П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви вступили до ПЕДАГОГIЧНОГО унiверситету? (Дуже цiкаво, чому наша молодь обрала саме педагогiчний вуз)
Чому Ви вступили до ПЕДАГОГIЧНОГО унiверситету?
Яка причина того, що Ви обрали педагогiчний унiверситет?
1.Щоб не йти в армiю[ 4 ][11.76%]
2.Друзi порадили[ 0 ][0.00%]
3.Рекомендацiя батькiв[ 4 ][11.76%]
4.Сiмейна династiя[ 8 ][23.53%]
5.Власний свiдомий вибiр[ 18 ][52.94%]
Усього відповідей: 34
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 00:59 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Особисто я, будучи ще в класi п'ятому, знав, що буду навчатися в уманському педагогiчному тодi ще iнститутi. Нi, менi нiхто цього не нав'язував, я, просто, не змiг побачити себе кимось iншим. Це тому, що моя мати, двое братiв та сестер також обрали у свiй час цей тернистий шлях. Отже, на мiй вибiр вплинула династiя. А чи буду я працювати за фахом? Це покаже час...

Життя прекрасне!
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 08:15 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Особисто я навчаюся тут, якщо чесно то тому, що не вступив до КПІ на "Радіофізику", проте зараз я пішов по династії! Думаю це також не поганий вибір!!! biggrin

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 15:41 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Зазвичай, молоді люди, як на мою думку, ще не зовсім чітко усвідомлюють, чого вони конкретно хочуть досягнути в житті. Поступивши до вищого навчального закладу, молода людина або переконується в тому, що нарешті знайшла своє призвання або розчаровується... Особисто я вступала до Уманського державного педагогічного інституту через те, що він був найближчим вузом до моєї рідної домівки, а на фізико-математичний факультет поступила через те, що добре знала фізику, яку викладав у мене чудовий учитель фізики - Буртний Олександр Іванович.

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 13:31 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я поступила в педагогічний університет по своєму власному бажанню (щоб в деякій мірі змінити ставлення учнів до навчання, щоб показати їм, що вчитель, в першу чергу, це друг і порадник). Поступила в Уманський ДПУ, оскільки в Києві навчання обходиться досить дорого (в розумінні побутових питань), а їхати до Києва мені 2 години, а до Умані 2,5. Тому різниця не така велика, хоча і дорога до Умані дорожча. А з іншої сторони, легше поступати в університет, про який уже знають і можуть розказати.

"Життя потрібно змінювати"
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 20:30 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Я ще, мабуть, тому обрав Умань, що моi брати та одна сестра закiнчували саме наш унiверситет. Та й додому недалеко - всього 79 км...

Життя прекрасне!
 
TV-SДата: Понеділок, 17.03.2008, 16:48 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Вступати до педагогічного університету мені порадили батьки. В свої 16-17 років я ще не була здатна зробити такий важливий для майбутнього вибір. Зараз я не шкодую, що навчаюся на вчителя, вихователя. Хоча інколи мене переслідують сумніви, чи я впораюся, чи залишатиметься час для родини, чи зможу морально вистояти перед труднощами, які чекають під час роботи з різними за характером дітьми, їхніми батьками. Багато існує "але".Тому кожен повинен зважити всі "за" і "проти" перед тим, як переступити поріг школи.

Всі перемоги починаються з перемоги над собою
 
Tiagai_IvanДата: Неділя, 23.03.2008, 19:37 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
А я обрав наш університет, бо мені просто навчатись, наприклад: мені сильно подобається математика і тут я вчусь прохожу відповідну практику, а взяти наш уманський Сіль-Хоз, то що за практика з косою в руках в саду яблунь обкошувать!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
hedДата: Неділя, 06.04.2008, 08:24 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Причина вступу - сімейна династія (мати,сестра) cw

B
 
ОйраДата: Субота, 12.04.2008, 19:26 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





А я поступила, бо мені сподобалося, як старші дівчата з мого мікрорайону розказували про навчання і ще подобається спеціальність, я люблю психологію.
 
AnanasikДата: Вівторок, 15.04.2008, 16:55 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я вступила по пораді батьків,але не жалкую,бо в нас на фіз.маті дуже гороші і розумні викладачі

 
svitlanaДата: Середа, 16.04.2008, 17:36 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Я вступила до педагогічного вузу, тому, що ще з дитинства мріяла бути вчителем. Я маю всі якості справжнього вчителя. Тому вважаю, що своїм прикладом зможу надихати інших.
 
шишкінДата: Четвер, 08.05.2008, 14:23 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Вступаючи до педагогічного університету кожний учитель повинен добре володіти знаннями зі своєї спеціальності. В образотворчому мистецтві особливо важливо самому малювати, і знати елементарні основи образотворчої грамоти.

ка
 
mayor_O_MДата: Понеділок, 12.05.2008, 01:41 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 2
Статус: Offline
А я поступаючи до педагогічного університету нікого не слухав. я знав, що хочу бути вчителем інформатики і я ним буду!!! bi bi bi em em em
 
PrueДата: Понеділок, 12.05.2008, 05:01 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (mayor_O_M)
А я поступаючи до педагогічного університету нікого не слухав. я знав, що хочу бути вчителем інформатики і я ним буду!!!

Я поступаючи в університет хотіла більше дізнатися про точні науки, зокрема про астрономію. dy dy
А крім Інформатики тебе ще щось цікавить? Наприклад астрономія, цікава наука. bi :bi: bi


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.


Повідомлення відредагував Prue - Понеділок, 12.05.2008, 05:04
 
LukashukДата: Понеділок, 26.05.2008, 15:50 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Бути вчителем - це моя давня мрія!!!!!!!А саме в Уманському педуніверситеті я маю змогу її реалізувати!Тут найкращі викладачі !!!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви вступили до ПЕДАГОГIЧНОГО унiверситету? (Дуже цiкаво, чому наша молодь обрала саме педагогiчний вуз)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz