П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Заочно-дистанційна освіта: основні принципи та переваги (Жмуд О.В.)
Заочно-дистанційна освіта: основні принципи та переваги
galanetДата: Середа, 21.11.2012, 12:13 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Жмуд О.В. – викладач кафедри інформатики та ІКТ
«Заочно-дистанційна освіта: основні принципи та переваги»
 
LyudaKatyaДата: Середа, 21.11.2012, 14:02 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
На моя думку заочно-дитанціїна освіта дуже корисна.Тому що,в кожної людини своя ситуація,не кожна може залишити роботу підчас сесії.[/size]

Повідомлення відредагував LyudaKatya - Середа, 21.11.2012, 14:03
 
vikasv2012Дата: Середа, 21.11.2012, 14:09 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю, що дистанційне навчання дуже корисне. Тому що як було сказано вище не кожний може залишити свої справи, роботу. завдяки такому навчанні студент може у будь-який час пройти навчання, може декілька разів передивитись матеріал...

Святецька Вікторія
 
sera1993Дата: Середа, 21.11.2012, 14:19 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку , заочно-дистанційна освіта просто необхідна для деяких студентів , але в наші дні все ж таки найкращим варіантом залишається денна форма навчання , тому що тільки так можна отримати якісну освіту .

Гурський Сергій

Повідомлення відредагував sera1993 - Середа, 21.11.2012, 15:04
 
natasha_lДата: Середа, 21.11.2012, 14:26 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку на заочно-дистанційному навчанні вільний графік навчання;самостійне визначення темпу навчання;незалежність від місця перебування; тощо.
 
vita34Дата: Середа, 21.11.2012, 14:41 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто для мене, перевагами заочно-дистанційної освіти є вільний графік навчання і незалежність від місця перебування.
 
kvitochkavuДата: Середа, 21.11.2012, 14:53 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Єдине, чого особисто мені не вистачало б у даній формі навчання - неможливість проведення лабораторних робіт і дослідів особисто (наприклад, з фізики). Одна справа, коли читаєш, бачиш, і зовсім інша, коли випробовуєш, відчуваєш, помиляєшся і працюєш над помилками. cc
 
InnagritsaukДата: Середа, 21.11.2012, 15:01 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Заочно-дистанційна освіта на мою думку має перевагу в тому що студент може самостійно визначати темп навчання. dy

Інна Грицаюк
 
ЧерешенькаДата: Середа, 21.11.2012, 15:04 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Перевагами дистанційного навчання є вільний графік навчання, незалежність від місця перебування.
 
InaGolubДата: Середа, 21.11.2012, 15:09 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
тут є багато переваг але недоліком є те що не проводяться лабораторні роботи адже як вчитель фізики буде в школі пояснювати дослід якщо він ніколи його не проводив а лише про нього читав)
 
shepitkoДата: Середа, 28.11.2012, 09:54 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
я обома руками за дистанційну освіту, я також приєднуюся до того що деяким студентам це є дійсно необхідно. Це ще один шанс поповнити знання з певних тем... em em em em em em

utyf-4
 
tanya_bondДата: Середа, 28.11.2012, 10:03 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
shepitko,
Quote (shepitko)
я обома руками за дистанційну освіту, я також приєднуюся до того що деяким студентам це є дійсно необхідно. Це ще один шанс поповнити знання з певних тем..

Я проти! Через відсутність безпосереднього контакту викладача із студентом, студент втрачає можливість поставити питання за пройденим матеріалом, уточнити деякі неточності. Все таки краще аби навчання було з ЕЛЕМЕНТАМИ дистанційного навчання! bv
 
shepitkoДата: Середа, 28.11.2012, 10:06 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю що система дистанційноъ освіти всеж таки відповідає нормам Міністерства освіти і є дійсно корисною і доступною для кожного студента.

utyf-4

Повідомлення відредагував shepitko - Середа, 28.11.2012, 10:18
 
kalinovskaДата: Середа, 28.11.2012, 11:21 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У теперішній час дистанційна освіта є досить корисною, тому що деякі люди можуть навчатись як на стаціонарі, так і на дистанційному навчанні!!!Це є досить престижно!!!! : yes yes yes yes yes

Повідомлення відредагував kalinovska - Середа, 28.11.2012, 11:23
 
olgakliychnykДата: Середа, 28.11.2012, 11:30 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Найбільш актуальне використання такої технології при наявності у ВНЗ навчально-консультаційних центрів у різних містах України та за кордоном. У цьому випадку при використанні традиційних технологій до негативних рис додаються тривалі відрядження викладачів до НКЦ та філій. Таке відволікання викладацького складу може стати вельми суттєвим, внаслідок чого знижується ефективність підготовки основного контингенту слухачів – студентів стаціонару.
 
Форум » Веб-конференції » Особливості та організація дистанційного навчання у ВНЗ » Заочно-дистанційна освіта: основні принципи та переваги (Жмуд О.В.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz