П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як позбавитися страху?
Як позбавитися страху?
adminДата: П'ятниця, 21.03.2008, 18:52 | Повідомлення # 16
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (salikovaalona)
найстрашніше, що нас чекає в цьому житті - це смерть.

Мушу заперечити. Найстрашніше - це агонія смерті, біль, нестерпні муки - от чого найбільше боїться людина...
Краще жахливий кінець, ніж нескінченний жах (І.В.Бестужев-Лада)


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
hedДата: Неділя, 23.03.2008, 10:02 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден з вами admin
Як на мене швидка і безболісна смерть не так страшно, як мучитсь


B
 
ОйраДата: Вівторок, 25.03.2008, 20:35 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





А я боюся ходити ввечері по нашому місту сама. Думаю, що ніяке тренування не допоможе, коли така криміногенна обстановка і завжди можна нарватися на бандитів! aq aq aq
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 05:19 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Страх - нiщо, порiвняно з людською слабкiстю!!! Для себе вважаю, що будь-який страх можна перебороти, iнодi для цього просто потрiбно добре налаштуватись...
 
морриДата: Четвер, 03.04.2008, 13:45 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
страх - це ворог тверезого розуму, він одурманює, наливає свинцем м'язи і робить недієздатним... інколи він є відгуком інстинкту самозбереження, але частіше це віддзеркалення нашого власного внутрішнього темного світу, де живе маленька розгублена істота, дитина,якою і ми колись були, але вже забули це відчуття.. Зі страхом слід боротися! Боїтесь чогось - зробіть це!!!!! ви можете читати літературу, намагатися настроїти себе на позитив, але поки ви не перешагнете свій страх - він не зникне!.. тож візьміть себе в руки і зробіть крок назустріч тому найжахливішому, що викликає мороз по шкірі... Зробіть це - і страх зникне!.. а потім ви лише згадуватимете його з легкою посмішкою чи, можливо, краплею смутку і розчарування. Проте це буда ваша перемога! А перемога над собою, над власними демонами - це визначна подія у вашому крихітному житті, котре може стати більш яскравішим!..))) ab
 
liydaДата: Четвер, 03.04.2008, 14:31 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Страх, біль, кохання- це почуття і відчуття,вони виникають і зникають.Від них несховатись. ec

я Людмилка!
 
empyrean-martyrДата: П'ятниця, 04.04.2008, 01:15 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (liyda)
Страх, біль, кохання- це почуття і відчуття,вони виникають і зникають.Від них несховатись.
Вiд цього всього не потрiбно ховатись, навпаки, ïх потрiбно зустрiти з усiма почестями, подивитись в очi й кожному дати сво€!!! Стаху - вiдвагу, болi - витримку, а коханню вiдповiсти ним же...
 
ІнусікДата: П'ятниця, 04.04.2008, 09:19 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно усвідомити, що ти більший ніж твій страх. biggrin

мяу
 
ОлежкаДата: П'ятниця, 04.04.2008, 09:20 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Страх - це те, чого ти найбільше уникаєш у житті.
наприклад я боюся влюблятись
 
FantomДата: Субота, 05.04.2008, 01:27 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Чому так погано говорити про свої страхи??? Я цього не розумію. Як можна жити не боячись. Небоячись -- не жити!! Скажу одне зі страхами потрібно товаришувати, їм неможна тільки піддаватися. Відкривши свої страхи іншим ти показуєш дорогу ворогам.

Quote (Інусік)
Потрібно усвідомити, що ти більший ніж твій страх.

Ніколи не став себе чи свій стах вище або нижче себе. Бо ти і твої страхи завжди будете сорівнуватися хто кращий і хто вище. Товарришуй з ним і тримай його поруч нарівні з собою.

Їх неможна позбутися ми ними живемо.

 
ОйраДата: Субота, 12.04.2008, 21:25 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





Quote (empyrean-martyr)
Для себе вважаю, що будь-який страх можна перебороти, iнодi для цього просто потрiбно добре налаштуватись...

Це легко казати, коли надворі сонце світить і видно, а коли ніч і темно, то кожна людина боїться, хто б там чого не казав! eh
 
ulianaДата: П'ятниця, 18.04.2008, 21:22 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Я втрачаю свої страхи , коли поряд знаходиться людина , яка боїться того ж самого. Ніби дивлюсь на свій страх збоку і в мене одразу ж виникає відчуття перебороти його , я почуваю себе сильнішою . Наприклад, я не боюсь темноти ; машин, які зупиняються біля мене вночі , коли я йду додому ; я сама ходю на дискотеку і з дискотеки (хоча йти майже 2 км) ; не боюсь хлопців , які пристають на вулиці ; вже два роки не боюсь води , хоча плаваю так собі; сама ходю на кладовище , бо недавно втратила бабусю , яку дуже люблю (не подумайте дурного ходю вдень). Але при цьому боюсь корів , коней , іноді індиків і гусей , все ще боюсь висоти .
Але страх це добре - це захисна реакція організму . Допустим моя подружка боїться води , ходити по лісі
(конкретно гадюк), машин . Вона не полізе у ставок купатись , навіть , якщо там ввесь наш клас купається . З одної сторони вона втратила можливість класно розважитись , а з іншої - Віка може бути впевненою , що вона не втопиться . Це вже зменшує ризик життям . bc bc bc


"Человека сотворила любознательность."
 
DakotaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 07:11 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Пройти через нього. Потрібно просто пройти через нього... Людина набагато сильніша за страх, але вона цьго не усвідомлює, а він цим заряджається

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
kuchmaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 22:15 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (khrushova)
Не кожен може бути сильним, впевненим, розумним. Свої недоліки людина відчуває, тому їй важко перебороти страх перед іншими людьми. Хотілося б дізнатися думку про те, як подолати цей страх, адже він заважає людині почуватися вільною і виявити інші здібності, якими вона, можливо, володіє....Вважаю, що це актуальна і важлива тема і що осторонь цієї теми стояти не можна!!!!

Страх непотрібно долати,він частина людини. Його можна придушити,але....
Страх потрібно зрозуміти,і тоді страх перестає бути страшним

 
DakotaДата: Субота, 03.05.2008, 02:36 | Повідомлення # 30
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Первая обязанность человека - преодолеть страх. Пока у человека трясутся поджилки, его действия останутся рабскими

Додано (03.05.2008, 02:36)
---------------------------------------------

Quote (Vladyka)
Я теж завжди кажу, що нiчого не боюся, але... У кожноi людини е своi фобii. Абсолютно безстрашних людей не iснуе! У всiх е ахiллесова п'ята, а отже i страх (хоча б того, що хтось дiзнаеться про слабке мiсце).

на сколько человек побеждает страх-настолько он человек


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як позбавитися страху?
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz