П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Яким повинен бути "ідеальний" хлопець?
Яким повинен бути "ідеальний" хлопець?
Albina0430Дата: Понеділок, 28.11.2011, 13:30 | Повідомлення # 76
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
зовнішність має велике значення, адже не може бути кохання, якщо людина не приваблива ззовні! Звичайно, людина також повинна мати гарні якості характеру, тобто людина повинна мати привабливу і зовнішню красу і внутрішню!!!
 
IRENДата: Субота, 17.11.2012, 16:34 | Повідомлення # 77
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене ідеалу хлопця не існує. за своє життя я відчувала закоханість кілька раз і це були абсолютно різні люди. та для мене головне - щоб хлопець був чесним. Щоб поводився природно, говорив правду, поважав мене і захищав.
 
TaniaKuklinaДата: Понеділок, 19.11.2012, 11:00 | Повідомлення # 78
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальних людей нет існує,але всі мають іскринку. Людину не сприймають по зовнішності,вона насамперед має бути чиста у душі,у погляді,у вчинках.
 
Anna95Дата: Понеділок, 19.11.2012, 11:11 | Повідомлення # 79
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальних людей не існує. Навіть якщо б і були люди ідеальні , то на мою думки здається , що з ними було б не цікаво.
 
nellisirchenkoДата: Четвер, 13.04.2017, 10:02 | Повідомлення # 80
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
идеальный парень должен быть умным, всё..
 
Mark_TrebukowДата: П'ятниця, 14.04.2017, 08:02 | Повідомлення # 81
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я , Требуков Марк Сепеевич ,  в здравом уме и трезвой памяти . НатуралПриглашаю всех в мою хату.
 
Maks_ShumeikoДата: П'ятниця, 14.04.2017, 08:07 | Повідомлення # 82
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
I sexually Identify as a MiG-17. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the Vietnam plains dropping hot sticky loads on disgusting vietnamese. People say to me that a person being a fighter aircraft is Impossible and I’m fucking retarded but I don’t care, I’m beautiful. I’m having a plastic surgeon install reactive engine, 37 mm Nudelman N-37 cannon and K-17 missiles on my body. From now on I want you guys to call me “Fresco” and respect my right to kill from above and kill needlessly. If you can’t accept me you’re a aircraftophobe and need to check your privilege. Thank you for being so understanding. А ідеальний хлоп повинен бути МіГом 17
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Яким повинен бути "ідеальний" хлопець?
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz