Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи є кохання на все життя???
Чи є кохання на все життя???
NatacoldДата: Четвер, 19.03.2009, 01:26 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Як виросту збудую хату на хаті колесо приб"ю,
а там я поселю крилату лелечу клекітну сім"ю
нехай розводяться гніздяться
по всіх деревах і хатах
нехай мені щоночі сниться що я літаю наче птах. cy
Потрібно вміти мріяти, сподіватись, а я знаю, що любов була є і буде.
Головне правило у відносинах - це довіра, розуміння та взаємо повага.
Любіть один одного і життя стане легшим і приємнішим.javascript://
 
picemanДата: Четвер, 19.03.2009, 09:05 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
те, що кохання існує на все життя - є стереотипом. мені наприклад важко сказати, що воно інснує, так як це можуть сказати лише люди, які прожили це життя разом!!!!!!!!!!!!!

Где мало слов - там вес они имеют. (Уильям Шекспир)
 
NatacoldДата: Четвер, 19.03.2009, 16:23 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Як виросту збудую хату на хаті колесо приб"ю,
а там я поселю крилату лелечу клекітну сім"ю
нехай розводяться гніздяться
по всіх деревах і хатах
нехай мені щоночі сниться що я літаю наче птах.
Потрібно вміти мріяти, сподіватись, а я знаю, що любов була є і буде.
Головне правило у відносинах - це довіра, розуміння та взаємо повага.
Любіть один одного і життя стане легшим і приємнішим.
 
IRTANAДата: Понеділок, 13.04.2009, 12:21 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Його немає!!!!!!!!!!!Бо коли глибоко падаєш, то навіть не хочеться вибиратися.
Риторичне запитання, а навіщо тоді злітати в кохані високо????????..........
 
bobrovicaДата: Субота, 30.05.2009, 10:16 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Вічного кохання немає і бути не може! Психологи мене підтримають. Поясню, чому.
Кохання є емоція. Емоція як і інші психічні процеси і явища перебігають у мозку. Уявіть собі, що у вас виникла емоція страху і тривала все життя. Як думаєте, ви залишитесь в живих? Ні! Ні жодна емоція не може тривати вічно. Більше того, доведено, що в середньому кохання (якщо це взагалі кохання) може тривати максимум 9 місяців (символічний період ap ). Далі емоція згасає. Якщо двоє посійно спілкуються і приязно ставляться одне до одного - емоція преходить в прив'язаність та взаємоповагу. Протягом якогось часу пара існує в такому стані. Якщо все гаразд - може знову спалахнути кохання. Почуття в такому разі "рухаються" по синусоїді. Ось чому психологи радять зустрічатися не менше року перш ніж одружуватися - через рік мана спаде і ви побачите свою пассію без рожевих окулярів.
Таким чином, ви можете переконатись, що всі процеси, що відбуваються в нас і асоціюються нами з коханням є пасткою, створеною природою, щоб нам було приємніше продовжувати рід, щоб ми були постійно в цьому зацікавлені. Не хочу, щоб це звучало якось цинічно. Я кохала в своєму житті. І дуже сильно. Той, хто таке відчував, ні з чим ці почуття не сплутає. Проте пронести почуття на одному й тому ж рівні через усе життя неможливо. Так чи інакше вони змінюються, бо ми змінюємось. А "вічне кохання" - це лише метафора.
 
RodionShestopalkoДата: Субота, 25.07.2009, 10:06 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
Хоч кохання на все життя виховай його сам

Стабільність - запорука успіху!
 
ЖуравкаДата: П'ятниця, 09.10.2009, 12:12 | Повідомлення # 37
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (bobrovica)
А "вічне кохання" - це лише метафора.

Не думаю...
Вічне кохання існує і підтверження тому є історичні факти, взяти хоча б кохання Сулеймана і Роксолани.
Інша річ, що воно проходить різні стадії: від палкої пристрасті - до поваги, взаєморозуміння і "тихої" любові.


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
sandreasivДата: П'ятниця, 09.10.2009, 14:07 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
читаючи відповіді розумієш, що в нашій країні ще не все втрачено, і люди ще замислюються про щось вічне.
щодо вічного кохання , так воно існує, інша річ що у теперішньому світі важко його знайти - вічне кохання.
і той хто каже що кохання немає, мабуть ще і нікого не кохав..... de


Сайт софту та іншого м.Умань (рос.мов.)
sandreasiv.at.ua або додаткова адреса populariv.org.ua
 
savradimДата: П'ятниця, 09.10.2009, 14:13 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (bobrovica)
Ось чому психологи радять зустрічатися не менше року перш ніж одружуватися - через рік мана спаде і ви побачите свою пассію без рожевих окулярів.

Цілком підтримую вашу думку. Життя змінюється, змінюються люди, їх характери. З часм коли люди дорослішають, то починають на такі речі дивитися по іншому, але кожний по різному.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
kergydyДата: Четвер, 15.10.2009, 13:12 | Повідомлення # 40
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (bobrovica)
Вічного кохання немає і бути не може! Психологи мене підтримають. Поясню, чому.

вічного кохвання немає, коли не притримуватися почерговості подій і не прагнути зберегти кохання на все життя.
"Любовь - это единство души, ума и тела... Проследите за очередностью". якщо на кохання дивитися, як на фізіологічну потребу, то це не те, проо що ми зараз говоримо
Quote (bobrovica)
Проте пронести почуття на одному й тому ж рівні через усе життя неможливо.

ніхто не каже про один і той же рівень, бо ноги витягнеш, а розтягнути задоволення можна на все життя, але це вдається небагатьом. Особливо, коли людина не вірить у вічне кохання.


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
PrueДата: П'ятниця, 16.10.2009, 00:33 | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (bobrovica)
в середньому кохання (якщо це взагалі кохання) може тривати максимум 9 місяців (символічний період ). Далі емоція згасає. Якщо двоє посійно спілкуються і приязно ставляться одне до одного - емоція преходить в прив'язаність та взаємоповагу.

Я цілком згодна з таким тлумаченням. Як на мене, то краще мати постійного вірного друга, якому ти можеш довіряти і
який може довіряти тобі, ніж ганятися за "коханням на все життя"
Quote (Журавка)
Вічне кохання існує і підтверження тому є історичні факти, взяти хоча б кохання Сулеймана і Роксолани.

Це зараз ми говоримо про їхнє вічне кохання! А чи замислювалися вони над цим??? Можливо через 40-50 років я також говоритиму, що у мене було кохання на все життя! Я вважаю що жити потрібно сьогоднішнім днем: сьогодна кохати, радіти, переживати, плакати. Людина повинна жити тут і сьогодні, цінувати кожну хвилину, а не літати в хмарах з постійними думками та переживаннями про майбутнє!


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.


Повідомлення відредагував Prue - П'ятниця, 16.10.2009, 00:37
 
ЖуравкаДата: П'ятниця, 16.10.2009, 13:59 | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Prue)
Я вважаю що жити потрібно сьогоднішнім днем: сьогодна кохати, радіти, переживати, плакати.

Як це розуміти? Не думати про майбутнє?
Ніхто не каже про те, що потрібно літати в хмарах, але не можна і бездумно розтрачувати своє життя, піддіватися емоціям, наробити дурниць, а потім все життя розплачуватися.
Природа сказала женщине: будь прекрасной, если можешь, мудрой, если хочешь, но благоразумной ты должна быть непременно. (Пьер Опостен Бомарше).
Думаю, що кохання на все життя існує, але це залежить від того, наскільки двоє зуміють побудувати свої відносини...


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
PrueДата: Неділя, 18.10.2009, 02:11 | Повідомлення # 43
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Доведено науковцями, якщо людина постійно знаходиться в стані переживання, то в неї розвивається багато хвороб.
а тепер подумай чи варті постійні переживання і хвилювання твого здоров'я, і кому потрібне буде кохання на все життя з потенційним відвідувачем лікарень?


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
kergydyДата: Вівторок, 20.10.2009, 10:12 | Повідомлення # 44
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Prue)
Доведено науковцями, якщо людина постійно знаходиться в стані переживання, то в неї розвивається багато хвороб. а тепер подумай чи варті постійні переживання і хвилювання твого здоров'я, і кому потрібне буде кохання на все життя з потенційним відвідувачем лікарень?

Вірно сказано! Збережеш здоров"я, проживеш до ста років, як дерево, ні тобі переживань, ні тобі хвилювань, молодець!
У вічному коханні неминуче потрапиш до лікарні, принаймні для того, щоб народити дитину, але для чого вона тобі? Вона ж здоров"я забере, бо знову ж таки хвилювання, клопоти. Та і мама з тебе ніяка, бо коли ти не віриш у вічне кохання, то хіба зможеш вічно любити свою дитину? Постійна любов до дитини це теж переживання. Не треба вони тобі, а то ще захворієш.


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
GiVVeRДата: Четвер, 22.10.2009, 10:23 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
НЕ ІСНУЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! em
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи є кохання на все життя???
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz