іншого, ховаючись за певним образом!

страуси, одним словом, голову в пісок... і ніяких проблем ag
Я можу зрозуміти дитину, якій ще 9-10 років, коли вона не вміє читати, попалася не досить розважлива вчителька початковіх класів, немає суспільного досвіду, недостатньо зріла свідомість, дитина вдається в розпач.
Але коли цілком сформована особистість, у якої чітко повинна виділятися межа між добром і злом, прекрасним і потворним, намагається вдавати з себе Бог зна кого, оскільки розумом виділитися не вистачає інтелекту, то, на мій погляд, це просто, м"яко кажучи, не зовсім розумна людина.
 
ГойяДата: П'ятниця, 25.03.2011, 17:54 | Повідомлення # 47
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Ремнем їх треба відлупити і тоді вони перестануть бути неформалами і перестануть задаватися! aq aq aq

Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Звідки беруться «неформали»?
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz