П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Яким повинен бути "ідеальний" хлопець?
Яким повинен бути "ідеальний" хлопець?
studentka_yaraДата: П'ятниця, 29.10.2010, 14:09 | Повідомлення # 61
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
У кожного із нас свої уявлення та вимого до хлопця, я не можу сказати, що якщо він стрибає з парашута чи не курить т.д. - то це "ідеальний" . "ідеальних" немає! Хоча нам постійно нав`язують цю думку...Хіба Ви не помічали, що ми самі не "ідеальні" (я не хочу нікого образити)!....Ми повинні сприймати нашого хлопця реально - такого, як він є! Не намагатись його "переробити" та підлаштувати на наш мотив (так адаптація і компромісси повинні бути, але це вже інше)!
Цінити і поважати усе, що він для нас робить. Лише тоді ми будемо щасливі разом із з ним!!! cy dy dy aw
 
КорабликДата: Понеділок, 01.11.2010, 09:18 | Повідомлення # 62
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (studentka_yara)
Цінити і поважати усе, що він для нас робить

Ну не знаю, а коли він мені капості всякі чинить, то теж цінити?
Я не погоджуюсь. el
 
y@n@Дата: Понеділок, 01.11.2010, 17:36 | Повідомлення # 63
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
ЗГОДНА з вище написаним...
але чому усі дівчата шукають ідеальних хлопців, і навпаки????
це питання давно цікавить усіх, та жодна людина не може дати на нього відповідь...
Кожна людина ідеал уявляє по-різному. у когось ідеал характеризується зоанішністю, у когось характером, звичками, моральними цінностями і т.д. та мало хто звертає увагу на моральні якості... це пригнічує... адже на даний час усі шукають красиву другу половинку, а не добру, чуйну, вірну, ніжну і т.д.
тому, сама теж не можу сказати яким повинен бути ідеальний хлопець... хоча мене це дуже цікавить... але, у будь - якому разі, усі хлопці (ну і дівчата) НЕ прагнуть бути ідеалами!!! це страшно, але що маємо, то маємо...
 
Оце_такДата: Понеділок, 01.11.2010, 21:28 | Повідомлення # 64
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (y@n@)
усі хлопці (ну і дівчата) НЕ прагнуть бути ідеалами!!!

як то не прагнуть???? ef
А я??? fy
Щодня читаю підручники з педагогіки, психології, займаюся йогою, стою на бровах, та мало що ще таке роблю, щоб стати ідеальним cw
А ти кажеш... ех! sad
 
studentka_yaraДата: Вівторок, 02.11.2010, 14:15 | Повідомлення # 65
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
[color=red]Кораблик
(Ну не знаю, а коли він мені капості всякі чинить, то теж цінити? ) - тоді для чого бути з такою людиною? av
 
inna-95Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:00 | Повідомлення # 66
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
не знаю чому більшість форумчан не вірять у ідеальних хлопців...мені здається, що коли ти любиш і коли ти щасливий з людиною-то це і є твій ідеал
 
modestДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:19 | Повідомлення # 67
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
ідеальної людини не існує, є наближений до ідеалу.
насамперед хлопець повинен бути щирим, вірним, добрим, і головне любити свою дівчину посправжньому.
 
inna-95Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:23 | Повідомлення # 68
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
і все таки ідеальний той хлопець, якого ти по справжньому любиш і який може і робить тебе щасливою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
superklumenkoДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:41 | Повідомлення # 69
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
сильним вірним,сміливим.
 
TltkmdtqcДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:46 | Повідомлення # 70
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальний хлопець - це хлопець котрий задовольняє духовні, сексуальні і матеріальні потреби дівчини. У кожної дівчини дуже різні "за розміром" зазначені потреби і ці потреби ділять сектори в одному колі, тобто може бути духовна потреба вище за сексуальну або матеріальна вище за духовну залежно від внутрішнього світу дівчини. І той хлопець котрий зможе більш менш оптимально підібрати "ключ" до задоволення цих потреб, той і є ідеальним.
Варто ще зазначити, що вживання слова "ідеальний" є проявом егоцентризму, тобто " ідеальний-це той, хто максимально задовольняє моє "Я"". І тут настає проблема: "Чи готовий я поступитись своїм "Я", щоб стати ідеальним для ідеального?"
 
dankerkДата: Субота, 18.12.2010, 20:58 | Повідомлення # 71
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальних людей не існує. Головне зустрівши свою половину навчитися вживатися з його недоліками!!!)))
 
ОболванчикДата: Понеділок, 20.12.2010, 21:34 | Повідомлення # 72
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tltkmdtqc)
Ідеальний хлопець - це хлопець котрий задовольняє духовні, сексуальні і матеріальні потреби дівчини.

Думаю, що сексуальних вистачить. Більше сучасним дівчатам нічого не треба!
 
galitskaallaДата: Вівторок, 27.09.2011, 11:57 | Повідомлення # 73
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальних не існує, все нездійненні мрії... sad sad sad sad
 
ТигрДата: П'ятниця, 21.10.2011, 10:59 | Повідомлення # 74
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що ідеали існують. Кожна людина має своє поняття ідеалу. Якщо людина вірить, то це обов"язково здійсниться. Для мене головним є людяність.
 
lilia@17Дата: Понеділок, 28.11.2011, 13:23 | Повідомлення # 75
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як кожній дівчині хлопці подобаються які не вживають алкоголь,не курять .Вміють залицятись до дівчат dy ca
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Яким повинен бути "ідеальний" хлопець?
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz