П'ятниця, 26.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки?
RomioДата: П'ятниця, 14.03.2008, 11:56 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Помилки протягом часу все одно помічаються як не нами, то іншими людьми. Головне потрібно визнати свою помилку і при можливості відразу її виправити, або ж поставити ситуацію таким шляхом, що ця помилка була б не дуже важливою. yes
 
ManjynkaДата: П'ятниця, 14.03.2008, 13:18 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 2
Статус: Offline
Помічати свої помилки дуже тяжко, а визнавати ще тяжче. ab Я згодна з тим, що, якщо людина визнає свої помилки і працює над їх виправленням, то вона здобуває дорогоціний досвід. yes

 
LackiДата: П'ятниця, 21.03.2008, 15:52 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
Ми їх ніколи одразу не помічаємо, тому що кожна людина себе любить і не визнає себе винною або не правою. fh fd Але краще десять раз подумати, а ніж один раз зробити!!! cs Хоча воно не завжди так. Все одно ми робили помилки і будемо робити! Головне, щоб ми їх потім визнавали і виправляли. Я особисто не завжди визнаю свої помилки, хоча це не правильно. Але потім намагаюся хоч якось виправити ситуацію.
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 06:15 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Як людина самокритична, я постiйно помiчаю якщо не помилки, то недопрацювання в певних аспектах, недомовки i т.д. Це життя, i я намагаюсь цi помилки не повторювати, а коли можна виправляти...

Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Неділя, 30.03.2008, 06:17
 
ulianaДата: П'ятниця, 11.04.2008, 22:44 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
У мене "сім п"ятниць" на тиждень. Те , що я ще вчора вважала ледве не фатальною помилкою - сьогодні може бути дрібницею. Я часто обдумую свої вчинки і вони можуть відкриватись мені все з нових і нових сторін, але врешті-решт я повертаюсь до того , що сказала мені совість .
Помилки я роблю рідко і практично завжди вони стосуються відношення до людей : "Святая в гневе я страшна" - я стримана людина , але від батька мені передався запальний характер , якщо мені щось не подобається у мене виникає дуже сильне бажання (навіть не знаю як це назвати ) накричати чи грубо відповісти, тому я стараюсь придушити в собі гнів . Просто промовчу , але гени себе виказують - виходить , ніби боротьба двох особистостей. Я вважаю неправильним зривати свою злість на людях , навіть з їх вини. Як правило після такого "зриву" триває зовсім недовго гнів, потім приходить совість (мені стає соромно), далі я себе оправдовою (типу вона сама винна - довела) і до мене знов повертається совість. Звітси висновок : вчинок був негарний , я повела себе грубо чим, можливо, підірвала чужу психіку(бо в основному я спілкуюсь із людьми , які мають слабший характер)! Помилки я помічаю і стараюсь не повторювати. eu


"Человека сотворила любознательность."
 
ОйраДата: Субота, 12.04.2008, 20:59 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Quote (uliana)
Помилки я помічаю і стараюсь не повторювати.

У мене така сама біда! bc bc bc
Я кожного разу обіцяю собі не повторювати помилок, але кожного разу їх повторюю!
cg cg cg
 
hedДата: Середа, 16.04.2008, 09:43 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Свої помилки я помічаю не досить часто, але ті які помічаю або ті на які мені вказють то стараюсь виправити bv

B
 
palomaДата: Середа, 16.04.2008, 13:30 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: -1
Статус: Offline
Вміти визнавати свої помилки одне з найважливіших,але і найтяжчих завдань які постають перед людиною. Дуже часто ми не можемо визнати свої помилки. Іноді нам важко визнати їх через свою гордість, або впертість.
 
ОйраДата: Четвер, 17.04.2008, 15:01 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Quote (paloma)
Іноді нам важко визнати їх через свою гордість, або впертість.

Знаю із власного досвіду, що чим швидше визнаєш свою помилку або те, що десь зробив шкоду, тим менше тобі перепаде!
Так що не бійтеся визнаватим свої помилки! dy dy dy
 
lenaДата: Субота, 19.04.2008, 17:53 | Повідомлення # 25
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Я в принципі, самокритична людина і помічаю свої помилки досить часто! І дуже сильно переймаюся, коли хтось починає мене критикувати, я переживаю, переодбдумую по кілька разів, як потрібно було б правильно вчинити, і потім сильно через це себе картаю!!!
Скажіть будь-ласка в мене,випадково не занижена самооцінка???
 
MASKДата: Субота, 19.04.2008, 20:29 | Повідомлення # 26
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Оскільки кожен з нас говорить про себе то і я скажу:
Я роблю багато помилок, як правило вони дуже тяжко виправляються, проте завжди потрібно намагатися!!!
Навіть те що на перший погляд вважається не виправимим, його все ж таки можна виправити, якщо звісно гарно постаратись!!!


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
lenaДата: Субота, 19.04.2008, 20:59 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (MASK)
Оскільки кожен з нас говорить про себе то і я скажу:Я роблю багато помилок, як правило вони дуже тяжко виправляються, проте завжди потрібно намагатися!!!Навіть те що на перший погляд вважається не виправимим, його все ж таки можна виправити, якщо звісно гарно постаратись!!!

Я цілком погоджуюсь з тобою! Тільки для цього треба добре постаратись!!!
 
violetДата: Середа, 23.04.2008, 22:50 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
свої помилки визнаю,але це може відбутись не відразу,а після деяких наведених аргументів..хочя не завжди и хочется це робити а кого ми тоді дуримо?? себе?...
 
DakotaДата: Понеділок, 28.04.2008, 22:58 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
головне не втому чи помічаєм ми помилки, головне в тому, чи визнаєм ми їх. А зазвичай ми їх...

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Середа, 30.04.2008, 18:55 | Повідомлення # 30
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Деякі помилки я помічаю ще до того, як маю їх зробити.
Проте саме прикро те, що я їх всеж таки роблю :((


"Життя потрібно змінювати"
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz