Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Кораблик  
Форум » Педагогічні новини та цікаві факти » Цікаві наукові та педагогічні факти » Великий і зрозумілий
Великий і зрозумілий
adminДата: П'ятниця, 29.02.2008, 16:51 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Історична притча

Ейнштейн одного разу написав Чарлі Чапліну:
- Ваш фільм «Золота лихоманка» зрозумілий у всьому світі і Ви неодмінно станете великою людиною.
На що Чаплін відповів:
Я Вами захоплююся ще більше. Вашу теорію відносності ніхто в світі не розуміє, а Ви все-таки стали великою людиною...


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
adminДата: П'ятниця, 29.02.2008, 16:55 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Лікування (історична притча)

Одного разу Бернард Шоу подзвонив своєму лікарю і заявив:
- Мені дуже погано. Серце, здається, зовсім здає. Приходьте швидше!
Лікар прибіг. Йому довелося пробігти три сходові прольоти, і він важко дихав. Лікар ввійшов і, не кажучи ні слова, звалився в крісло і закрив очі. Бернард Шоу вискочив з ліжка і перелякано запитав:
- Що з вами?
- Нічого, нічого, - відповів лікар. - Схоже, я вмираю. Серцевий напад.
Бернард Шоу кинувся допомагати йому: він приніс стакан води, декілька пігулок, зробив все, що міг. Через півгодини його лікар прийшов в себе. І раптом заявив:
- Тепер мені пора йти, видайте мені мій гонорар.
- Ось це так! - вигукнув Шоу. - Це ви повинні б заплатити мені! Я півгодини бігав навколо вас, а ви навіть не запитали нічого про моє самопочуття.
- Я вилікував вас, - заперечив йому лікар. - Це і є лікування, і вам доведеться мені заплатити...
biggrin biggrin biggrin


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
galanetДата: Вівторок, 04.03.2008, 11:28 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
А лікар той ще хитрунець. biggrin
 
TatjanaДата: Вівторок, 25.03.2008, 11:01 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
ea Такі лікарі ще й досі є і їх стає все більше!
 
Tiagai_IvanДата: Середа, 26.03.2008, 20:03 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Та зараз є такі лікарі, що їм допоможеш, а вони навіть спасибі не скажуть, а лікують самі не зная що. Діагноз по 10 раз змінюють, і толку ніякого. Ждуть поки їм матеріально не допоможеш, або не почнеш вище жалуватись, а вже потім починається лікування. Вони давли клятву Гіпократа, хіба вони зараз її дотримуються???

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
empyrean-martyrДата: П'ятниця, 28.03.2008, 22:04 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
А я вважаю, що не тíльки лíкарí такí... Таких працíвникíв "повно" в наш час... Люди звíльнившись вíд íншого режиму í, посмакувавши "свобод" вíд безвíдповíдальностí не можуть змíнити свíй свíтогляд на краще, от í вся тому причина!.. А щоб цього не було, потрíбно, щоб кожен з НАС насамперед для себе сказав я звíльняю себе вíд цí€ï "свободи", не потрíбна вона менí! Í лише тодí кожен з нас буде сам собí справдí "великою" людиною!!!
 
ulianaДата: Понеділок, 31.03.2008, 18:26 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Нам не вистачає довіри . В наш час важко зустріти лікаря , якому можна довіріти своє здоров"я , а тим більше життя. Я не знаю, яким ви бачите нинішній стан України, я вважаю, що це економічна розруха , яка веде за собою всі наші біди , включаючи той факт , що кожен (вибачте за слово) "гребе під себе" вбиваючи в собі всяку мораль, що вже казати про гідність . Чи може хворий мати надію на те , що він відкриє очі після операційного столу ?!!! Можливо нам вдасться витіснити цих поганців . Ми молоді і нас більше. bi bi bi

"Человека сотворила любознательность."
 
NautilusДата: Четвер, 17.04.2008, 18:59 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (uliana)
Можливо нам вдасться витіснити цих поганців . Ми молоді і нас більше.

Можливо вдасться але для цього потрібно згуртованість та довіра!
 
ulianaДата: П'ятниця, 18.04.2008, 16:50 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
А ще потрібно вчитись на помилках таких поганців. Адже поки молоді й енергійні ми впевнені , що можемо змінити світ і це правда . Але деякі молоді люди подорослівши починають шукати легких шляхів , типу "як швидше заробити особливо не напрягаючись" і самі себе гноблять " А що всі ж так роблять , а чому мені не можна". Так й вони стають на місце тих аморальних людей. Не вистачає сталості принципів чи можливо переконань , бо боротись важко , а стати на бік більшості лекше.

"Человека сотворила любознательность."

Повідомлення відредагував uliana - П'ятниця, 18.04.2008, 17:01
 
SergiyДата: Вівторок, 22.04.2008, 11:04 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Для досягнення певних результатів потрібні неординарні рішення, проте на мою думку лікар просто знайшов найкращу відповідь на поставлене запитання та гідно вийшов із ситуації.
 
РущакДата: Вівторок, 10.06.2008, 10:36 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Він вилікував його психологічно. Людина отримуючи стрес, забуває про хворобу і цьогшо буває достатньо для одужання. Всі хвороби від нервів. biggrin
 
Hummerh325771Дата: Четвер, 13.11.2008, 15:15 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
bv bv Ne potribno butь wsim zrozumilim щоб statь wиdatnиm
 
JasterminaДата: Четвер, 04.06.2009, 14:18 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Offline
Деякі хвороби з'являються саме через наш емоціональний стан! Треба налаштовувати себе, що ти здоровий і в тебе нічого не болить, тоді все так і буде. А якщо людина чогось боїться, то це може з нею статися. Якщо я не помиляюся, то 80 % жінок,які боялися, що їх згвалтують, всетаки від цього страждали. Невтішні цифри, але - -факт!

Посміхнись! Життя - прекрасне!!!
 
RodionShestopalkoДата: Четвер, 01.10.2009, 16:04 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
Є лікарі - лікують
Є врачі - "вруть"


Стабільність - запорука успіху!
 
savradimДата: Четвер, 01.10.2009, 19:37 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Можливо нам вдасться витіснити цих поганців . Ми молоді і нас більше.
uliana, Для цього нам молодим треба діяти, а не чекати поки настане критична ситуація з яка принесе погані наслідки. Чомусь за кордоном такого немає, там люди діють, мітингують, свтрайкують і добиваються результату, і мітингують, до речі, не за гроші як в Україні 2006-го. ЛЮДИ!!! МИ МОЛОДІ, МИ СТУДЕНТИ, ІНТЕІГЕНЦІЯ! САМЕ НАМ І САМЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДІЯТИ!!! ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
Форум » Педагогічні новини та цікаві факти » Цікаві наукові та педагогічні факти » Великий і зрозумілий
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz