П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Життя...
MASKДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 31
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (admin)
тому що і добра людина інколи здійснює негідні вчинки, і зла людина інколи робить добрі вчиники, але це не змінює внутрішньої сутності тієї чи іншої людини...

Досить вірно підкреслено, з мого життя не раз помічав добрі вчинки від досить поганих людей і навпаки!!! ca


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
lenaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 32
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (kuchma)
Я знаю, що я нікому не потрібен, і лише заважаю,але я існую.....А найголовніше для мене це кохана людина і друзі!!!!(завдяки друзям я існую)

Я вважаю так само!
Крім близьких нам людей ми нікому в цьому світі не потрібні!!!


Повідомлення відредагував lena - Субота, 03.05.2008, 20:25
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 33
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
"Человек есть не что иное, как ряд его поступков". Г.Гегель

Додано (27.03.2008, 12:23)
---------------------------------------------
"Человека можно уничтожить, но его нельзя победить". Э.Хемингуэй

Додано (27.03.2008, 12:25)
---------------------------------------------
"Человек без воли - игрушка у всякого проходимца". Н.К. Крупская

Додано (27.03.2008, 12:27)
---------------------------------------------
"Когда человек краснеет, начинается его более благородное я". Ф. Геббель

Додано (27.03.2008, 12:29)
---------------------------------------------
"Веселость человека- это самая выдающаяся черта человека". Ф.Достоевский


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...

Повідомлення відредагував Dakota - Четвер, 27.03.2008, 12:21
 
empyrean-martyrДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 34
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вважаю, що в даному випадку можна ввести термiн "дзеркало". Тобто як поводишся ти з людиною, так i вона ставиться до тебе!.. насаджуючи зло - добра не чекай!
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Життя-це боротьба... Хотіла б побачити ту людину, яка б заперечувала це. Як кажуть боятися потрібно людей, а щоб жити, а не існувати,потрібно боротися з такими як ми - людьми. "Нужно жить, но жить для того, чтобы идти вперед". Тому життя - це є боротьба, боротьба між нами...

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
empyrean-martyrДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 36
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Людина - icтота, котра постiйно йде чомусь навперекiр, це i € ïï основна помилка... Пiдкоряючи все бiльше речей собi вона ста€ залежною вiд набагато бiльшоï ïх кiлькостi!..

Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Неділя, 30.03.2008, 05:00
 
FantomДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 37
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (empyrean-martyr)
Людина - icтота, котра постiйно йде чомусь навперекiр, це i € ïï основна помилка... Пiдкоряючи все бiльше речей собi вона ста€ залежною вiд набагато бiльшоï ïх кiлькостi!..

Незавжди людиною маніпулюють її же речі, можно мати багато речей але ними не користуватися. Так вірно ми завжни шукаємо щось нове і не завжди керуємось старим. Речі і події проходять, а людиною потрібно залишатися завжди. ca

Додано (30.03.2008, 23:07)
---------------------------------------------
Умный человек всегда преодоливает минутную обиду, всегда поймет честную резкость, если она в самом деле честная, эта резкость.

Повідомлення відредагував Fantom - Неділя, 30.03.2008, 23:03
 
lenaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 38
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Але можливо в боротьбі щоденній,
ти щось загубивши,
втратив назавжди?

Не чуєш звуків, що не ревуть,
не зможеш вже
війну страшну забуть

Не бачиш світу дрібних деталей
ти бачиш схеми
страшних баталій

Згрубіли руки
скрижаніло серце
сконала радість в страшному герці

А ти спинись, вояко очманілий,
Спинись, послухай як дзюрчить життя
Як ніжно промінь сонця повзе асфальтом
І горобець цвірінька розімлілий
_______Бринить життя
_________на мандалині вітру
І дозріває день
і наливається буття
______________Так легко, ніжно
______________ти знайшов свій шлях
______________без танків чорних, куль, брудних гармат
__________________ веде тебе життя тендітний аромат…

 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 39
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
меня возмущает, что драгоценные часы нашей жизни, эти чудесные мгновения, которые никогда уже не вернутся, бесцельно тратятся на сон

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
empyrean-martyrДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 40
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Я сказав в загальному!.. Я мав на увазі те, що переборюючи перешкоди, їх не стає менше. І потрібно з розумом підходити до вирішення проблем... про людські якості мови не йшло. А з твердженням про те, що людиною потрібно залишатись завжди, я цілком погоджуюсь!!! ab

Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Понеділок, 31.03.2008, 13:03
 
liydaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 41
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожна людина, має свій спосіб бородьби, існування в певному середовищі.Всі мають вибір як прожити своє прекрасне життя!

я Людмилка!
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 42
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (empyrean-martyr)
Людина - icтота, котра постiйно йде чомусь навперекiр, це i € ïï основна помилка... Пiдкоряючи все бiльше речей собi вона ста€ залежною вiд набагато бiльшоï ïх кiлькостi!..

Иногда человек является не по существу, а по названию


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
морриДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
так, життя - це боротьба!.. вічна і жорстока боротьба за існування, за місце під сонцем, за якісь ідеали чи мрії... боротьба із самим собою і світом!.. між темною і світлою частиною сутності, між тваринною природою і правилами цивілізації... ми - маріонетки цієї боротьби, і завжди знаходяться ті, хто смикає за найболючіші ниточки!.. часом ми робимо вибір, котрий коштує забагато... часто ми йдемо проти власних бажань і поривів...чому?.. можливо виховання це ще не все? а може... краще було б частіше випускати тварину із клітки нашої сутності? можливо.... Та все ж завжди є щонайменше два шляхи - сильних і слабких!.. і як не прикро, слабкі в наш час рідко виживають... як і романтики... котрі мають відрощувати пазурі й ікла, аби вижити в цім химернім, але дивовижнім світі!.. Не починай бій, котрий не зможеш закінчити, не витягай зброю, якщо не маєш наміру нею скористатись... Але живи, і у цій боротьбі не загуби себе і вийди з честю із кривавої сутички мрії і реальності!..
 
filosofДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Человек - это самый опасный, самый жестокий зверь на земле...

Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:16 | Повідомлення # 45
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (морри)
так, життя - це боротьба!.. вічна і жорстока боротьба за існування, за місце під сонцем, за якісь ідеали чи мрії... боротьба із самим собою і світом!.. між темною і світлою частиною сутності, між тваринною природою і правилами цивілізації... ми - маріонетки цієї боротьби, і завжди знаходяться ті, хто смикає за найболючіші ниточки!.. часом ми робимо вибір, котрий коштує забагато... часто ми йдемо проти власних бажань і поривів...чому?.. можливо виховання це ще не все? а може... краще було б частіше випускати тварину із клітки нашої сутності? можливо.... Та все ж завжди є щонайменше два шляхи - сильних і слабких!.. і як не прикро, слабкі в наш час рідко виживають... як і романтики... котрі мають відрощувати пазурі й ікла, аби вижити в цім химернім, але дивовижнім світі!.. Не починай бій, котрий не зможеш закінчити, не витягай зброю, якщо не маєш наміру нею скористатись... Але живи, і у цій боротьбі не загуби себе і вийди з честю із кривавої сутички мрії і реальності!..

Да... Якщо чесно,то вище написані слова вразили мене... Рада,що саме в цьому моя думка збігається з твоєю. Щож, "добро пожаловать в мой мир"! Хоть хтось бачить його не в квіточках і бантах


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...

Повідомлення відредагував Dakota - Четвер, 10.04.2008, 19:15
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz