П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи є кохання на все життя???
Чи є кохання на все життя???
lulu3Дата: Четвер, 09.10.2008, 15:04 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я считаю что любовь это всего лиш иллюзия которая целиком и полностью поглощает подсознание человека.любви как таковой не существует.может я так думаю потому что я никогда не испытывала этого чувства. я думаю что эсть влечение и влюбленность и эти 2 чуства выдают себя за любовь.
 
LilyДата: Четвер, 09.10.2008, 15:18 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я считаю,что любви не существует на всю жизнь,так как человеческому вкусу свойственно меняться во взглядах .
 
treba3Дата: Вівторок, 21.10.2008, 15:38 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що кохання живе завжди.Адже,воно відкладається у найпотаємніші глибинки душі, серця і думок. aw

Повідомлення відредагував treba3 - Вівторок, 21.10.2008, 15:39
 
VishenkalenaДата: П'ятниця, 24.10.2008, 12:05 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
НА МОЮ ДУМКУ,СПРАВЖНЄ КОХАННЯ ІСНУЄ,АЛЕ ЙОГО ПОТРІБНО ШУКАТИ НЕ ОДИН РІК,І ШУКАТИ НЕ ЛИШЕ В ОДНОМУ МІСТІ,А Й ВЗАГАЛІ НА ВСІЙ ПЛАНЕТІ))))))))))) dy
 
MarkevschДата: Понеділок, 27.10.2008, 13:35 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що є кохання на все життя. У мере є багато знайомих, які прожили разом великий період разом і досі кохають один одного.
 
VishenkalenaДата: Понеділок, 27.10.2008, 14:00 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання. Чи існуе воно взагалі.
Деякі вважають, що це просто звичка.
Кохання. Це просто слова.
 
TNTДата: Понеділок, 03.11.2008, 18:25 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, існує, якщо його берегти і цінувати, проте берегти його не легко тому що,воно потребує постіних змін у стосунках, відношенні один до одного, в буденності, яку теж потрібно змінювати один для одного...Словом це не так просто - Просто Кохати! А іще один нюанс- кохання розглядаєш в зовсім іншій площині після того як у тебе на руці обручка!!! Це зовсім інше бачення. Не вірите?! Спробуйте!!! ct

NK
 
ManynkaДата: Четвер, 06.11.2008, 13:35 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку,кохання на все життя може існувати, але в наш час це рідкість!!!!!!!!! db
 
milaschaДата: Четвер, 06.11.2008, 13:49 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що кохання на все життя існує.Тому,що це невідємна частина нашого життя...Це те відчуття яке існує у кожного,і ніхто неможе прожити без нйого.
 
yambayevaДата: Четвер, 06.11.2008, 14:04 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю що кохання є. Воно вічно живе та молоде навіть в 40-80 ax років. cy

Повідомлення відредагував yambayeva - Четвер, 06.11.2008, 14:09
 
KatrinAleksДата: Вівторок, 11.11.2008, 12:35 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Да,настоящая любовь существует и с некоторых пор я в этом убедилась!Никогда не любила,а здесь попала,причем достаточно круто.Честно,сама от себя не ожидала такого...Люди,которые еще никогда не любили не жили по настоящему,по крайней мере-не чувствовали вкуса жизни!Любовь это все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!P.S.Анэт. dy Если ты полюбишь человека по-настоящему искрене, тебе будет очень хорошо,в будущему конкретно к нему привяжешся и не сможешь без него!!!!!!!!!!!!!P.S.KATRIN
 
Rimma_NataДата: Вівторок, 11.11.2008, 12:40 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо кохання на все життя то воно витримає всі перешкоди. ax
 
meДата: Вівторок, 11.11.2008, 12:42 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що кохання на світі є.Якщо ви людину по-справжньому кохаєте,тоді це звісно ж на все життя.

привіт
 
picemanДата: Середа, 04.03.2009, 14:53 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку воно існує у 5% людей на планеті. Також я думаю, що кохання може бути років на 10, потім настає час, коли люди посто живуть разом, відчувають приязнь одне до одного.

Где мало слов - там вес они имеют. (Уильям Шекспир)
 
kotikДата: Середа, 18.03.2009, 14:54 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання на все життя існує. Якщо кохаєш то потрібно уміти пробачати, і тоді усе у вас буде добре. Також треба уміти миритись після сварки.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи є кохання на все життя???
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz