Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Неформальні молодіжні течії (Діти - Емо, готи, растмани, хіпі, скінхеди.)
Неформальні молодіжні течії
dmina8Дата: Субота, 20.03.2010, 10:32 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
ЩО, НА ВАШУ ДУМКУ, СТАЄ ПРИЧИНОЮ ЗАЛУЧЕННЯ МОЛОДІ ДО НЕФОРМАЛЬНИХ ТЕЧІЙ?

Повідомлення відредагував dmina8 - Субота, 20.03.2010, 10:37
 
savradimДата: Субота, 20.03.2010, 10:39 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
На мою думку, це залежить від виховання, адже цей процес формує погляди на все що нас оточує. Будьт-яка організація починається з ідеї, а серед молоді знаходяться люди, які цю ідею підтримують.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
dmina8Дата: Субота, 20.03.2010, 10:42 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
savradim, ІДЕЯ ВИНИКАЄ ПОТІМ. НАПЕВНО МОЛОДІ НЕ ДОСТАЄ РОЗУМІННЯ З БОКУ ДОРОСЛИХ. ТОМУ ВОНИ ШУКАЮТЬ ПОДІБНИХ СОБІ І ПОТРАПЛЯЮТЬ ПІД ВПЛИВ. ВИ ЗГОДНІ?
 
StigmataДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:18 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
молодь вступає до суб культур, тому що її не розуміє оточення, не ихоче сприймати її такою, яка вона є gq
 
GalinaДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:28 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Є така думка,що особа,яка вступає в неформальні течії просто хоче бути своїм серед своїх,подібних виглядом,думками,самоствердженням. yes
 
inna-95Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:29 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
мені здається що молодь залучається до суб культур лише тому що відчуває себе нещасною, а це відчуття у неї породжується через брак батьківської уваги,любові і тепла
 
oli4ka_93Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:30 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
savradim, я цілком і повністю згодна. Тому що від виховання в бідьшій мірі залежить те, ким людина стає в житті.
 
ОболванчикДата: Понеділок, 20.12.2010, 21:24 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (inna-95)
мені здається що молодь залучається до суб культур лише тому що відчуває себе нещасною, а це відчуття у неї породжується через брак батьківської уваги,любові і тепла

я теж погоджуюся, що доброго прочухана і бучка явно їм невистачає
Quote (dmina8)
ІДЕЯ ВИНИКАЄ ПОТІМ. НАПЕВНО МОЛОДІ НЕ ДОСТАЄ РОЗУМІННЯ З БОКУ ДОРОСЛИХ.

це точно! ніяк не можна зрозуміти, чого у них стільки вільного часу, коли навколо купа роботи!
Quote (Stigmata)
молодь вступає до суб культур, тому що її не розуміє оточення, не ихоче сприймати її такою, яка вона є
та все нормально, нормальне оточення все розуміє, але як тих ледацюг заставити працювати, от це якраз проблема.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Неформальні молодіжні течії (Діти - Емо, готи, растмани, хіпі, скінхеди.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz