П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Імідж сучасного вчителя: актуальність та перспективи... (Савченко Наталія)
Імідж сучасного вчителя: актуальність та перспективи...
adminДата: Середа, 18.05.2011, 18:20 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Наталія Савченко

Тема: Імідж сучасного вчителя: актуальність та перспективи наукових розвідок

Прикріплення: __...doc (70.5 Kb)


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
problemДата: П'ятниця, 20.05.2011, 21:49 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановна пані Наталю!
Мене цікавить питання практичного характеру: чи може бути високим імідж учительки, яка палить, має татуювання, хоча загалом добре знає навчальний матеріал та методтику його викладання?
 
sayendsДата: Середа, 28.11.2012, 13:32 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
problem, По-перше імідж — це своєрідний людський інструментарій, що допомагає вибудувати взаємини з навколишнім світом. Це не тільки візуальний образ, але й спосіб мислення, дій, учинків, уміння спілкуватися, мистецтво говорити й, особливо, слухати. Правильно обрані тон розмови, тембр голосу, доречні рухи багато в чому визначають той образ, у якому вчитель з’являється перед учнями й колегами. Разом із тактом, освіченістю, діловими якостями зовнішність педагога є продовженням його достоїнств або ще однією негативною рисою, що заважає в житті та кар’єрі. Досить цікаво що американський психолог Дж. Міллер здійснив такий експеримент: дібрав фотографії «гарних», «звичайних» і «некрасивих» людей. Потім продемонстрував ці фотографії групі людей, бажаючи дізнатися їх думку щодо внутрішнього світу людей, які зображені на фотографіях. Він виявив що привабливих людей можна вважати таких:
- Часто й охоче посміхаються.
- Мають гарне чуття гумору.
- Природно поводяться.
- Веселі.
- Часто й охоче говорять компліменти.
- Обізнані на етикеті, дотримуються його.
- Упевнені в собі.
- Уміють посміятися над собою.
- Допомагають оточуючим бути відвертими, вільно обговорювати свої проблеми.
- Усвідомлюють свої обмежені можливості й те, що не мають відповіді на всі запитання.
- Дружелюбні, з ними легко спілкуватися.

По-друге діти високо цінують учителя, який має почуття гумору.
Також про одяг . Силует одягу повинен бути пов’язаний із соціальним статусом. Одяг високого статусу є «строгим», «офіційним». (Високостатусним уважається силует, наближений до витягнутого прямокутника з підкресленими кутами, а низькостатусним — наближений до кулі.) Також важливим є колір одягу. У нашій країні ознакою високого статусу завжди була чорно-біла гама. Отже, потрібно розумно сполучати вимоги моди зі своїм зовнішнім виглядом і дотримуватися такого правила: бути одягненим занадто модно — ознака поганого смаку, відставати від моди теж неприпустимо, тобто необхідно одягатися модно, але так, щоб це не впадало в очі.

По-третє основні чинники які призводять до втрати привабливості вчителя це:

- Поява «любимчиків».

- Погана професійна пам’ять (якщо після декількох тижнів роботи із класом учитель нездатний назвати імена школярів, плутає їх характеристики), відсутність чітких меж і дистанції у взаєминах з учнями (особливо це проявляється у фамільярному ставленні учнів до вчителя-початківця).

- Часто педагог утрачає авторитет своїх учнів через те, що не цікавить їх як особистість. На думку психологів, якщо відсутній інтерес до особистості вчителя, отже, нецікавим є предмет, що він викладає.

А оскільки як Ви написали вчителька палить і має татуювання це не є дещо таким що погано б впливало на дітей і на імідж самої вчительки . Для куріння є спеціально відведені місця для цього, або потрібно іти поза межі школи. Татуювання може бути малопомітне або взагалі прикриватись одягом що ніяк не впливає на думки і погляди моральні, релігійні (і тому подібне) дітей.

problem, Будь-ласка уточніть загалом про татуювання. yes


Vasya
 
tolyk1507Дата: Середа, 28.11.2012, 16:31 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
problem,
Quote (problem)
Шановна пані Наталю! Мене цікавить питання практичного характеру: чи може бути високим імідж учительки, яка палить, має татуювання, хоча загалом добре знає навчальний матеріал та методтику його викладання?

Таких вчителів навіть не потрібно до школи близько підпускати. ec
 
tanya_bondДата: Середа, 28.11.2012, 16:37 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
tolyk1507, А як же ж знання навчального матеріалу, доступність викладання. І учні таку вчительку завжди люблять. На одній нозі з ними...
 
anna1994Дата: Середа, 28.11.2012, 16:38 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
tolyk1507,
Quote (tolyk1507)
Таких вчителів навіть не потрібно до школи близько підпускати.


Я звісно сама не в захваті від таких вчитилів, але якщо вона дійсно знає в ідеалі матеріал і палить поза межами школи, то б чому і ні... yes
 
fan-fanДата: Вівторок, 04.12.2012, 01:18 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
tanya_bond, знання матеріалу і т.п. відіграє важливу роль, але зонішній вигляд має бути належний вчилелю, а не якійсь дівчині яка прийшла із нічого клубу.
Щодо татуювання ,для вчителя яка буде прикладом для інших дітей, на мою думку, мати татуювання це недопустимо!


Если девушка улыбается изо дня в день - это не значит, что её жизнь идеальна. Её улыбка - это символ надежды и силы.
 
GalchaДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:39 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
fan-fan, я вважаю, що наше суспільство надто консервативне і деколи навіть перегинає палицю. Не можна зосереджувати увгу на вигляді вчителя коли потрібно зважати на розум і професіоналіз. Невже краще бачити зразок офісного стилю , але не професіонала el ?
 
olkazavrik_93Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:43 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
[/b]fan-fan,
Quote (fan-fan)
зонішній вигляд має бути належний вчилелю, а не якійсь дівчині яка прийшла із нічого клубу

Я погоджуюсь з Вами, що зовнішній вигляд має бути не типу "дівчини з клубу", але ж і не занадто консервативним. Мені здається, що учні будуть краще сприймати молодого вчителя який буде одягненим більш ліберально, не в молодіжному стилі звісно, але все ж...
А що до татуювання. то чому б і ні, якщо воно непомітне.
 
atalya007Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:47 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, імідж хороршого вчителя дуже багатогранний, і не можна оцінювати вчителя тільки по його знанням і зовнішньому вигляду. Для створення позитивного іміджу потрібно немало часу і роботи над собою. І для дітей початкових класів не важливо який в тебе імідж, а яким ти є символом для дитини і авторитетом індивідуально для неї.

Все буде добре*))))
 
GalchaДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:47 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (olkazavrik_93)
Я погоджуюсь з Вами, що зовнішній вигляд має бути не типу "дівчини з клубу", але ж і не занадто консервативним. Мені здається, що учні будуть краще сприймати молодого вчителя який буде одягненим більш ліберально, не в молодіжному стилі звісно, але все ж...
А що до татуювання. то чому б і ні, якщо воно непомітне.

Я особисто сприймаю нормальний дрес-код вчителя .Не повинно бути паранжі biggrin ,але й надто відкритого одягу не треба. Все має бути стильно і красиво , зручно.
 
modest-oksanaДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:52 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
"Щодо татуювання ,для вчителя яка буде прикладом для інших дітей" я з вами не згодна вчитель це перш за все людина, а наше суспільство подаємо як приговор , вчтель значін нічого ні - ні. нормальні люди ж не роблять татуювання на обличчі, його можна зробити так щоб воно не привертало увагу. Мені це нагадує дитячий садок, там дітки вважають що вихователі живуть в садочку і коли зустрічаються з нами на вулицях міста, в дітей такий погляд -вони ним як би питають "а що ти тут робиш? як це може бути? чому ти не в садочку?" Вчитель це ЛЮДИНА!

Ех, і де ж ті золоті роки, коли мене хвалили за те, що я поспала і добре поїла!
 
olkazavrik_93Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:52 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Galcha, звісно не відкритий одяг, але і не в строгому стилі. В мене, наприклад, відразу до такого педагога виникає упереджене ставлення, що він суворий. Звідси і хвилювання, і відповідно погана оцінка.
 
GalchaДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:56 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
olkazavrik_93 , я ввважаю, що стогий стиль у поєднанні з хорошою методикою викладання викликає хороше враження.А якщо на заняття вчитель прийде в таких же джинсах що і ви , то я думаю, вам буде не зручно ще більше. bv
 
yanaharbuzuykДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:56 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку хороший вчитель буде мати хороший імідж!!!!!!!!
 
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Імідж сучасного вчителя: актуальність та перспективи... (Савченко Наталія)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz