Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
Вiра
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 21:00 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Мене давно хвилюе питання iснування бога. Я спiлкувався з рiзними людьми, якi так чи iнакше причетнi до церкви, проте нiхто з них не змiг менi довести його iснування. Я читав рiзну лiтературу: i християнську, i атеiстичну, навiть сатанинську бiблiю читав. Нiщо мене не переконало нi в iснуваннi тих чи iнших богiв, нi в iснуванi "того" свiту...Чи варто вiрити в те, в iснуваннi чого сумнiваешся? Мабуть, варто вiрити лише в своi сили. До речi, я зустрiв таке поняття як "християнський атеiст" (це людина, яка не вiрить нi в яких богiв, але живе за моральними принципами християнства). Мабуть, я належу саме до них. До кого належите ви? У що ви вiрите?

Життя прекрасне!
 
PiligrimДата: П'ятниця, 11.04.2008, 20:13 | Повідомлення # 46
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
А яка користь від язичеських богів?
 
Sokol85Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 21:59 | Повідомлення # 47
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Да какой толк ваще от них??? Хотя верить можно в кого угодно, главное что б эта вера не мешала никому....

Пока живу - надеюсь
 
ulianaДата: П'ятниця, 11.04.2008, 23:27 | Повідомлення # 48
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Я вірю в Бога , рідних і власні сили.
Quote (Sokol85)
верить можно в кого угодно, главное что б эта вера не мешала никому....

Ти не правий. Якщо ми говорим про людей дійсно віруючих, то закони по яких вони живуть значною мірою впливають на формування їх характеру, тому їх поведінка так чи інакше зачепить інших. Віра поняття багатогранне. Наприклад мусульмани народ добрий привітний , якщо хлопець смикне, нехай , українку за кіски всі сприймуть це як симпатію , але якщо зробити це з мусульманкою , то хлопця і насмерть заб"ють. Якщо людина раптом вирішить змінити віру (що доречі є великим гріхом), то їй доведеться зламати свою особистість .
cc


"Человека сотворила любознательность."
 
ПровідникДата: П'ятниця, 11.04.2008, 23:52 | Повідомлення # 49
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (uliana)
Якщо людина раптом вирішить змінити віру (що доречі є великим гріхом), то їй доведеться зламати свою особистість .

Зламати себе, віру, погляди, переконання -- це все можливо тільки дуже важко. Все залежить куда і з ким ти попадеш.


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Sokol85Дата: Субота, 12.04.2008, 14:00 | Повідомлення # 50
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Провідник, всё зависит от тебя, а не от окружающих...

Пока живу - надеюсь
 
ОйраДата: Субота, 12.04.2008, 20:08 | Повідомлення # 51
Група: Видалені





Quote (Провідник)
Все залежить куда і з ким ти попадеш.

Ну якщо в рай, то там добре, а якщо в пекло, то навіть з друзями погано, бо себе і так жалко, а то ще і друзів жалко буде! sad sad sad
 
ПровідникДата: Понеділок, 14.04.2008, 19:24 | Повідомлення # 52
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
Провідник, всё зависит от тебя, а не от окружающих...

Я не згодний. Да можна остатися однодумцем, але ти будеш один. А йти проти всієї течії дужу дуже важко. Постійні наклипи, постійний тиск, постійне обмеження і багато багато всякої нечисті.

Сам знаю в даний момент в своєму житті йду проти системи, все що мене спасає є те що знайшов друга в якого такіж самі погляди на життя. Я реаліст.

Quote (Sokol85)
Провідник, всё зависит от тебя, а не от окружающих...

Це я писав про інших людей. На власні очі бачив як просто силою навішують свої погляди. Просто жалко на це дивитися. Зразу згадую Дарвіна і його природній відбір. Це жерстоко....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ulianaДата: Понеділок, 14.04.2008, 22:02 | Повідомлення # 53
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Провідник)
А йти проти всієї течії дужу дуже важко.

Якщо я в щось вірю , то вважаю це правильним і завжди готова відстояти свої погляди . Віра , порівняно з іншими , річ стала , принаймні у моєму житті . Тому я не стараюсь переконати чи переробити суспільство на свій лад , а живу за своїм принципом. Це дійсно важко(йти проти течії) , хоча в цьому є сенс , якщо мати переконання у гарних речах . Ви не уявляєте як мене "пре" , коли я чую як хлопці з мого класу спілкуються , використовуючи нецензурну лексику між собою . Це не одне слово і не два , мабуть це вже якесь "мистецтво" спілкування - сказати речення , щоб із українських слів там були тільки два три слова і ті прийменник із займенником . Я ледве себе стримую аби не кинутись на них. Ось як ви підете проти такої течії - ти йому слово , а він тобі десять ?!:ak: bd bd bd


"Человека сотворила любознательность."
 
ПровідникДата: Понеділок, 14.04.2008, 23:17 | Повідомлення # 54
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (uliana)
Я ледве себе стримую аби не кинутись на них. Ось як ви підете проти такої течії - ти йому слово , а він тобі десять

Тримати себе в руках потрібно завжди, не показувати свою злість нікому. Інколи не відповідаючи і роблячи всерівно своє можна багато добитися. ca


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
VladykaДата: Вівторок, 15.04.2008, 00:21 | Повідомлення # 55
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Язичництво, християнство... Який з них толк?! Все одно всiх чекае один кiнець. Якби ваш бог дав менi вiчне життя - я б у нього повiрив. По-вашому, християнство - це найправильнiша релiгiя. Згадайте iнквiзицiю. На те була воля божа? А чому б i нi... Якби я був богом, то теж був би не проти, щоб менi в жертву принесли кiлька "невiрних"... Поважаю людей, якi мають власну НЕЗАЛЕЖНУ точку зору, а не користуються нав'язаними iм догматами. Те, що для одних погано, для iнших - навпаки.

Життя прекрасне!
 
ulianaДата: Вівторок, 15.04.2008, 18:26 | Повідомлення # 56
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Vladyka, християнство не потребує жертвоприношень. А толк із релігій, принаймні із християнства, великий . Згадай, яка роль закону у суспільстві . Адже саме закон встановлює межі дозволеної поведінки для людини. yes

"Человека сотворила любознательность."
 
PiligrimДата: Вівторок, 15.04.2008, 21:27 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Якби я був богом, то теж був би не проти, щоб менi в жертву принесли кiлька "невiрних"

Як добре, що Ви не бог...
До речі, християнський Бог якраз і пропонує вічне життя, а найкраща жертва для Нього - смиренне та любляче людське серце.
 
VladykaДата: Середа, 16.04.2008, 01:12 | Повідомлення # 58
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Те вiчне життя, яке пропонуе ваш бог, мене не влаштовуе. Я не хочу вiчного життя в раю, я хочу жити тут. Тим паче, що нема нi раю, нi пекла. А якщо i е, то краще вже з Люцифером пиво пити, нiж цiлу вiчнiсть помирати з нудьги в компанii ваших святих. Ваше християнство збудоване на вбивствах, хоча заповiдь i гласить: "Не убий!" (згадайте ту ж iнквiзицiю). Парадокс, чи не так? Чому ваш бог такий жорстокий? Чому вiн не грае за ним же створеними правилами?

Життя прекрасне!
 
hedДата: Середа, 16.04.2008, 09:40 | Повідомлення # 59
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вірю в Бога, але не так що він є десь на небесах, а вірю в те ,що в кожному з нас є Бог

B
 
PiligrimДата: Середа, 16.04.2008, 20:38 | Повідомлення # 60
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Я не хочу вiчного життя в раю, я хочу жити тут

На жаль, це неможливо через наявність однієї об`єктивної закономірності: все, що має початок у нашому матеріальному світі, обов`язково рано чи пізно закінчується... ac


Повідомлення відредагував Piligrim - Середа, 16.04.2008, 20:45
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz