Вівторок, 23.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
Вiра
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 21:00 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Мене давно хвилюе питання iснування бога. Я спiлкувався з рiзними людьми, якi так чи iнакше причетнi до церкви, проте нiхто з них не змiг менi довести його iснування. Я читав рiзну лiтературу: i християнську, i атеiстичну, навiть сатанинську бiблiю читав. Нiщо мене не переконало нi в iснуваннi тих чи iнших богiв, нi в iснуванi "того" свiту...Чи варто вiрити в те, в iснуваннi чого сумнiваешся? Мабуть, варто вiрити лише в своi сили. До речi, я зустрiв таке поняття як "християнський атеiст" (це людина, яка не вiрить нi в яких богiв, але живе за моральними принципами християнства). Мабуть, я належу саме до них. До кого належите ви? У що ви вiрите?

Життя прекрасне!
 
galanetДата: Середа, 19.03.2008, 14:08 | Повідомлення # 31
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Бог - це уособлення справедливостi, чи не так? То де справедливiсть? Чому я повинен бути "рабом божим", а вiн царем? Нехай злазить з своеi хмари i живе серед нас! Всi мають бути рiвними! Чому вiн стоiть вище, нiж ми?

Ну хто Вам сказав, що він живе на хмарах? Бог - це не цар! Бога не потрібно сприймати як людину чи якусь істоту. Бог - це те, що нас оточує. Бог живе серед нас і він живе в серцях людей. Доброта, справедливість, щедрість, любов, надія - це все бог. А щодо "раба божого" - не варто сприймати цей вислів занадто буквально.
 
lenaДата: Четвер, 20.03.2008, 13:26 | Повідомлення # 32
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
В минулому семестрі ми вивчали дисципліну релігієзнавство ;і вона трошки мене збила, так як я дізналася, щоБога придумали девні римляни для того,щоб тримати людей у страху щоб вони були в покорі і не чинили злочинів так звані (10 заповідей Божих)!
Я тепер на роздоріжжі ВІРИТИ чи не ВІРИТИ ???????? ec yes ec yes ec yes


Повідомлення відредагував lena - Четвер, 20.03.2008, 13:30
 
ОйраДата: Четвер, 20.03.2008, 13:44 | Повідомлення # 33
Група: Видалені





Quote (Vladyka)
Можете мене сприймати як еретика, iнквiзицii все одно нема, але вiру в бога я вважаю просто звичаем, традицiею.

Як би там не було, але коли я вірю в Бога, то ця віра мені щось дає. Я, наприклад, не можу звертатися до когось конкретно по допомогу, тому я прошу Бога, щоб він мені допоміг. Інколи я так щиро про це прошу Його, що це допомагає і мої бажання здійснюються. Я також розумію, що не треба дуже нагліти і просити треба те, що є благородним і не шкодить іншим, бо Бог - це те краще, на що повинні бути спрямовані людські думки і Бог - це не людина. Може це все те краще, що є в нас самих і молячись, ми активізуємо кращі сили в собі, які закладені природою, а отже Богом. Трохи заплутано вийшло, але це те, що я відчуваю, вірячи у Бога, як вищу силу.
 
Mary-Kate4Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 14:32 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато з вас пише, що Бога не існує. Але як ви поясните своє існування, те куди йде душа після смерті, невже з вами ніколи не траплялися надприродні речі, невже вам ніколи не снилися ваші предки з порадами?Я не стверджую, що Бог існує, але погодьтеся цього не можна заперечувати! Потрібно просто вірити...
 
AnanasikДата: П'ятниця, 28.03.2008, 18:43 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Особисто я вірю в Бога,але в церкву не вірю зовсім. yes

 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 04:30 | Повідомлення # 36
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Владика, ти не один... Я також наукою все перевiряю, а нехай йому! I теж атеïст. Хоча по тво€му останньому повiдомленню ти швидше егоïст, анiж атеïст...))) Але це не так важливо! Цiкаво що викладена в цiй темi арабська мудрiсть спонука€ спробувати знайти бога в собi... Можна висунути гiпотезу, що вiдомий з психологiï термiн НАД-Я i можна позицiонувати як такого собi бога, що живе в кожному iз нас... Можливо я багато накрутив i перекрутив, але факт залиша€ться фактом, що така гiпотеза ма€ право на iснування.
 
VladykaДата: Понеділок, 31.03.2008, 23:56 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
"Если тебе плохо, тебе Бог нужен. Так?
...
А если у тебя все хорошо. Если у тебя все, что тебе надо. Тебе нужен Бог. Нет, не нужен. Так?"
(Анхель де Куатье "Исповедь Люцифера")


Життя прекрасне!
 
PiligrimДата: Вівторок, 01.04.2008, 21:13 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (lena)
В минулому семестрі ми вивчали дисципліну релігієзнавство ;і вона трошки мене збила, так як я дізналася, щоБога придумали девні римляни для того,щоб тримати людей у страху щоб вони були в покорі і не чинили злочинів так звані (10 заповідей Божих)!

Lena! на жаль, сучасний курс релігієзнавства розроблявся людьми, що виховувалися на засадах наукового атеїзму, тому міфів про релігію, подібних до наведеного Вами, у цьому курсі чимало. Якщо хочете дізнатися про світ релігій більш-менш об`єктивну інформацію - слід піти одним із двох шляхів: 1. особисто вивчати автентичні джерела релігії, що зацікавила. 2. Користуватися працями західних учених.

Щодо дискусії з приводу "Довести буття (небуття) Бога". Цього зробити неможливо в принципі! Переконатися в бутті Бога можна лише на власному досвіді. Інші можуть допомогти, підвести до цього, але переконатися напевне можна лише особисто. Тому, якщо хтось не впевнений в існуванні Бога, то це може говорити або про те, що людина поки що не "дозріла" до зустрічі із Ним, або що у людини просто-напросто атрофований орган, яким вірять (дух). Особисто я вірю, що Бог є. І що Він любить нас. Усіх.
ca

 
DakotaДата: Середа, 02.04.2008, 09:17 | Повідомлення # 39
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Ananasik)
Особисто я вірю в Бога,але в церкву не вірю зовсім.

А що ти розумієш під церквою?Скажи но мені, як можна вірити в Бога і не вірити в церкву? Де ще ти найбільше почуєш про Бога? На самозібраних зібраннях, які називаються сектами чи на розданих на вулицях "брошурах"?

Додано (02.04.2008, 09:11)
---------------------------------------------

Quote (lena)
В минулому семестрі ми вивчали дисципліну релігієзнавство ;і вона трошки мене збила, так як я дізналася, щоБога придумали девні римляни для того,щоб тримати людей у страху щоб вони були в покорі і не чинили злочинів так звані (10 заповідей Божих)!Я тепер на роздоріжжі ВІРИТИ чи не ВІРИТИ ????????

Лєна, таке враження, що від усьго почутого і сказаного в тебе змінюється і своя власна думка. Дивись на світ власними очима, думай сама і виражай СВОЮ думку в суспільстві! Ти людина така, як і всі! Чому ти прислухаєшся до них. Дивися, варто було сказати, що Бога придумали древні римляни і ти вже повелась. Які римляни? Мені здається ти знаєш відповідь на поставлене собю запитання. Хіба не так?

Додано (02.04.2008, 09:17)
---------------------------------------------

Quote (Mary-Kate4)
Багато з вас пише, що Бога не існує. Але як ви поясните своє існування, те куди йде душа після смерті, невже з вами ніколи не траплялися надприродні речі, невже вам ніколи не снилися ваші предки з порадами?Я не стверджую, що Бог існує, але погодьтеся цього не можна заперечувати! Потрібно просто вірити...

Знаєш, я цілком згідна з твоєю думкою. От не розумію тих, хто це заперечує. Враження таке, що вони вирішують просто привернути до себе увагу. Коли мені людина каже, що вона не вірить в Бога, я навіть людину і слухати не хочу. Вона ж сама обманює себе


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ОйраДата: Середа, 02.04.2008, 21:58 | Повідомлення # 40
Група: Видалені





У перукарні (християнська притча)

Один чоловік прийшов у перукарню. Під час стрижки і гоління заговорили з перукарем про Бога.
Перукар сказав:
- Що б ви мені не говорили, а я не вірю, що Бог є.
- Чому? - запитав клієнт.
- Достатньо вийти на вулицю, щоб переконатися, що Бога немає. Ось скажіть, якщо Бог існує, звідки стільки хворих людей? Звідки безпритульні діти? Якби він дійсно існував, не було б ні страждань, ні болю. Важко уявити собі люблячого Бога, який допускає все це.
Клієнт задумався. Коли перукар закінчив роботу, клієнт щедро розплатився. Вийшовши з перукарні, він побачив на вулиці зарослого і неголеного чоловіка. Тоді клієнт повернувся в перукарню, запросив перукаря до вікна і, показуючи пальцем на бродягу, сказав:
- Перукарів не існує! - ввічливо підвів капелюх і вийшов.


Повідомлення відредагував Ойра - Середа, 02.04.2008, 22:00
 
ПровідникДата: Середа, 02.04.2008, 23:34 | Повідомлення # 41
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Чому віра у вас всіх має значення лише про Бога?
Вірити можна не лише в нього, існує багато різних аспектів у вашому житті про що чи в що можна вірити, не зациклюйтесь на одному лише Всевишньому. Розширюйте свою віру.


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
lenaДата: Четвер, 03.04.2008, 08:40 | Повідомлення # 42
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Віра — у широкому сенсі це або визнання істинності чогось на підставі свідчення іншого, або мислення чогось як можливо істинного. У вужчому сенсі, однак, віра — це сильна інтелектуальна згода, позбавлена страху помилки, із чимось на підставі свідчення іншої особи, чий авторитет людина визнає, оскільки вона бачить, що ця особа варта довіри. Оскільки така згода інтелекту позбавлена підґрунтя власних доказів істинності, тому вимагається втручання волі, щоб присилувати розум до згоди. Таке втручання волі не є, однак, довільним, але опирається на знання про компетентність свідка чи того, що свідок є вартим довіри.

Релігійна віра — це впевненість в реальному існуванні надприродних істот, особливих якостей у окремих предметів. На практиці це віра в святих, пророків, вчителів, священнослужителів, в можливість спілкування з духами, істинність догматів і релігійних текстів. В богословському розумінні релігійна віра виступає як вище виявлення людської свідомості, найвища цінність. Вірити можна в багатьох богів – політеїзм (давньогрецька релігія), або в одного - монотеїзм (Християнство).

 
FantomДата: Субота, 05.04.2008, 00:59 | Повідомлення # 43
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Ви всі твердите, що будь-яка віра в тому чи іншому смислі цього слова має вихід із інтелекту та логічного висновку. Віра дуже близько іде з надією. Тому можна стверджувати, що це більш ніж інтелект, а якесь внутрішне ставлення і передбачення. Коли ми віримо то дуже важко визначити чим: головою (інтелектом), серцем(душевно), чи відчуття (інстинкт). Комбінуючи ми знаходим істину тільки вона лише наша, яка відрізняється від будь-якої іншої.
 
BloodandHonourДата: П'ятниця, 11.04.2008, 11:10 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
вірити потрібно у язичеських богів,а не в релігії,які нам нав'язали !користі від них все одно нема!
 
Sokol85Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 11:17 | Повідомлення # 45
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
BloodandHonour, перконай нас у цьому!...

Пока живу - надеюсь
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz