Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Довіряйте коханим
Довіряйте коханим
ОрхідеяДата: Вівторок, 20.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання таке красиве почуття!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Розповідь дуже трагічна і такаж красива.Але ми не в казці і на яву такого не буває.Зараз все менше і менше романтичних людей які дійсно можуть доказатисвоє кохання,звичайно неможна ніколи доказувати таким способом.:-(
 
ПровідникДата: Вівторок, 20.05.2008, 23:31 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Доказувати, доказувати, доказувати ви постійно твердите це знову і знову. Потрібно кохати, а не шукати на свою голову...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Середа, 21.05.2008, 20:56 | Повідомлення # 33
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Провідник, просто розумієш деякі не вміють виявляти свої почуття, тому і їм потрібно доводити те, що вона відчуває.

Йди вперед, і не оглядайся!

Повідомлення відредагував старостиха - Середа, 21.05.2008, 20:57
 
ПровідникДата: Середа, 21.05.2008, 22:54 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Доводити, вдовбувати це в голову. Скілики можна, якщо партнер(ка) це нерозуміє то це не твій вибір...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: Середа, 21.05.2008, 23:02 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Провідник)
це не твій вибір...

Ну якщо це так, то потрібно шукати дійсно кохану людину, якій будеш довіряти.


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Середа, 21.05.2008, 23:07 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Та ні Старостиха, довіра це одне а розуміння це зовсім інше. Незнаю я привик триматися завжди чогось одного і бути з кимось одним., навіть коли стає безумно важко, больно і ....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
DakotaДата: П'ятниця, 06.06.2008, 02:44 | Повідомлення # 37
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
а лучше быть одним одинёшеньким

Краще? Все одно тебе буде тянути до когось. Нажаль серцю не накажеш. Якби було б все так, як ми хочемо, якби було б все так, як ми кажемо: раз- і забув, раз і викреслив з життя, але ж яке прекрасне це почуття, почуття кохання...


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ПровідникДата: Субота, 07.06.2008, 23:37 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Слухаю тебе Dakota, і думаю. Ти так красиво говориш про це почуття, так глибоко замислюєшся дан йоо суттю. Невже в тебе щось трапилось??

А "тяне" , тягнути може тільки на солоне, а тут потрібно примножити в (самі поставте) разів....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ОйраДата: Четвер, 12.06.2008, 18:07 | Повідомлення # 39
Група: Видалені





Quote (Провідник)
Скілики можна, якщо партнер(ка) це нерозуміє то це не твій вибір...

Партнери бувають у танці, у ділових якихось стосунках, а партнери в коханні - це геть якось цинічно звучить.
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:42 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Партнери бувають у танці, у ділових якихось стосунках, а партнери в коханні - це геть якось цинічно звучить.

Ну тут я проти тебе непопру ( нея ж психолог), але скажу одне: "кожний називає речі своїми іменами"....................... ca


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.

Повідомлення відредагував Провідник - П'ятниця, 13.06.2008, 01:43
 
DakotaДата: Понеділок, 23.06.2008, 23:49 | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Слухаю тебе Dakota, і думаю. Ти так красиво говориш про це почуття, так глибоко замислюєшся дан йоо суттю. Невже в тебе щось трапилось

Ой Провідник, сталось. Нарешті я зрозуміла одне-як не корись, а від кохання не втечеш. Колись мене назвали черствою, а я від цього раділа. Як добре було коли голова не болить, думки не лізуть лишні, серце б"ється стабільно, гуляєш з ким хочеш і де хочеш, ні від кого не залежиш... Але, не тут то було! Всього потрошки! Мене заставили подивитись на світ іншими очима, але так, що я вже не захтіла повертатись в "свій"-колишній.Ось так.


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
EvILДата: П'ятниця, 10.10.2008, 10:39 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що довіряти коханним потрібно постійно! Якщо звісно це справжня любов!

Додано (10.10.2008, 10:33)
---------------------------------------------
Sorry: кохання!!!!!!

Додано (10.10.2008, 10:39)
---------------------------------------------
Коханним потрібно довіряти завжди! Від того як ви довіряєте, можна з’ясувати наскільки ви кохаєте ту людину!

 
ПровідникДата: Неділя, 12.10.2008, 10:03 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (EvIL)
Коханним потрібно довіряти завжди! Від того як ви довіряєте, можна з’ясувати наскільки ви кохаєте ту людину!

довівра .... а які інеали вона в тебе викликає??? Інколи з довірою стає жити скучно, азарт просто пропадає. Навіть інтригу можна парекрутити в свою сторону і кохання стане міцнішим. Крутіть рулетку долі....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ГОЛУБДата: Неділя, 12.10.2008, 18:31 | Повідомлення # 44
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Nautilus)
Это конечно не плохо: доверяй но проверяй!!!

підтримую цілком і повністю, а ща скажу "никому нельзя верить!" по тій простій причині що сказане кимось слово чи фраза це лише мільйонна чи мільярдна частина того що насправді твориться у людському процесорі під черепком ap тому повірити не перевіривши ec ec ec


IN GOD WE TRUST!
 
ПровідникДата: Неділя, 12.10.2008, 22:46 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ГОЛУБ)
підтримую цілком і повністю, а ща скажу "никому нельзя верить!" по тій простій причині що сказане кимось слово чи фраза це лише мільйонна чи мільярдна частина того що насправді твориться у людському процесорі під черепком тому повірити не перевіривши

тоді життя затягнеть в одних провірках... Це не вихід. Краще хай тебе провіряють чим їх ... Їхні проблеми немої..


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Довіряйте коханим
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz