П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Життя...
FantomДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 46
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Чем больше человек дает людям и меньше требут себе -- тем он лутше. Чем меньше дает другим и больше требует себе -- тем он хуже.
Л. Толстой
 
Sokol85Дата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 47
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Жизнь - это тяжолые шаги вперёд, под грузом твоих целей и мечтаний

Пока живу - надеюсь
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 48
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Fantom)
Чем больше человек дает людям и меньше требут себе -- тем он лутше. Чем меньше дает другим и больше требует себе -- тем он хуже.Л. Толстой

Человек - существо азартное.Хорошего ему мало .Ему подавай самое лучшее.

Додано (01.04.2008, 13:46)
---------------------------------------------

Quote (Dakota)
Человек - это самый опасный, самый жестокий зверь на земле...

Оправдание людоедов: "человек -это скотина" С.Е.Лец

Додано (01.04.2008, 13:54)
---------------------------------------------

Quote (Fantom)
Умный человек всегда преодоливает минутную обиду, всегда поймет честную резкость, если она в самом деле честная, эта резкость.

Мстят только слабые, сильные умеют прощать, но они делают почему то наоборот. Да, Fantom?

Додано (01.04.2008, 13:58)
---------------------------------------------

Quote (Dakota)
Человек - это самый опасный, самый жестокий зверь на земле...

Совершенно согласна, только можна еще добавить: бывают люди-растения, люди-звери,люди-боги.


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
FantomДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 49
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Dakota)
Мстят только слабые, сильные умеют прощать, но они делают почему то наоборот. Да, Fantom?

Да Настя. Навіжо ж ти робиш наоборот? До тебе всією душою, а ти...
Ти знаєш коли вдарити на ослаблену людину. ca

" Если тебе мешают люди, то тебе жить незачем. Уходить от людей -- это самогубийство."
Браво bi

 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 50
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Fantom)
" Если тебе мешают люди, то тебе жить незачем. Уходить от людей -- это самогубийство."Браво

Если тебе мешают люди, их нужно уничтожать.А впрочем, не стоит тратить время на человека, который не стремится тратить его на тебя. Да Fantom?


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
lenaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 51
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
"Навколо все міняється невпинно,
Щодня якась дивує новина.
Найцікавіше в світі - це Людина,
Її душа, краса і таїна."

Віталій Іващенко "Зернятка"

"Людина - метелик. Народжується, щоб загинути."
Олесь Гончар "Крапля крові"

 
ОйраДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 52
Група: Видалені





Quote (морри)
ак, життя - це боротьба!.. вічна і жорстока боротьба за існування, за місце під сонцем, за якісь ідеали чи мрії... боротьба із самим собою і світом!.. між темною і світлою частиною сутності, між тваринною природою і правилами цивілізації... ми - маріонетки цієї боротьби, і завжди знаходяться ті, хто смикає за найболючіші ниточки!.. часом ми робимо вибір, котрий коштує забагато... часто ми йдемо проти власних бажань і поривів...чому?.. можливо виховання це ще не все? а може... краще було б частіше випускати тварину із клітки нашої сутності? можливо.... Та все ж завжди є щонайменше два шляхи - сильних і слабких!.. і як не прикро, слабкі в наш час рідко виживають... як і романтики... котрі мають відрощувати пазурі й ікла, аби вижити в цім химернім, але дивовижнім світі!.. Не починай бій, котрий не зможеш закінчити, не витягай зброю, якщо не маєш наміру нею скористатись... Але живи, і у цій боротьбі не загуби себе і вийди з честю із кривавої сутички мрії і реальності!..

Боже, як страшно жити, бо постійно треба за щось боротися! Я себе якоюсь нікчемою почуваю, бо мені ніколи такі думки в голову не приходили. Я ні за що не борюся, мене батьки люблять, а коли отримую погані оцінки, то сяду і вивчу! Якщо хтось образить, то я поплачу і тоді теж краще стає, та і забуваю я про те.
Мабуть, це так погано жити?
fd fd fd
 
minusДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 53
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
В темі прозвучало багато слів і жодної власної думки форумчан, про те, ХТО ж, врешті-решт людина. Невже ми можемо лише оперувати чужими цитатами і "переводити стрілки", постійно критикуючи один одного? А може таки спробуємо зарядити мозок і видати власну тезу по темі? bv

Що ж до моєї точки зору, то її я висловлювати не буду, бо вона пов'язана із моїм віросповіданням, і я б не хотів, щоб люди, що не є спеціалістами в цій галузі, її криткували. ca


93! 93 93/93!
 
FantomДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 54
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Людина це лише статус. Цей статус потрібно заслужити. Ми сщитаємо себе людьми але нас часто називають "нелюдьми", то хто ж ми??? ca
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 55
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Dakota, ти хочиш побачити мій світ? Ти зразу захлибнешся тою нечістю і поганью яко в ньому сидить. А щодо окулярів то ти промахнулася, хіба жорстокість і пустота видніється в них.

Жорстокість і пустота? Що ж, тоді так, показуй.

Додано (16.04.2008, 09:10)
---------------------------------------------

Quote (Провідник)
да сам! Постійно здавлював це в собі от і нахапався. А як позбутися цьго даже і незнаю, НАПЕВНО БЕЗ ЦЬОГО ВЖЕ НЕЗМОЖУ ЖИТИ.
Сам у своєму світі... Десь це я вже чула,десь це я вже бачила. Знаю одну людину, яка живе в своєму світі. І це... просто інший світ,який зазвичай ніхто не розуміє. Навіть, якщо постаратися.Та і полюбити таку людину важко. Доречі, є питання:змінити його не хочеш?


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
hedДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 56
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Сказав мудрець:
- Іди, житття твори,
Бо лише в правді сила!
Людинувідрізня від мавпи і від звіра bi


B
 
palomaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 57
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: -1
Статус: Offline
Домінування певних рис доброго чи злого "вовка" залежить від самої людини, її світосприйняття та відношення до навколишньої дійсності. Якиш шлях обере для себе людина, такого "вовка" вона й розвиватиме в собі.
 
ОйраДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 58
Група: Видалені





Quote (Fantom)
Людина це лише статус. Цей статус потрібно заслужити. Ми сщитаємо себе людьми але нас часто називають "нелюдьми", то хто ж ми???

Ми всі люди, але в кожний момент свого життя, належимо до різних груп, в залежності від подразиків, які на нас діють! або такі de або такі aq
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 59
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (paloma)
Домінування певних рис доброго чи злого "вовка" залежить від самої людини, її світосприйняття та відношення до навколишньої дійсності. Якиш шлях обере для себе людина, такого "вовка" вона й розвиватиме в собі.

Ти порівнюєш людину з вовком? Тоді якого"вовка" ти розвиваєш в собі?


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
lenaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:18 | Повідомлення # 60
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
В янголів, є розум, але немає бажання. В тварин є бажання, але немає розуму. В людини є і бажання, і розум, тому людина, в якій розум переміг бажання краще янгола, а в якій бажання перемогло розум, гірше тварини
(с)Джелаллуддін Румі
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz