Неділя, 05.05.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Популярність нашого університету в межах України (Чи зацікавлені Ви в популярності нашого університету?)
Популярність нашого університету в межах України
ФортДата: Понеділок, 03.03.2008, 14:39 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мета,з якою була створена дана тема,-дізнатись про роботу,безпосередню співпрацю,і зацікавленість в розвитку нашого університету(його популярність),а зокрема,фізико-математичного факультету,студентів різних факультетів(УДПУ)!!! cool

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!

Повідомлення відредагував Форт - Понеділок, 03.03.2008, 14:40
 
MASKДата: Понеділок, 03.03.2008, 15:48 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Форт, ПЕРЕД ТИМ ЯК СТВОРЮВАТИ ЦЮ ТЕМУ, ДУЖЕ ПРОСИВ БИ ВАС ЗРОБИТИ ПЕВНУ РЕКЛАМУ, ЩОБ НАШЕ СПІЛКУВАННЯ НАБУЛО БІЛЬШЕ ФАРБ!!!! cool cool

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
MASKДата: Понеділок, 03.03.2008, 16:10 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Хоча б просту словесну, наприклад в Нов. Корпусі!!! А потім можна перейти до глобальної реклами, за приклад можна взяти ІНТЕРНЕТ!!! happy biggrin

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: Понеділок, 03.03.2008, 22:31 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Якщо чітко слідувати меті створеної теми, то гадаю, що навряд, чи знайдеться хтось із розумних студентів, який не прагнув би до популярності нашого вузу ... ))), адже розумний студент розуміє, що імідж вузу відбивається на іміджі самого студента...))). Одна річ похвалитися, що ти закінчив Уманський педуніверситет і зовсім інша, коли сказати, що Кембріджський ))) biggrin
Мені ж, зоврема, цікаво знати, що робить кожний із студентів, щоб підвищити популярність нашого університету biggrin yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
MayorДата: Середа, 05.03.2008, 15:53 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Не знаю чи це дуже підвищує рівень популярності нашого університету, я наприклад намагаюсь бути активним в культурно масовій роботі.Та думаю, що 80% наших студентів байдужі до престижу нашого університету. ah

Потрібно вміти жити
 
adminДата: Середа, 05.03.2008, 19:38 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Не знаю чи це дуже підвищує рівень популярності нашого університету, я наприклад намагаюсь бути активним в культурно масовій роботі.

ay ay ay bi


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 13:04 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Не знаю чи це дуже підвищує рівень популярності нашого університету, я наприклад намагаюсь бути активним в культурно масовій роботі.Та думаю, що 80% наших студентів байдужі до престижу нашого університету.

Mayor, я тобі скажу що особисто я не байдужий, хоча і часто не вистачає часу!!!


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
TonkisДата: П'ятниця, 14.03.2008, 13:37 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно дуже хочеться, щоб університет в якому ми "живемо" був більш престижним!
Кожного разу спілкуючись на цю тему з однокласниками, друзями, рідними намагаюсь їх переконати, що в УДПУ можна отримати той же рівень знань, що і в інших вузах. Та, нажаль, іноді дуже важко це зробити, через плітки, що студентів нашого вузу не приймають на роботу.
Та все ж, сестричку я переконала вступати до нашого університету! bq
 
vishniaДата: П'ятниця, 14.03.2008, 13:46 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tonkis)
Та все ж, сестричку я переконала вступати до нашого університету!

А з моєї "подачки" до нас вже вступили 3 студенти і ще 3 збираються!
 
LackiДата: П'ятниця, 14.03.2008, 13:58 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
А чому це ви говорите, що наш університет не популярний?!! Я вступила, доречі, в наш університет за порадою моєї вчительки, яка навчається зараз на заочній формі навчання і викладає в школі. Також дуже багато інших людей, які навчалися в нашому університеті, згадують про свої роки навчання як про найкращі роки свого студенства! book bo dw
 
lenДата: Середа, 19.03.2008, 08:54 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Про, що ми говоримо? Якби наш університет був не популярний, то ми тут не вчилися б. ca
 
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 22:00 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





Quote (len)
Про, що ми говоримо? Якби наш університет був не популярний, то ми тут не вчилися б.

Повністю підтримую! Я теж сюди поступила, бо мені розказували про цей університет і його закінчувала моя вчителька початкових класів і вчителька математики.
 
empyrean-martyrДата: Субота, 05.04.2008, 18:30 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Якби наш унiверситет не був популярним, до нас не приïздили навчатися з рiзних куточкiв Украïни!..
 
AnanasikДата: Понеділок, 12.05.2008, 17:39 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (len)
Про, що ми говоримо? Якби наш університет був не популярний, то ми тут не вчилися б.

Quote (Ойра)
Повністю підтримую! Я теж сюди поступила, бо мені розказували про цей університет і його закінчувала моя вчителька початкових класів і вчителька математики.

Я також повністю погоджуюсь з Вами,наш університет найкращий,зокрема ФМФ dy


 
VictoriaДата: Неділя, 28.12.2008, 12:41 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Чогось мало хто з дітей викладачів УДПУ навчається в нашому університеті. Викладачі самі не вірять в популярність нашого Вузу?

Додано (28.12.2008, 12:41)
---------------------------------------------
Факти залишаються фактами: з дипломом з УДПУ не хочуть брати на роботу в престижні заклади освіти, лише з радістю приймають в сільських школах, де навчається по 70 учнів))). Та деяким студентам все-таки щастить dy


Вікторія
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Популярність нашого університету в межах України (Чи зацікавлені Ви в популярності нашого університету?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz