Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Звідки беруться «неформали»?
Звідки беруться «неформали»?
VladykaДата: Середа, 05.08.2009, 00:37 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
galanet, про своi глибокi переконання розповiдати вам навiть не збираюся, тому що вам iх все одно не зрозумiти. Скажу лише, що я не вiдношу себе до якоiсь конкретноi субкультури, тому що не люблю заганяти себе в якiсь рамки.
Цю безглузду суперечку я бiльше не хочу продовжувати, тому що толку з цього нiякого не вийде. Принаймнi до тих пiр, поки ви не зрозумiете, що неформали - це не лише патлатi хлопцi з цепами на штанах та сережкою у вусi... Неформалiзм - це набагато ширше поняття i далеко не "нова парадигма суспiльства"...

http://neformalitet.ru/neformaly

почитайте цю статтю. Правда, вона про Росiю, але я не думаю, що ми далеко вiд неi втекли... Буде дуже корисно для, так сказати, загального розвитку... Удачi!


Життя прекрасне!
 
galanetДата: Середа, 05.08.2009, 13:23 | Повідомлення # 17
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Vladyka, чому б і не розповісти, а раптом зрозумію?
Знаєте, які б неформали мені подобались? Які б збирались в групи, організовували б прибирання смітників, боролись проти алкоголізму, куріння, наркотиків, нецензурних висловів, пропагували здоровий спосіб життя, вивчали літературу, в цілому подавали хороший приклад для іншої молоді! Зараз таку поведінку дійсно можна було б назвати неформальною.
 
VladykaДата: Четвер, 06.08.2009, 23:30 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Статтю почитайте. А чому б вам самiй не стати неформалкою? Прибрати кiлька смiтникiв?))) Але ж ви не неформалка! I смiтите так само, як i всi ЗВИЧАЙНI люди... Кумедно, ге?)) Ось коли органiзуете неформальну течiю по прибираннi смiтникiв - тодi будете розказувати про своi фантазii. А якщо ви хочете поговорити про моi переконання, то скоро навчання почнеться, i, якщо матимете бажання, ми зможемо поговорити про це. Звичайно, в неофiцiйнiй обстановцi))))

Життя прекрасне!
 
adminДата: Середа, 26.08.2009, 12:29 | Повідомлення # 19
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Vladyka, дякую за статтю. Я її уважно прочитала. Якої ж Ви класифікації притримуєтеся і яка Вам із груп до душі?

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
kergydyДата: Четвер, 15.10.2009, 12:18 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Vladyka, щось ти тут замутив хлопче, сам неформал, чи що? Так ревно їх захищаєш.
Я вважаю, що неформали - це надумана назва тієї чи іншої групи молодих людей, яким немає що робити. "Дурью маются" і виламуються, щоб привернути до себе увагу. Краще б училися як слід та книжки читали, а то поговориш з таким, запитаєш, чого воно хоче, а воно і відповісти толком не може.


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
minusДата: Четвер, 15.10.2009, 19:23 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (kergydy)
поговориш з таким, запитаєш, чого воно хоче, а воно і відповісти толком не може.

На жаль, таких людей всюди повно, неформалів серед них - меншість))


93! 93 93/93!
 
ЖуравкаДата: П'ятниця, 16.10.2009, 13:48 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (minus)
На жаль, таких людей всюди повно, неформалів серед них - меншість))

то вони хоч не претендують на якусь особливу увагу до своєї персони, на відміну від неформалів.


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
ОдинДата: Середа, 21.10.2009, 15:23 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Неформали - це люди, яким конче треба виділитися серед інших. Як правило, "неформальність" проходить тоді, коли людина дорослішає, набирається розуму або починає працювати. Знаю багато людей, як і в минулому були неформалами, а тепер нічим не відрізняються від інших, хіба тим, що одружилися, народили дітей і зайняті більш корисними справами. Своє "неформальство" згадують як особливість підліткового віку.
Ось як жартує один із бувших неформалів:
- Знаете почему эмо не режут себе вены сразу на двух руках?... Фотоаппарат невозможно будет держать.
- Емо плачут одним глазом, чтоб не намочить челку.
- Решил хиппи покончить жизнь самоубийством, перерезав себе вены. Час режет, два режет, а на помощь никто не спешит...
 
sergijДата: Четвер, 22.10.2009, 17:43 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, інколи корисно "відірватись на повну" однак якщо це не несе за собою небажані наслідки. Зараз же ніхто не осуджуе людей за те, що вони зафарбовують сивину, а згадайте як до цього ставились 10-20р назад.
 
Yulichka1992Дата: Понеділок, 26.10.2009, 09:07 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Більшість "Неформалів" не намагається виділятися серед інших!! Вони просто хочуть бути самими собою, !! Роблять те що їм подобається!! Слухають таку музику : " Стігмата", " Tracktor bowling", Amatory, Emo corn, т.д Взагалі то неформали не ріжуть вени, це ж не ємо !! mysky!
 
VladykaДата: Середа, 26.05.2010, 21:49 | Повідомлення # 26
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
kergydy,
Quote (kergydy)
Vladyka, щось ти тут замутив хлопче, сам неформал, чи що? Так ревно їх захищаєш.

Хлопче, я нікого не захищаю, я тільки хочу, щоб такі люди, як ти, зрозуміли, що неформальність - це не зовнішність, а внутрішній стан. Шкода, що тобі цього не зрозуміти. Чи я неформал? Так. В деякому сенсі цього слова.


Життя прекрасне!
 
minusДата: П'ятниця, 28.05.2010, 09:52 | Повідомлення # 27
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Багато залежить від того, який сенс вкладати в термін "неформал". Адже виникав цей термін як назва неофіційних спільнот молодих людей, що певною мірою виступали проти чинної політики чи стану речей в 80-х - 90-х роках ХХ століття. Тепер же багато молоді вважає, що бути неформалом значить "бути самим собою". На мою думку, "бути самим собою" - значить бути людиною. І особам, у котрих в житті все склалося нормально, для цього не потрібні екстравагантні зачіски, модифікації тіла, одяг чи антисоціальна поведінка. Тож наявність у суспільстві субкультур свідчить про те, що десь справи пішли не так і ми десь недогледіли, недопрацювали. І кожен сучасний підліток-"неформал" - прихований поклик по допомогу, красномовне засвідчення педагогічної безграмотності або ж байдужості батьків, неправильної державної політики.

93! 93 93/93!
 
WirelessДата: Четвер, 03.06.2010, 02:52 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
Сучасний нефор – це деградована особа, яка набула статусу покидька суспільства. Розмножується з неймовірною швидкістю. У м. Умань цей „синдром” гарно лікує інша ланка суспільства в районі залізничного вокзалу. aq


Icq: 655-429
ASCII painter™, Apache, php, MySQL, Wi-Fi, hack, bike, photo, Muay Thai and more..
 
Оце_такДата: Четвер, 28.10.2010, 20:14 | Повідомлення # 29
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
З жиру біситься молодь. Адже для того, щоб зробити екстравагантну зачіску, нап"ялити дрантя, патякати про "бренность бытия" багато зусиль докладати не треба. Дивись і увагу звернули, а "воно" ще більше приндиться - "суспільство мене не розуміє" Тьфу!
 
studentka_yaraДата: Четвер, 28.10.2010, 23:15 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Гм..... абсолютна більшість форумчан вважають що неформали то позитивна течія..... в цьомі ніби то бажання самоствердитись,кинути виклик "сірому суспільству" та хіба індивідуальність проявляється в готах чи емо ? чи в чорному одязі,металевих штучках та музиці,яка руйнує психіку ?

Чи доводилось вам бачити картину,коли по вулиці ідуть декілька готів в однаковісінькому вбранні та розмовами про свою неповторність,чи то не нонсенс ?

Як на мене молода людина вступивши в якусь там субкультуру,замість здобуття та розкриття талантів індивідума,губить їх в однорідній масі " унікумів "

 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Звідки беруться «неформали»?
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz