Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Життя...
NautilusДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:18 | Повідомлення # 61
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Людина ділиться на двох, зовсім не схожих за
потребами істот:
______Людина
_____/______ \
____________Жінка
____!_________!
__Чоловік <-- Счёт
____\

_____Росчёт

Повідомлення відредагував Nautilus - Четвер, 17.04.2008, 20:23
 
TonkisДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:18 | Повідомлення # 62
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Мати Тереза так говорила про життя:
Життя — це шанс. Скористайся ним.
Життя — це краса. Милуйся нею.
Життя — це мрія. Здійсни її.
Життя— це виклик. Прийми його.
Життя — це обов'язок. Виконай його.
Життя — це гра. Стань гравцем.
Життя — це цінність. Цінуй його!
Життя — це скарб. Бережи його.
Життя — це любов. Насолоджуйся нею.
Життя — це таїна. Пізнай її.
Життя — це юдоль бід. Перебори усе.
Життя — це пісня. Доспівай її.
Життя— це боротьба. Почни її.
Життя — це безодня невідомого. Не бійся вступити в неї.
Життя — це удача. Шукай цю мить!
Життя таке чудове — не загуби його.
Це твоє життя. Борони його.
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:19 | Повідомлення # 63
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
життя- це боротьба... Але боротьба між чим чи ким? Боротьба між людиною та життям. Тут або воно тебе, або ти його(взалежності хто візьме верх)

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
kuchmaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:19 | Повідомлення # 64
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (admin)
Колись давно дідусь відкрив своєму внуку одну життєву істину:- У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк уособлює зло: заздрість, ревнощі, підлість, егоїзм, амбіції, брехню... Інший вовк уособлює добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність...Внук, зворушений до глибини душі словами дідуся, задумався, а потім запитав:- А який вовк в кінці перемагає?Дідусь посміхнувся і відповів:- Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш...

В людині це все присутньо,але яка може бути боротьба?якості людини залежать,від неї самої і середовища життя.
 
kuchmaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:19 | Повідомлення # 65
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Человек,это организм,способный мыслить,и ничего более
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:19 | Повідомлення # 66
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Человек- просто недолговечный сосуд, для переваривания пищи, он желает наслаждаться жизнью, а его подстерегает смерть

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
kuchmaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:19 | Повідомлення # 67
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Dakota)
Человек- просто недолговечный сосуд, для переваривания пищи, он желает наслаждаться жизнью, а его подстерегает смерть

человек ещо и мыслит,этим отлечается от обезъяны
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:19 | Повідомлення # 68
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
"обезьяна сошла сума и стала человеком" В.И. Иванов

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:19 | Повідомлення # 69
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
наша жизнь стоит столько,во сколько она нам обошлась при преодалении возникавших в процессе ее трудностей

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ulianaДата: Вівторок, 07.10.2008, 22:08 | Повідомлення # 70
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (kuchma)
просто є багато філософських тверджень,згідно яких люди -не "люди"

Quote (Dakota)
цікаво буде обговорити їх, наведи пару прикладів, щоб підтвердити свої слова про таких людей

В даному випадку я згодна з kuchma і можу навести приклад . З точки зору філософії будь-яка людина є людиною, як біологічна істота, але вона може не бути при цьому ЛЮДИНОЮ (чи, можливо, так "людиною") в узагальненому прийнятному суспільству сенсі. Наприклад: всім відома книга "Мауглі" має достовірну основу - дійсно був такий випадок , коли хлопчик потрапив до вовчої зграї (людина) і був вихований нею як вовк , втративши при цьому можливість стати ЛЮДИНОЮ. В Індії досить часто зникають діти в "сторону лісу", деяких знаходять , точніше виловлюють . Як наприклад двох дівчаток спіймали в Індії, медики визначили їх вік - 2 і 3 роки . Зовні люди , а так дикі : гарчать, кусаються і т.д. Їх спробували перевчити , але досить швидко вони померли. От вам і "людина". А чи можна назвати ЛЮДЬМИ убивць , маньяків та іншу нечисть . Дві руки , дві ноги , мова, розум(інтелект хоч якийсь), а чогось "нелюдом кличуть". yes yes yes


"Человека сотворила любознательность."
 
ГОЛУБДата: Неділя, 12.10.2008, 18:50 | Повідомлення # 71
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
десь прочитав фразу що життя це- виживання. вона мені сподобалась.

IN GOD WE TRUST!
 
ПровідникДата: Неділя, 12.10.2008, 22:40 | Повідомлення # 72
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ГОЛУБ)
десь прочитав фразу що життя це- виживання.

Виживання це жорстокий шлях. Мета виправдовує засоби. Бий своїх і вбий чужих..


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
savradimДата: Четвер, 29.10.2009, 22:09 | Повідомлення # 73
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Часто в житті ми стикаємося з проблемами. Вважаю, що буде цікавою така притча "Про стакан води":

Професор взяв у руки склянку з водою, витягнув її вперед і запитав своїх учнів:
- Як ви думаєте, скільки важить цей стакан?
В аудиторії жваво зашепотіли.
- Приблизно 200 грам! Ні, грам 300, мабуть! А може і всі 500! - Почали лунати відповіді.
- Я не зможу сказати дійсної ваги, поки не зважу його. Але зараз це не потрібно. Моє питання таке: що станеться, якщо я буду так тримати склянку протягом декількох хвилин?
- Нічого!
- Дійсно, нічого страшного не трапиться, - відповів професор. - А що буде якщо я стану тримати цей стакан у витягнутій руці, наприклад, години дві?
- Ваша рука почне боліти.
- А якщо цілий день?
- Ваша рука оніміє, у вас буде сильний м'язовий розлад і параліч. Можливо навіть доведеться їхати в лікарню, - сказав один зі студентів.
- Як на вашу думку, вага склянки зміниться від того, що я її цілий день буду просто тримати?
- Ні! - Розгублено відповіли студенти.
- А що потрібно робити, щоб все це виправити?
- Просто поставте склянку на стіл! - Весело сказав один студент.
- Точно! - Радісно відповів професор. - Так і йдуть справи з усіма життєвими труднощами. Подумай про яку-небудь проблему кілька хвилин і вона опиниться поруч з тобою. Подумай про неї кілька годин, і вона почне тебе засмоктувати. Якщо будеш думати цілий день, вона тебе паралізує. Можна думати про проблему, але, як правило, це ні до чого не приводить. Її "вага" не зменшиться. Справитися з проблемою дозволяє тільки дія. Вирішіть її, або відкладіть в сторону. Немає сенсу носити на душі важкі камені, які паралізують тебе..

ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
savradimДата: Четвер, 29.10.2009, 22:10 | Повідомлення # 74
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Ошо попросили дать его десять заповедей. Это его ответ:

Вы попросили десять моих заповедей. Это трудное дело, так как я против каких либо заповедей. И всё же, просто ради веселья, я напишу:

1. Никогда не слушайтесь ни чьих указаний, если только они не идут изнутри вас также.
2. Нет Бога, кроме самой жизни.
3. Правда - внутри вас. Не ищите её где либо ещё.
4. Любовь – это молитва.
5. Стать ничем – это дверь к правде. Ничто, само по себе – средство, цель и достижение.
6. Жизнь – здесь и сейчас.
7. Живите пробужденно.
8. Не плывите – теките.
9. Умирайте каждый момент, чтобы вы могли быть новым каждый момент.
10. Не ищите. То, что есть – есть. Остановитесь и увидьте».
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
ПровідникДата: Вівторок, 17.11.2009, 02:36 | Повідомлення # 75
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Цікави ти мислиш от тільки.... нетуди

1. Никогда не слушайтесь ни чьих указаний, если только они не идут изнутри вас также. ---- невже ти завжди знав що тобі робити слухаючи тільки свій внутрішній голос??? А мож тобой маніпулюють? Ти незамислювався?
2. Нет Бога, кроме самой жизни. --- от тут ти також неправ, вірити в життя воно і так нас мучить щоб ми далі жили. Скажи це ввічі ісламцям!!!!)))
3. Правда - внутри вас. Не ищите её где либо ещё. ---- Я мабуть зістарюсь якщо буду сам і шукатиму лише в собі, так і в дурку можна попасти ))))
4. Любовь – это молитва. ---- ти це скажи своїй дівчині думаю вона все пойме
5. Стать ничем – это дверь к правде. Ничто, само по себе – средство, цель и достижение. --- тодіговорю від імені всіх політиків "Ми багато зробили!!"
6. Жизнь – здесь и сейчас. --- А тут ти наступив собі на горло. прочти все вище, Життя це ж Бог...
7. Живите пробужденно. ---- Поголитися наголо і жити в печері!!!_)))
8. Не плывите – теките. --- Да і ждити коли все тобі впаде на голову і гроші на вазоні виростуть щоб прокрмити сім"ю....
9. Умирайте каждый момент, чтобы вы могли быть новым каждый момент. ---- без коментарів..
10. Не ищите. То, что есть – есть. Остановитесь и увидьте». ---- Согласен иногда нада остановиться и посмотреть -- мир прекрасен!!))))))))))

yes yes yes ec ec ec ec yes yes yes yes bi bi bi bv


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz